Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że to będzie dla mnie najlepsze wejście w nową generację ever. Przespałem się z wczorajszym pokazem i na chwilę obecną hype na next-geny mam raczej zerowy. Z pokazanych gier najbardziej spodobał mi się Harry Potter który będzie cross-generacyjną multi-platformą oraz Demonsy które (jak każdą grę w serii) opuszczę po kilku godzinch, ale bawiąc się wciąż świetnie.

 

Next-gena kupi się kiedyś jako upgrade do nowej generacji, bez pośpiechu, a nie coś co muszę mieć już TERAZ. Zapewniły to abonamenty które w momencie zakupu konsoli od razu dzadzą dostęp do masy świetnych gier i właśnie cross-geny. Switch i używane PRO za mniej niż nowy next-gen to dla mnie grania na najbliższe 2 lata. :) 

Odnośnik do komentarza

Postępujące psucie się branży i osobiste, coraz bardziej zdystansowane podejście do nowości technologicznych i gierek w ogóle idzie u mnie w parze. Wszystko staje się jakieś takie rozmyte, bez tożsamości, mało potężnych marek, które jeszcze dychają i trzymają poziom, pojęcie exa zanika, coraz więcej tytułów robionych od szablonu AAA cinematic experience z identycznymi ikonkami pokazującymi nam, jak podnieść przedmiot (i jak widać po zapowiedziach, nie była to chwilowa moda), niewielka, przynajmniej jak na ten moment, ewolucja wizualna, nie mówiąc o świeżej "aferze" cenowej.

 

W świetle zapowiedzi coraz większej ilości cross genów to na PS5 się skuszę chyba dopiero jak/jeśli wyjdzie GTA VI. Albo zupgrade'uje w końcu kompa i podziękuję za zabawę w konsolki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest klasycznie jak to bywa na nowej generacji z wyjątkiem potwierdzającym regułę jakim było niedoścignione PS2(rok po premierze wysyp gier ważnych nie tyle w skali roku, co w całej branży w ogóle). Generalnie rzecz nie do powtórzenia.

Po dwóch latach można się zastanowić, czy warto, w tym momencie  żadna firma nie ma gier, które mnie jakoś bardzo interesują(Demonsy kozak, ale mam do nadrobienia 2 i 3 w wersji GOTY), może z wyjątkiem Cyberpunka, ale wole poczekać do prawdziwej nextgenowej wersji ze wszystkimi dodatkami, która pewnie wyjdzie akurat za 1-2 lata.

Co prawda jest parę niezapowiedzianych tytułów, które mogą być potencjalnym systemsellerem dla, którego mógłbym zmienić zdanie, ale i tak nie spodziewam się ich w najbliższym czasie, większość być może nawet nigdy nie powstanie, więc póki mam w co grać nie czuję powodu do pośpiechu.

Odnośnik do komentarza

Ten ten moment nie dysponuję TV 4K, a co za tym idzie nie widzę sensu w przesiadaniu się na nową generację tylko dla szybszych ekranów ładowania. Do tego mam OGROMNE zaległości na obecnej i poprzedniej generacji. Do tego ceny gier na PS5 czy XSX odstraszają. Poczekam tak do 2022 i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Nie chcę kupić PS5, aby po miesiącu usłyszeć, że wyjdzie PS5 Pro. 

Odnośnik do komentarza

Ci weterani słyną raczej z tego, że są z Blizzardu i marek które on posiada niż z samych osobistych osiągnięć. Trzymam oczywiście kciuki, wolność twórcza pozwoliła Bungie stworzyć szalenie popularne (i inne od poprzednich gier studia) Destiny, ale na każde Kopanie w Grocie Nestle przypada kilka Disintegration. No zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2020 o 14:16, Pupcio napisał:

Myślicie że w nowej generacji powstanie jakieś nowe ip które nie będzie klonem soulsów ani ubi sandboxem? 

Nie.

 

Na tej generacji tylko battle royale bylo czyms swiezym. Cala reszta to mielenie tych samych mechanik w innym zestawie tekstur. I wszystko jest rpg. Nawet Tomb Raider musi miec "drzewko rozwoju".

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Mejm napisał:

Nie.

 

Na tej generacji tylko battle royale bylo czyms swiezym. Cala reszta to mielenie tych samych mechanik w innym zestawie tekstur. I wszystko jest rpg. Nawet Tomb Raider musi miec "drzewko rozwoju".

Battle Royale już był w Vigilante 8, czy nawet wcześniej w Twisted Metal. Raczej przypomnieli coś o czym już nikt nie pamiętał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...