Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koleś na grupie fb przypomniał mi o STARHAWK (nówka w folii, ciekawe czy Network Pass jeszcze działa:leo:), co z kolei przypomniało mi o WARHAWK (od innego sprzedawcy), a że ten drugi był za 29zł to musiałem dorzucić jeszcze jednego exclusive'a z PS3, słynnego crapa, reklamowanego jako HALO-killer -  HAZE :D 
Dwa ostatnie tytuły nowe, ale przepakowywane, co zresztą u tego sprzedawcy jest częstą zagrywką - nie będę jednak narzekał, bo wszystko w środku jest czyściutkie i świeżutkie, tak jak lubię :fsg:
HAZEWarhawkStarhawk.thumb.jpg.6b0f43c2e92785d02022d691042a8b63.jpg

  • Plusik 3
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Śmieszna era Sony gdzie usilnie próbowali robić lub reklamować  killery znanych hitów xxdd

 

Haze i killzone2 - halo killer

Uncharted1 - gears of war killer

Modnation Racer - Mario kart killer

PlayStation All-stars - smash killer

Sport Champions - Wii sports killer

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czapa napisał:

Znowu te wymienione pudełka :sadkek:


Tutaj nie miałem wyjścia - takie typ sprzedawał (o czym nie wiedziałem, bo na zdjęciach mają takie pudełko, jak to ze Starhawka na moim foto), jeszcze we własnoróbnej folii :reggie:
Wiadomo, że z tego okresu powinno być pudełko z napisem PlayStation 3, ale już później, kiedy gry były pakowane w te BD Case'y z napisem BluRay Disc to mi bez różnicy - ten srebrny napis i jaśniejsze pudełko jest nawet ładniejsze niż to, w co mam oryginalnie zapakowany Starhawk.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Niektórych to naprawdę nie rozumię, nie wiem lepiej trzymać gry w kopercie ? Ja również używam i bedę używał tych zamienników co @Wredny i naprawdę niczego to ujmuję grze którą chcę mieć w kolekcji. Inną sprawą jest jak bym chciał to odsprzedawać. Ale umówmy się nie po to człowiek te gry kolekcjonuje (nie na zarobek, dla własnego "oka"). Pewnie jak by były dostępne case oryginalne w rozsądnej cenie to każdy by je kupował, chodź jak się nie mylę temat był już wałkowany :) 4

 

BTW. @Wredny przez Ciebie kupiłem HAZE :kaz:

Edytowane przez Assassins_78
poprawiono wpis
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że chodzi o oryginalność doznań i taki repack jest tak samo autentyczny, jak zamek królewski w Warszawie, no ale niestety oryginał był zrównany z ziemią i jakoś trzeba było sobie radzić.
Wiele gierek z tamtego okresu to straszny szajs jeśli chodzi o stan, higienę itp, więc te oryginalne pudełka już się często do niczego nie nadają.
Swoją drogą pierwszy raz zetknąłem się z tym srebrnym oznaczeniem BluRay Disc wiele lat temu, kupując nowiutkie Chronicles of Riddick - tak było pod folią, więc to nie tak, że one nie były oryginalnie używane.
Wiadomo, że z tego okresu co HAZE i Starhawk to Sony jeszcze używało pudełek z napisem PlayStation, ale tu nie miałem wyboru i nie będę płakał z tego powodu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Warhawk był świetny, spędziłem z nim całkiem sporo czasu. Żadnych głupot z nalotami i boostami, czysty skill był najważniejszy a starcia w powietrzu podbijały adrenalinę. Dobrzy piloci byli w cenie. Szkoda, że został już zapomniany i w swojej formule nie miałby szans na przebicie w dzisiejszym świecie. :(

 

U mnie tymczasem wpadł kolejny pokemonowy Dual Pack. Zobaczymy czy będà lepsze od Sword/Shield. :)
 

 

IMG_8831.jpeg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Trochę poboczne pytanie:

 

Jak sobie radzicie przy kupnie (szczególnie starszych) gier fizycznych ze sprawdzaniem jaka to wersja językowa/region?

 

Przykład z dzisiaj: poluję na Assassin's Creed Rogue Remastered (PS4). W necie krążą dwie wersje: 

- angielski cover

- wschodnioeuropejski cover (ze znaczkiem PL + ENG na froncie)

 

Jak sprawdzić czy edycja z  angielską okładką ma na dysku polskie napisy?

 

Fajny jest portal redump.org, ale nie obejmuje PS4 i wyżej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...