Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2021 o 20:21, iluck85 napisał:

PanKubaka na YT pokazuje alternatywy dydków

 

 

Jakby co dzisiaj kupiłem te Cobra Joy C25, wstępnie sobie testuję. Pierwsze wrażenia są takie: opakowanie bazar jak cholera, kiedyś w podobnych kupowało się dyskietki do Pegazusa, wykonanie tylko ok, czuć, że nie jest to produkt licencjonowany, fajnie trzyma się Switcha w dłoni z tymi gripami, przyciski nie maja tego wyczuwalnego tak mocno kliku jak joycony, analog goty, krzyżak ok, input laga nie ma ani grama po BT, żyro działa elegancko. Kurde, nie chcę zapeszyć, żeby zaraz nie wyszły jakieś ukryte problemy, ale to naprawdę dobra alternatywa dla oryginalnych kontrolerów jak na razie :notbad: Wklęsłe analogi i przede wszystkim ich rozmiar (są większe i wyższe niż te w joyconach) oraz normalny krzyżak w końcu pozwalają grać jak człowiek. Jak na razie mocna okejka, zobaczymy, jak przetrwają próbę czasu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, funditto said:

Będzie grane w obie ! Chociaż pewnie sporo osób będzie mieć bekę z tego chibi remake’u

Ja nie mam z tym problemu ale ta szata to jakiś żart. Osobiście liczyłem, że będzie to nawet jakoś fajnie podkręcona rozdziałka tego co było. Jeśli poszli w 3D to liczyłbym na poziom remakeu Zeldy albo chociaż Animal Crossing. To wygląda biednie. Trochę jak ten biedny Harvest Moon na Switcha. 

 

Napalałem się na ten remake ale chyba zostanę przy oryginalne.

 

Co do Legends to ten silnik nie wyrabia z rozległymi krajobrazami. Shield czy Sword wieją pustkami... W dodatku w 3fpsach. Tu z kolei liczyłem na lepszą optymalizację ale GameFreak 3D naprawdę odbija się czkawką.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Pokazali dwie nowe gry z pokemonami.

 

"ale na Switcha nic nie ma bo ja nie gram w pokemony dla dzieci to"  

No nie gram, bo zamiast zrobić ludzki poziom trudności to upraszczają coraz bardziej. Mam kilkadziesiąt godzin grać w gre niestanowiącą żadnego wyzwania? W X grałem kilkaset godzin a w Sword pograłem godzinę bo już mam gdzieś poziom trudności dla przedszkolaków. A granie po necie będące kwintesencją gry zostało zabite DLCkami z wyciętymi z gry Pokemonami. Huraa, kolejny rimejk, zagram znowu w Pearl wyglądające jak gra na komórkę xD No jest to gra dla dzieci dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...