Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 5.08.2020 o 22:11, aph napisał:

To jest norma przecież. PC musi być x mocniejszy żeby była taka sama jakość.

XD widze ze jak zwykle porównujemy srednie ustawienia i 30 fpsow do ultra w 60? xD no wyobraź sobie, że na słabym PC tez możesz ustawić grafikę jak PS4, dać ograniczenie do 30 klatek i większość pecetów poradzi sobie z tym bez problemu.

 

Z ciekawości pobrałem dzisiaj wersje demo zobaczyć o co cala ta drama, co prawda grałem na monitorze, ale na RTX 2070S i budżetowym procku w 1440p i najwyższych ustawieniach średnio 70 klatek. W czasie benchmarku miałem spadki na ułamek sek, ale na 60-59 fpsow. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie jest bardzo źle, ale jest trochę źle, bo uważam, że na swojej konfiguracji, która nie jest wcale SUPER (pardon the pun), powinno lepiej to chodzić. Jestem gdzieś na początku gry, ale póki co z dużą ilością trawska, dinozaurów i wybuchów zauważyłem w RTSS jakieś spadki do 52 klatek. Benchmark wypada ogólnie gorzej niż gierka chodzi, bo w benchu dużo chmur, w grze dochodzą jeszcze refleksy. Te dwa elementy DF polecało obniżyć, bo dużo to kosztuje GPU niby, ale póki co jestem optymistą. Bardzo lubię wszystko na maxa. Naprawdę wiele daje G-Sync jak klatki latają z 50 na 100, bez tego już chyba dziś nie można myśleć o poważnym graniu na PC. Sama gra wygląda przepięknie w HDR, ale szeroki gamut i oczo(pipi)nosć kolorów i jasności to pikuś, ta gra (jak chyba każda inna gra TPP) mega zyskuje w formacie 21:9 w 3440x1440. Nie wiem czy warto było czekać tyle lat na PC wersję w takim formacie, ale gra się bardzo dobrze, wygląda prześlicznie i póki co historia jest interesująca. Czuję w żołądku, że będzie mi się chciało wyczyścić ten świat :)

 

Spoiler

Z5KCw9q.jpg



 

Edytowane przez MarekCol
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem dodatek i dobrze się bawiłem z jednej strony gra wygląda świetnie,nowe maszyny (chyba dwie) nowy ekwipunek parę fajnych questów pobocznych ale praktycznie te same maszyny.
Zagadki totalnie zepsuł mi głowę ,boże mam nadzieję ,że tego nie będzie w nowym horizon.
No i te miski czy jak one mają ..
Powinni nazywać się Galaktyczne Rozpierdalllatory
Grając na normalu miałem z nimi problemy a takich trzeba zabić 5 ....
Ja nawet nie wiem co się musi dziać na wyższych poziomach trudności.




Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ja nawet nie wiem co się musi dziać na wyższych poziomach trudności.

Wbrew pozorom nie są tacy ciężcy. Jak masz dobry ekwipunek to wystarczy go rozsądnie używać. Fireclaw ma redukcję obrażeń (80% jeżeli dobrze pamiętam) na wybuchy, więc jeżeli np używałeś Hukprocy to z automatu zadawałeś mniej obrażeń.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...