Skocz do zawartości

Dead Island 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam trochę ambiwalentne odczucia. Jestem w Beverly Hills i o ile podobają mi się miejscówki, klimacik to rozgrywka faktycznie nie powala póki co. No podchodzisz,napyerdalasz i tyle. 

Po Dying Light takie granie wydaje się trochę upośledzone ;) ale no jestem chyba na początku jeszcze więc może się rozkręci 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra skończona, bawiłem się świetnie. Miejscówki momentami piękne, chociaż lokacje dość nierówne pod względem poziomu detali, czasem przystaje się, żeby pooglądać budynki, murale itd, innym razem leci sie do przodu nie zwracając uwagi na otoczenie. Za to warto zwrócić uwagę na poziom destrukcji zombiaków, każda broń czy efekt działa na nich inaczej i widok rozchlastanego kataną zombiaka albo rozpuszczonego kwasem cieszy jape cały czas, dlatego dobrze jest czasem "na spokojnie" pobawić się z pojedynczym wrogiem, żeby podziwiać to co twórcy zrobili, bo tutaj naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. No i najlepsza mechanika, czyli podwójny kopniak z wyskoku, to sie nie nudzi :D Tak jak Paolo wspomniał, klimacik lajtowy i to w każdym aspekcie gry - nie brakuje broni, apteczek itd, można bawić się skillami, szukać skarbów ale to wszystko jest opcjonalne. Właśnie takiej lekkiej i krótkiej gry teraz potrzebowałem, a jak komuś się mocno spodoba, to zawsze można wyczyścić mapę po skończeniu fabuły albo pomordować ze znajomymi w coopie. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Skończ pierdolić, najlepsza gra o zombiakach, a już na pewno 5 razy lepsza od Dying Light. Po chuj narzucasz ludziom i ich wkurwiasz, że im się gra podoba, a tobie już nie i będziesz im gierkowe życie układał. 

 

Tutaj bardzo dużo osób zachwalało gierkę i z czystym sumieniem polecają każdemu, kto lubi taką nieskomplikowaną sieczkę i przy okazji wciągającą, wyśmienite gore, urywanie kończyn, rażenie prądem i wiele, wiele innych cech, która gra się identyfikuje jako zombiepokalipsę. 

 

I bardzo kurwa chętnie zaraz kupię przepustkę i ogram sobie dwie dodatki i nic Ci do tego.

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem drugie DLC i nie podobało mi się. Haus był niezły, niczym się nie wyróżniał ale był na swój sposób interesujący oraz dobrze wykorzystywał mechaniki, można ograć. Tutaj w sumie wszystko jest takie jakieś przeciętne. Zaprojektowana lokacja może i na pierwszy rzut oka jest złożona z różnorodnych miejscówek ale szybko się zauważa że przez motyw przewodni nie wyróżniają się one od siebie aż tak bardzo. Historia? No jest, w Haus mi się ją przyjemnie śledziło ale tutaj to było mi już wszystko jedno. Wprowadzili dwóch głównych nowych wrogów: babkę z biczem oraz dużego gluta który potrafi znikać i pojawiać się w dowolnym momencie. I ten drugi (nie)stety jest najpierw mini-bossem a potem głównym bossem i szczerze to ostatnia walka była dla mnie przekombinowana strasznie. Nie dość że dosyć długa to dosyć łatwo było zginąć przez zagapienie i koncentrowanie się na dwóch różnych aspektach (zabijanie zombiaków oraz unikanie bossa bo był niewrażliwy na ciosy dopóki się czegoś nie zrobiło) ale po kilku próbach padł. Ciężko mi jest polecić chyba że na jakiejś grubej przecenie.

 

W ogóle nie rozumiem jednej rzeczy. Gra od początku ma level capa na 30 poziom, wbiłem go w podstawce. Z DLC spokojnie mógłby być zwiększony do 40. Przez oba DLC nie poleciała mi chyba żadna fajna broń gdyż wszyscy byli na 29 lub 30 poziomie. Strasznie zmarnowany potencjał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...