Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ASX napisał:

W sensie to że są liderem na rynku i zarabiają dużo pieniędzy usprawiedliwia jakoś takie działania?

 

Biznes "to (pipi)anie, a nie granie w bierki". Mają hajs, wiedzą jak go zainwestować aby się zwróciło i tyle. Poza tym nie zgodzę się, że to wersja wykastrowana. Wykastrowana to by była jakby zabrakło w niej jakiejść fundamentalnej funkcji która uniemożliwia grę. Posiadacze PS4/PS5 dostaną po prostu więcej za mniej.

Odnośnik do komentarza

Raczej licencje na filmy oraz gry, bo jednak wcześniej spidery były multiplatformami, niemniej ugadali się tak, że tego Spidera umieszczają też w Avengersach(film oraz gra), ale też pamiętacie, że trochę było z tym zadymy i nie potrafili się dogadać z Marvelem prze jakiś czas.

 

Ja to tak widzę, na początku nie było w ogóle mowy o pająku w grze(zresztą ta gra i tak będzie taka sobie), po prostu wykorzystują fakt, że mają licencje i nakręcą ludzi do kupna wersji plejsztejszonowej, co nie jest niczym dziwnym. Sam pewnie sprawdzę, tylko ze względu na spidera, ale to nie jest wycinanie contentu, tylko coś ekstra. MortalKombat też nie był wykastrowany na 360, po prostu miałeś Kratosa na PS3, który pasował do tego uniwersum jakby był tam od początku.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ASX napisał:

Gra na innych platformach kosztuje tyle samo a w zamian dostaną mniej zawartości czyli wykastrowaną wersję gry względem PlayStation.

Lol, to tak jakby ktoś kto ma PS4/XBO narzekał, że zapłacił za grę tyle samo a ma wykastrowaną grafikę (mniej efektów, mniej fpsów, mniejsza rozdzielczość) niż ktoś kto ma Pro/X.

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SlimShady napisał:

Raczej licencje na filmy oraz gry, bo jednak wcześniej spidery były multiplatformami, niemniej ugadali się tak, że tego Spidera umieszczają też w Avengersach(film oraz gra), ale też pamiętacie, że trochę było z tym zadymy i nie potrafili się dogadać z Marvelem prze jakiś czas.

 

Ja to tak widzę, na początku nie było w ogóle mowy o pająku w grze(zresztą ta gra i tak będzie taka sobie), po prostu wykorzystują fakt, że mają licencje i nakręcą ludzi do kupna wersji plejsztejszonowej, co nie jest niczym dziwnym. Sam pewnie sprawdzę, tylko ze względu na spidera, ale to nie jest wycinanie contentu, tylko coś ekstra. MortalKombat też nie był wykastrowany na 360, po prostu miałeś Kratosa na PS3, który pasował do tego uniwersum jakby był tam od początku.

 

Co innego postać ekskluzywna do danej platformy jak Kratos czy Link w Soul Caliburze na GC a co innego znana i przez wiele lat "multiplatformowa" postać ale skoro zrobili z gierki exa, to teraz będą doić dalej w tym kierunku. Mnie to osobiście je,bie bo gra wyglada jak straszny kasztan. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ASX napisał:

Czy wykupowanie czasowych ekskluzywności jak Rise od the Tomb Raider na Xboxa, czy remake Final Fantasy VII i Crasha na PlayStation, oraz czy ekskluzywne dlc do avengersow i destiny, zachęcają was do wyboru konkretnej platformy czy raczej odrzucają was takie praktyki? 

Nie wiem w co mam bardziej wyjebane, w ekskluzywne postaci czy w ekskluzywne gierki. Chyba w to pierwsze jednak bardziej bo w 99% przypadków nigdy tego nie używam, a jak jakaś gierka jest czasowym exem na jedną platformę to sobie spokojnie czekam aż pojawi się na reszcie sprzętów (o ile mnie ten tytuł w ogóle interesuje) lub ogrywam od razu jeśli posiadam tę platformę. 

 

Dla mnie to są problemy jednoplatformowców i tyle. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Fall Guys okazało się prawdziwym hitem ostatnich tygodni i jednoczesnie jedną z największych premier tego roku na Steam.

Bardzo mnie to cieszy, bo kibicowalem tej gierce od pierwszej zapowiedzi. Przyjemnie jest patrzeć jak małe nieznane studio udawania branży, że z formułą battle royale można zrobić coś ciekawego i nietuzinkowego, zamiast klonować kolejny raz Pubga i Forcika.

 

Swoją drogą gierka jest też dostępna za darmo w plusie na Ps4 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-08-19-sega-to-aggressively2

Cytat

Sega will start "aggressively" porting games from its back catalogue to Steam, due to the strength of digital PC sales during the COVID-19 lockdown.

 

"Going forward, we intend to aggressively promote the porting of previously launched titles to Steam and other new platforms," Sega said.

"Under such direction, we would like to take multi-platform rollout in account and prepare the PC version and others from the start."

No i bardzo dobrze. Personki i SMT jako multiplatformy? Dajta mi to.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.09.2020 o 15:31, ASX napisał:

 

Czy jest bardziej antykonsumencka korporacja w branży niż Nintendo? Nie sądzę

 

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma nad czym ty dyskutować


Słyszę sporo niezadowolenia w związku z tym tematem, ale chyba nie do końca pojmuję...
Czy te gierki są dostępne każda z osobna? Bo jeśli tak, to czasowa jest jedynie okazja na kupno bundle'a w cenie promocyjnej, więc z tym oburzeniem to tak trochę na wyrost - tak jakby Nintendo było pierwszą firmą ever, która oferuje jakieś czasowe promocje.

Odnośnik do komentarza

  

Godzinę temu, Wredny napisał:

Czy te gierki są dostępne każda z osobna?

Nie są. W planach jest tylko i wyłącznie ten bundle.

 

Takie wywieranie na graczach presji "kupujcie teraz, bo potem nie będzie" jest - delikatnie mówiąc - nieeleganckie. 

Ciosem poniżej pasa będzie natomiast, gdy to wszystko okaże się marketingowym chwytem i jednak przywrócą tytuł do sprzedaży po jego zniknięciu, bo to też prawdopodobny scenariusz. Nie do końca chce mi się wierzyć, że Nintendo zrezygnuje z tak łatwego zarobku przy niskich kosztach (bo gra przecież gotowa i wystarczy ją ponownie wrzucić).

A rekinom biznesu z zapasem zakupionych pudełek gotowych do odsprzedania za orbitalną cenę to w ogóle odbyty pękną przy kakofonii trzasków i huków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...