Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nabyłem dzisiaj PS VR i mam pytanie czy ten obraz jest taki nie ostry czy tylko moje google tak mają? Napisy niby są czytelne, obraz też ale np. w tej grze co się jedzie na plecach po ulicy między samochodami prędkość i czas są widoczne ładnie, ciało też ale reszta taka nieostra, jakby mgła była. Już ruszałem tymi googlami i góra i dół i boki i nic. W menu jak jestem w tej opcji gdzie jest tekst (kalibracja) to jest dobrze widoczny więc niby ostrość ok. I czy to jest taka jakość vr czy to moje google są do wymiany? ;)

Odnośnik do komentarza

w tej grze tak jest z tą ostrością wiec się nie przejmuj, na pro jest troszkę ostrzej, mam nadzieje ze ustawiłeś w opcjach vr odległość oczu bo to też dużo zmienia. Są inne gry ostrzejsze. Ta gra nie jest szczytem ostrości i możliwości vr. Google nie są do wymiany, odpal london heist albo rigsa to zobaczysz ze jest dobrze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem w The London Heist i faktycznie postacie, motocykle są naprawdę ok! Ale...np. już podczas akcji w samochodzie numerki stacji w radiu są niezbyt ostre, znaki nad drogą także. Podczas pierwszej akcji cygaro, zapalniczka, stół są bardzo dobrej jakości natomiast otoczenie już trochę gorzej, zwłaszcza obekty którę są dalej. 

 

Taki urok googli VR? ;)

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Co do last guardian. Demko faktycznie trwa krótko, bo 10-15 minut. Graficznie jest bardzo spoko i fajnie jest zobaczyć trico z bliska, a jak już wyjdziemy na zewnątrz to dostajemy piękne widoki, po prostu rewelka.

Niestety gramy padem i używamy teleportacji, więc interaktywność leży mocno. Może sprawdzić, a potem usunąć.

Odnośnik do komentarza

jak masz mówy to obowiązkowo superhot, jak nie to thumper(sprawdz demko), static(też jest demo), jak jesteś wyścigowy to dirt rally.

Obraz będzie rozmazany bo rozdzielczość jest niska, ale komfort patrzenia musi być bez zarzutu, tzn nie możesz czuć że zezujesz, nie powinny się za szybko męczyć oczy, zmierz sobie rozstaw oczu kamerką w ustawieniach jeśli jest inaczej.

Odnośnik do komentarza

Na promocji kupione:

Mortal blitz - Fajna giereczka i nie trzeba wcale wiele do niej miejsca 

Robinson - Sztos , obecnie najlepsza giereczka VR obok UD.

EV Warzone - Miałem ochotę na jakieś strzelanie w kosmosie i sztosik ale tutaj już pewniak był bo ograłem demko.

Do tego dokupiłem jakiś rollercoaster legends za 20 zł od tak by sobie sprawdzić bo obecnie nie ma wielu kolejek na VR.

Obecnie delikatnie żałuję że nie kupiłem Okulusa z kontrolerami zamiast PSVR(mimo że jednak cenowo PSVR nie odrzuca w stosunku do Okulusa z kontrolerami) , na steam jest od cholery giereczek na VR a do tego kilkanaście dobrych plus też darmowych . Nie rozumiem czemu na PSVR mimo że rok na rynku jest taka straszna posucha .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...