Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na jakiej zasadzie te światy są tworzone?

Czy nad każdą planeta idnywidulanie siedzial twórcca? (wiaodmo ze nie)

Czy w takim razie te planety sa tworzone z kilkuset zmiennych, gdzie jedna od drugiej moze sie róznic w zasadzie kosrolm potworków i innym kosrolm nieba?

 

Osobiscie aż mnie zbiera na wymioty by czerpac radosć z jakiegoś zwiedzania planet któe wyleciały z maszyny losującej.

wszystko jest generowane sralnie

Asralnie jak już.

 

 

Mnie bardziej zastanawia co na tych plantech robić bo jak to minecraft 2.0 to ja wysiadam.

Odnośnik do komentarza

już jest klika streamów z UK. Generalnie to chodzą zbierają, upgrade i znowu zbierają. Hyper drive jest na jeden raz potem trzeba znowu zbierać staff  żeby uzupełnić. Graficznie i muzycznie ładnie, ciekawe na jak długo będzie faktyczna radość z gry i jak np będzie wyglądał dodatkowy kontent do gry, skoro po zaledwie 30h można skończyć główny wątek.
Nie można zatopić statku w wodzie oraz strzelanie do dużych zwierząt ze statku jest cholernie ciężkie jako że nie można zatrzymać się statkiem i przymierzyć, tylko na chwile zwolnić. 
Póki co czekam do premiery albo na jakiś ciekawszy game play z recenzją czy warto pakować 40 funtów w tą grę. 

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

tej ale ten kolo od 30h twierdził, ze farmił hyperdrive i leciał na pałe do centrum - nikt wam nie każe robić tak samo. więc z tych 30h mozecie sobie zrobic 300, albo szukac innych sposobów na farmienie i doleciec w 21 i poł godziny.

 

//edit

 

przesłuchałem ost na spotify - jest dobrze, ale tak na moje ucho 65dos z jakością powolutku szybuje w dół. bardzo nierówny album. inna sprawa ze teraz nie wiem co kupic... vinyl czy zwykłe cd :P

Odnośnik do komentarza

tej ale ten kolo od 30h twierdził, ze farmił hyperdrive i leciał na pałe do centrum - nikt wam nie każe robić tak samo. więc z tych 30h mozecie sobie zrobic 300, albo szukac innych sposobów na farmienie i doleciec w 21 i poł godziny.

No dobra, ale największa zagadka polega na tym, że nie wiadomo na ile gameplay jest atrakcyjny aby gracz się nie znudził po kilku pierwszych godzinach. Jak całość polega głównie na farmieniu i doleceniu do kolejnej planety aby znowu wyfarmić paliwo bo inaczej dupa to beka wnusiu. 

Odnośnik do komentarza

 

tej ale ten kolo od 30h twierdził, ze farmił hyperdrive i leciał na pałe do centrum - nikt wam nie każe robić tak samo. więc z tych 30h mozecie sobie zrobic 300, albo szukac innych sposobów na farmienie i doleciec w 21 i poł godziny.

No dobra, ale największa zagadka polega na tym, że nie wiadomo na ile gameplay jest atrakcyjny aby gracz się nie znudził po kilku pierwszych godzinach. Jak całość polega głównie na farmieniu i doleceniu do kolejnej planety aby znowu wyfarmić paliwo bo inaczej dupa to beka wnusiu.
Na tym właśnie gra polega. Był stream gdzie koleś chyba z 24 godziny grał non stop i jemu się podobało, ale to taki tytuł dla osób, które lubią eksplorować świat.
Odnośnik do komentarza

znaczy sie... popatrzecie na takie destiny. ludzie w to grają od premiery, a tam serio nie ma juz co robic, ale ludziska nadal klepia rajdy, strajki i męczą w kółko te same misje w daily :)

 

zamówiłem kilka h temu nms na ultimie i mam nadzieje, ze nie zawiodę się na niej tak jak mysle, że się zawiodę :D wydaje sie, że będzie to idealna gra do pogrania wieczorem przy rozmowach na teamspeaku - ot, totalnie niezobowiązująca rozgrywka, muzyka zespołu, którego słucham od ich pierwszej płyty i przyjemny design. A czy będe się w to bawic 10 czy 100h to w tej chwili mi juz lotto, za jakis czas i tak wyjdzie nowy deus ex :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jeszcze w kolejnym update...:

 

"Next up we’re adding the ability to build bases and own giant space freighters. Temporal AA and my new cloud rendering tech should be coming soon too. It will really change the game again, and enhance it visually."

 

Coś czuję, że pewnie jeszcze z miesiąc trzeba będzie poczekać, aby dodali do gry wszystkie ciekawsze opcje. :/

Odnośnik do komentarza

No w sumie bardzo znaczący jest ten update. Sporo dodali, jak martwe księżyce, których wcześniej nie było, na streamach każda planeta miała atmosferę i życie, co średnio mi się podobało.

 

 

Ehh, a ja dopiero może w piątek pogram ;(

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

poyebani z tymi patchami, tzn fajnie ze beda gierke rozwijac ale oczami wyobrazni widze nowego drivecluba gdzie oceny zawartosci na premiere maja sie nijak do tego jak gierka sie rozrosla

 

No to już nie problem recenzji tylko developera co wypuszcza nieskończoną grę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

znaczy sie... popatrzecie na takie destiny. ludzie w to grają od premiery, a tam serio nie ma juz co robic, ale ludziska nadal klepia rajdy, strajki i męczą w kółko te same misje w daily :)

 

 

Ale w Destiny, Borderlands czy w Diablo chodzi o zupełnie coś innego niż sralnie generowany świat. Przy tych grach trzymają Cię uzależniające mechaniki i w Destiny np. fajne strzelanie. W NMS nie wiadomo czy mamy w ogóle któreś z nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...