Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i "Super Mario Collection", czyli mój pierwszy growy nabytek na SNESa! :banderas: Powiem wam, że chyba nigdy się tak nie jarałem kupnem Mario jak teraz :D No i w końcu mam jakąś grę, która może mnie przyciągnąć przed konsolę na dłużej.

Poza tym, standardowe powiększanie zbioru na Xboxa One. Wolfensteina wziąłem, bo "The Old Blood" skończyłem całkiem niedawno i chętnie zagram w część poprzednią. Robiłem już raz nawet podejście do tej gry, też na XO, ale wtedy trafiłem na "niemca" i zwróciłem grę tak szybko jak kupiłem.
Gearsy to taki totalnie odpałowy zakup. Szukałem czegoś jeszcze do kupienia i stwierdziłem, że sprawdzę o co kaman z tą serią, bo prawdę mówiąc nigdy nie miałem z nią większej styczności. Jakoś tak te "przyszłościowe" shootery (z wyjątkami) nie przyciągają. Może tym razem będzie lepiej? :D

RrWRU9M.jpg

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2021 o 19:31, Quake96 napisał:

Robiłem już raz nawet podejście do tej gry, też na XO, ale wtedy trafiłem na "niemca" i zwróciłem grę tak szybko jak kupiłem.

RrWRU9M.jpg


Nie chcę Cię martwić, ale Wolfenstein to taka gra, w której dość często trafiasz na Niemców :kaz:
Oczywiście żarcik i rozumiem, że chodzi o paskudne USK na okładce i cenzurę u tych oszołomów - też unikam jak ognia.
 

1 godzinę temu, golab napisał:

słuchaweczki do ps4/pc na blackweekowej promocji

 

DSC_1077.thumb.JPG.d70ce43fa979ca33da240759dae5590b.JPG


I chyba też sobie takie sprawię do PS5, bo niby i tak ten dźwięk 3D ma działać na wszystkim, a k#rwica mnie bierze na samą myśl noszenia na głowie niewygodnych słuchawek od Sony.
Mam A50 (tylko te 3gen) na XBOXa i to najwygodniejsze słuchawki, jakie miałem na łbie. Ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Oczywiście żarcik i rozumiem, że chodzi o paskudne USK na okładce i cenzurę u tych oszołomów - też unikam jak ognia.

 

Też nie do końca trafiłeś :D USK mnie "wisi" w sumie, cenzurę mógłbym pewnie znieść, ale gra mi się odpaliła po germańsku i nie dała zmienić języka. Poczytałem i się okazało, że "ten typ tak ma już" więc darowałem sobie taką grę :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...