Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bulaxyz82 napisał:

Pierwszy pokaz na E3 za nami i tak mało miłości od EA dla Switcha :/

 

A czego się spodziewałeś? Oprócz sportówek od EA to nie masz się czego spodziewać na Pstryku (bo na takie tuzy jak Anthem nie ma co nawet marzyć). Aczkolwiek Unravel obie części mogliby wydać. 

Odnośnik do komentarza

A kupiłeś dwójkę RE R?

No niestety z FIFA jest lipa.
Ja i tak kupiłem na promocji bo głównie gram offline a i tak najwięcej gram w NBA 2k18, które szczerze polecam na swotcha.
Fast RMX również posiadam i nawet chwile pograłem online i było sympatycznie. Kup sobie Mario Kart 8 Deluxe, ta gra jest wspaniała. Polecam również Mario Odyssey oraz Zelda.

Co do kart z grami to całą grę masz na karcie chyba, że będzie aktualizacja to pobierze ją albo do pamięci urządzenia albo na kartę sd jeśli taką posiadasz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2018 o 01:00, Kolos28 napisał:

A kupiłeś dwójkę RE R?

No niestety z FIFA jest lipa.
Ja i tak kupiłem na promocji bo głównie gram offline a i tak najwięcej gram w NBA 2k18, które szczerze polecam na swotcha.
Fast RMX również posiadam i nawet chwile pograłem online i było sympatycznie. Kup sobie Mario Kart 8 Deluxe, ta gra jest wspaniała. Polecam również Mario Odyssey oraz Zelda.

Co do kart z grami to całą grę masz na karcie chyba, że będzie aktualizacja to pobierze ją albo do pamięci urządzenia albo na kartę sd jeśli taką posiadasz.

 

Do NBA trzeba mieć memorkę zewnętrzną? Grałeś w wersję na PS4? Jak tak jak gameplay (si, płynność, realizm) wyglądają względem tej wersji?

Odnośnik do komentarza
  Do NBA trzeba mieć memorkę zewnętrzną? Grałeś w wersję na PS4? Jak tak jak gameplay (si, płynność, realizm) wyglądają względem tej wersji? 

 

Tak trzeba mieć memorke (ok 26GB)Posiadam na Ps4 zarówno NBA Live 18 jak i NBA 2k18. 

Powiem Tobie, że 2k18 na pstryka jest na prawdę praktycznie identyczne jak na ps4. Jest wszystko to samo co na dużych konsolach. Jedynie czego nie ma to fleszy aparatów na widowni oraz troszkę mniej jest ludzi na trybunach. Czasem wydaje mi się, że na pstryka są mniej jaskrawe kolory a przez to wygląda lepiej. FIFA 18 różni się na switchu nie tylko silnikiem ale brakuje pewnych elementów bądź są trochę inne a tutaj wszystko wydaje się niemal identyczne jak u konkurencji.

 

Si wydaje się takie samo ale chyba na Nintendo zawodnicy poruszają się mniej ocieżale a to plus. Płynność jest dobra ale gorzej niż na ps4. Co do realizmu jest identycznie jak na ps4.

 

Wiesz jaka jest największa różnica względem ps4?

Na switchu wentylator nie kręci tak mocno jak na ps4. Na ps4 niestety ale ta gra dość mocno podkręca obroty. U mnie na prosiaku nie jest to może suszarka ale tak 2-3 bieg się włącza. Na Nintendo jest zdecydowanie lepiej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, funditto napisał:

Turniej Smasha będzie przed Directem czy po ? 

po

 

e3 dla nintendo zaczyna sie od directa, po nim ruszaja dema, stanowiska, treehousy (przez 3 dni, rok temu wlasnie tam zapowiedzieli metroida na 3dsa wiec moze i w tym roku jakas nowa gierka ominie directa)

 

wczoraj i dzis sa tylko mistrzostwa swiata w splatoona2

Odnośnik do komentarza

S_600-Było już wiele razy, ale przypominam kolejny raz. Grę kupujesz na japońskim storze, później zmieniasz na wyjściowy, czyli grasz tak jakbyś kupił grę właśnie na nim. Póki co niny nie blokuje takiej możliwości, ale z tego co widzę jest coraz trudniej tak kupować, bo np. w USA i Kanadzie moja karta już nie przechodzi. 

Odnośnik do komentarza

Co to (pipi)a było?! Przez 30 minut pokazywali yebanego Smasha. Fire Emblem wyjdzie w przyszłym roku a o reszcie gier do tej pory zapowiedzianych nawet nie wspominam. Żal, (pipi)a, żal i tyle. Dlaczego miałem przeczucie, że yebancy wypną się na graczy jak tylko wyjdzie Smash i Poki to aż od tygodnia to wiedziałem, że skupią się tylko na Smashu. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie studia 3rd party....

Gdzie jakiś konkretny tytuł- na Zelde nie liczyłem, ale Metroid chociaż? 

Moda na remastery, niech dadzą podrasowane Mario 64, Mario Galaxy....

 

Konsola do gier za dolara z ipada. 

 

 D R A M A T. Oni się nigdy nie zmienią.

 

Targi E3, a godzina o smashu- nie można się lepiej samozaorać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...