Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@XM. Tak jak Paolo pisze. Ten laptop ma jedną z lepszych matryc jeśli chodzi o te z pentium I. Z czystego sentymentu do Windowsa 98, mam też w szafie stacjonarkę która parametrami jest 1:1 z moim pierwszym komputerem.  Taki sam powód dla którego kupuję gierki na Famicoma czy Mega Drive. I reedycje na Switcha :reggie:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, czapa napisał:

Dlaczego wszystkie twoje gry mają zmienione pudełka?


Obstawiam, że powodem może być fakt, że wiele używek z tamtych czasów jest w opłakanym stanie, bo ludzie to generalnie brudasy i nie szanują.
PS3 to jeszcze jak cię mogę, ale te z X360 to jest masakra generalnie.
Sam, kupując w zeszłym roku prawie 200 gierek (z czego zdecydowana większość to właśnie budowanie kolekcji X360), dokupiłem sobie pełno nowych pudełek na wymianę, bo albo ta foliowa obwoluta osmarkana/pocięta, albo pudełka połamane.
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No dla jednego samochód musi być wypolerowany, a dla innego ma jeździć, bo to jest jego główne przeznaczenie. Ktoś może mieć po prostu w dupie niuanse, póki przedmiot spełnia swoją rolę. Patrzycie z własnej perspektywy, którą oczywiście rozumiem, ale głupie jest takie krzywe patrzenie na ludzi, dla których to nie jest tak istotne hobby.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, krzysiek923 napisał:

No dla jednego samochód musi być wypolerowany, a dla innego ma jeździć, bo to jest jego główne przeznaczenie. Ktoś może mieć po prostu w dupie niuanse, póki przedmiot spełnia swoją rolę. Patrzycie z własnej perspektywy, którą oczywiście rozumiem, ale głupie jest takie krzywe patrzenie na ludzi, dla których to nie jest tak istotne hobby.

Nie musi być istotne. Ja np staram się dbać o rzeczy które kupuje (niekoniecznie gry) bo zwyczajnie szanuję pieniądze, które wydałem i może będe miał zamiar daną rzecz kiedyś sprzedać. Po co mi więc uszczypliwości ze strony kupującego, bądź upuszczanie z ceny. No ale to każdego indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, krzysiek923 napisał:

albo po prostu dla niepiwniczaków płyta z gierką to nie jest święty sakrament :reggie:


Rzadsze gry i nie mówię jakieś niesamowite białe kruki potrafią kosztować krocie, więc czemu o to nie dbać? Sam sprzedałem jakos czas temu Project Zero 3 za 3.5 bomby, po włosku i chociaż była jeszcze inna oferta to moja gra była po prostu w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

Nie jest głupie. Głowa też jest tylko od noszenia czapki, a w niektórych przypadkach móżgu, ale jak idziesz do fryzjera to wypadałoby ją przed wizytą umyć.
Podobnie z grami - sraj sobie na nie w zaciszu własnego domostwa, ale jak już wystawiasz na sprzedaż to przygotuj tak, żeby wstydu nie było.

A to to jak najbardziej tak, jakichś upaćkanych rzeczy nie wypada sprzedawać i sam bym się wstydził. Ale porysowane pudełko, pogięta okładka, drobne ryski... No to już twój problem, jak chcesz mieć miętowy egzemplarz to szukaj, ale nie wymagajmy od każdego obchodzenia się z nośnikami jak z jajkiem. Niektórzy trzymają pilota od TV w fabrycznej folii żeby się nie porysował, co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...