Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, .:marioo:. napisał:

Grę ktoś widział w jakiś sklepach stacjonarnych? Bo na stronach MM i saturna nie ma...

Kolejna gra od Sony, która ma polską lokalizację itd, a problem z dostępnością fizycznych kopii występuje.

Dostałem maila od muve,że jest jakieś opóznienie dostaw w całym kraju,wysyłają dopiero w poniedziałek.Szkoda.zapowiadał się upojny weekend w psychiatryku.

Odnośnik do komentarza

Na co dzień nie grywam ale każda osoba , która sprawdza VR nie dowierza . Efekt jest świetny , jak pierwszy raz założyłem i odpaliłem UD to zdecydowanie największy szok od czasów gdy ojciec przyniósł na chate PSX w okresie premiery . Warto no i jest kilka fajnych gier a jeszcze lepsze zapowiedziane .

Odnośnik do komentarza

W nowym jest przycisk na górze, kontrolka na spodzie, z boku kółeczko z wcięciem, w starym przycisk na spodzie i kółeczko z boku jest wklęsłe:

nowe z lewej

PlayStationVR-Side-View-1024x439.jpg

a tu nowe z prawej strony

playstation-vr-2017-review-bottom-compar

 

w nowym przycisk do regulacji na górze:

playstation-vr-2017-review-looking-down-

 

więc niezależnie z której strony robić zdjęcie to znajdzie siejakiś detal po którym mozna poznać. No i jednostka przetwarzająca, stara:

20151224103523696.jpg

 

nowa:

 

3317274-img_20171117_121055.jpg

 

ale zmiany w nowszej wersji to tylko kosmetyka, nie dopłacałbym jakoś ekstra żeby mieć nowszą wersje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie samo pytanie wrzuciłem do działu PS 4 PRO. 

 

Cześć, prośba o szybka opinię. 

 

Mam Fat-a i jestem zadowolony. TV Full HD i nie zmieniam przez 2 lata na bank jeszcze. Jednak zastanawiam się nad Pro ze względu na VR. Bo tak jak w RE7 po 3 minutach zapominam o jakości to w Skyrim naprawdę mnie ta ostrość i ogólna jakość drażni. Pytanie do tych co mają korzystają z VR i najlepiej jak mieli FAT i przesiedli się na PRO, warto dla VR-a czy różnica nie jest warta 1200 PLN? 

 

Thx

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...