Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, WisnieR napisał:

Kij z tą Zeldą, tam pod spodem jest POTĘŻNA REBELIA. Z imperium u władzy?

Ależ oczywiście, Imperium u władzy zakupiona ostatnio w czasie dodruku w kwietniu  (zakoszulkowana w matowe koszulki premium) :D Już graliśmy kilka partii i z dodatkiem to oj jezu 10/10

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

No ja też się długo czaiłem na dodruk i finalnie nie kupiłem. Znajomy z paczki grających ma więc nie widzę sensu kupowania dubla, bo i tak głównie z nim w to gram, ale teraz czekam na dodruk Wojny o Pierścień i biorę jak po(pipi)any od razu.

Imperium dużo zmienia, ja polecam :)!

Na wojne również się czaję, w tym roku ma być chyba dodruk wraz z dodatkami! Obie gry genialne, ale wojna duuuużo trudniejsza do nauki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2023 o 10:22, Starh napisał:

Niespodziewany prezent od dziewczyny :fsg: 

 

Tyle mówiłem o tym switchu i zeldzie od dobrych kilku tyg, gdybyście zobaczyli moja minę kiedy rozpakowałem karton.

l3keTQX.jpg
 

WLTxddy.jpg


Dokupiłem online Animal Crossing dla dziewczyny aby tez pograła - jak usiadła wczoraj to 5h zbierała wiśnie i spłacała lichwę dla Szopa :kekw:

W sensie ten pies ci kupił?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2023 o 10:22, Starh napisał:

Niespodziewany prezent od dziewczyny :fsg: 

 

Tyle mówiłem o tym switchu i zeldzie od dobrych kilku tyg, gdybyście zobaczyli moja minę kiedy rozpakowałem karton.

l3keTQX.jpg
 

WLTxddy.jpg


Dokupiłem online Animal Crossing dla dziewczyny aby tez pograła - jak usiadła wczoraj to 5h zbierała wiśnie i spłacała lichwę dla Szopa :kekw:

 

Czy pies jest jednym z wojowników Jedi, że jest uwieczniony z dwoma padawanami?

 

Kim są te dwie postacie, czy to Ty i twoja dziewczyna? Czy twój ojciec to zły człowiek dlatego jest Dark Vaderem na tym zdjęciu?

 

Tyle pytań i jeszcze tajemniczy pies Jedi.

 

 

 

Screenshot_20230520-160313_ASUS_Launcher.jpg

Edytowane przez oFi
  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, oFi napisał:

 

Czy pies jest jednym z wojowników Jedi, że jest uwieczniony z dwoma padawanami?

 

Kim są te dwie postacie, czy to Ty i twoja dziewczyna? Czy twój ojciec to zły człowiek dlatego jest Dark Vaderem na tym zdjęciu?

 

Tyle pytań i jeszcze tajemniczy pies Jedi.

 

Na wszystkie pytania sobie odpowiedziałeś milordzie :notbad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...