Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez wpadla :platinum: jeszcze przed God of War'em :kratoswoke:

 

FhEhOwuX0AAB-fp?format=jpg&name=4096x409

 

A Plague Tale: Requiem - świetna przygoda i jeszcze lepsza platyna. Zazwyczaj znajdzki trzeba zbierać w jednym przejściu, bo mogą sie kasować, czy glitchowac. Tutaj wszystko możemy dozbierać, po ukończeniu głównej gry przez wybór poszczególnych poziomów. Wszystkie postępy zapisują sie w profilu gracza, a wiec nie ma mowy o przeoczeniu. Czegoś brakuje? Odpalasz z glownego menu wybór poziomu > odpowiedni punkt kontrolny i jedziesz. Naprawdę lajtowa platyna.

 

No dobra, może jedno trofeum jest zryte. Mianowicie levelowanie umiejętności. Przytocze post e-kolegi z gory :woot:

Cytat

Po każdej z konfrontacji, gra ocenia sposób, w jaki sobie poradziliśmy, progresując jeden z trzech pasków postępu:

jeśli przemykamy cichaczem, zabijając max 30% przeciwników w danej lokacji, rośnie nam "Prudence" i odblokowują się skille, przypisane do tej ścieżki rozwoju. Od 30-60% zabitych to Opportunism, a powyżej rośnie nam Agression. 

 :hi:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kangurek Kao - zapodałem coś lżejszego w przerwie od Tormented Souls. Takie infantylne platformówki to moje guilty pleasure i bawiłem się nawet dobrze. Wszystko do zrobienia w 2 wieczory. Trzeba uważać tylko z jednym trofeum jeżeli nie chce się stracić dodatkowej godziny, reszta prosta i przejrzysta. 

Trudność platyny 1,5/10

 

 

Screenshot_20221123_143357.jpg

Edytowane przez kiseki
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

https://www.thegamer.com/sony-remove-shovelware-easy-platinums-playstation-store/

 

Sony zabiera się za platyny gównogierek od niezależnych twórców oraz ich tandetne reskiny aby sprzedawać kolejne porcje pucharków. 

Dla mnie to bzdura jest totalna. Jedni co kupuja te gry dla platyn i samo sony teraz za probe powstrzymania tego. Jezeli ktos chce sobie kupic cos latwego i szybkiego to niech kupuje. Jego strata pieniedzy i czasu. Nie rozumiem tego kompletnie po co oni sie znizaja do tego poziomu. Ktos objasni szeremu robakowi o co halo?

Odnośnik do komentarza

Jak coś to w SnowRunnerze dodali coś w rodzaju NG+, można zacząć grę z różnymi ustawieniami, jak darmowe ciezadkowki, sporo kasy na start i masa innych ustawień. Trofea wpadają w tym trybie, nawet te za posiadanie wszystkich trucków, także można szybciutko ogarnąć w razie czego jak się coś pominęło w normalnej grze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ha! Nawet nie wiedziałem o tym, że takie rzeczy są. Ot po prostu grałem sobie kampanię i próby bez modów i wspomagania się opcjami. Czyli standardowe lizanie ścian lub może bardziej błota w tym przypadku. Udało mi się znaleźć kilka fajnych sekretów jak np cmentarz, wilki w kilku miejscach albo jakieś smaczki dotyczące konkretnych regionów. Trąbienie w okolicach płotów i chatek niszczy lokalne elementy otoczenia, zwłaszcza jak się trąbi jakimś dużym pojazdem. Bardzo zabawny element gry, tak jak glicze, jakieś dziwne kolizje, kręciołki których odnotowałem kilka i niebawem wrzucę filmik składankę na YT.

Bez ułatwień da się w czasie gry odłożyć ponad 1milion waluty o ile tylko robi się recycling niepotrzebnych przyczep i nieużywanych modyfikacji. Korci mnie jeszcze tryb realistyczny w SR, z wydatkami za paliwo, naprawy itd. Ale to po wszystkich de elcekach bo mam niedokończone porachunki z Imandrą i częścią dlc Amur. Poziom trudności niektórych map wjeżdża mi solidnie na ambicję w tej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Wredny napisał:

The Callisto Protocol
Platyna #141.
 

Platyna.thumb.png.b8fb5390c59e862cf0d4db565b9230fd.png
 

Prosty zestaw, do zdobycia w trakcie jednego przejścia gry.

Większoć fabularnych, kilka za banalne czynności, które najprawdopodobniej bezwiednie wykonacie w trakcie przechodzenia, a jedyne, które można przegapić to te za znalezienie wszystkich audiologów (zarówno rozsianych luzem, jak i wydłubywanych ze zwłok).
Ja poradnika nie potrzebowałem, bo starałem się "lizać ściany" i jak na koniec się okazało - skutecznie, bo nic nie pominąłem.

Jest też trofeum za przejście gry na najwyższym poziomie trudności - Maximum Security, który dostępny jest od samego początku, więc to na nim polecam od razu grać (tylko wtedy jest odpowiednie napięcie).
Według save, przejście gry zajęło mi 12h30minut.

Po przejściu gry dowiedziałem się także o exploicie związanym z tym trofeum, ale dla mnie granie w survival horrory na niższym niż maksymalnie dostępny mija się z celem, więc nawet nie wnikam w szczegóły.

Trudność w zdobyciu platyny 3/10

 

Zazdrość. Strasznie chciałbym pograć, ale lipton z czasem. Pytanie, w sieci pojawia się pełno nieprzychylnych komentarzy, jednakże patrząc na gamplay Sarga wszystko wygląda mega satysfakcjonująco. Obejrzałem pierwsze 1,5h i wiem, że będę musiał do tego w przyszłości usiąść. Jedyne co rzuciło mi się w oczy, to ten ogień, jakby dorabiany był w innym programie i odstawał poziomem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...