Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć kompatybilne ze sobą wydania.

W dniu 14.05.2020 o 16:08, Square napisał:

Będzie działać jeżeli masz kompatybilne ze sobą wydania.

https://www.guerrilla-games.com/play/horizon/faq

 

Cytat

Europe:

  • Standard Edition: CUSA01021 > Complete Edition: CUSA10211
  • Standard Edition: CUSA07319 > Complete Edition: CUSA10212
  • Standard Edition: CUSA07320 > Complete Edition: CUSA10213

Asia:

  • Standard Edition: CUSA05682 (manufacturing ID: PCAS-02043, PCKS-92029, PCAS-02050, PCKS-92033) > Complete Edition: CUSA10218 (manufacturing ID: PCAS-05046 / PCKS-10029)

Japan:

  • Standard Edition: CUSA05661 (manufacturing ID: PCJS53022 or PCJS53019) > Complete Edition: CUSA10234 (manufacturing ID: PCJS66013)

America:

  • Standard Edition: CUSA01967 > Complete Edition: CUSA10237
  • Standard Edition: CUSA07326 > Complete Edition: CUSA10237*

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figuś napisał:

Jak nie można, jak ogrywam dodatek na zapisie z podstawki zapis z 2017 roku, nie wprowadzaj w błąd.

 

:reggie: mam nadzieję, że jest ci chociaż troszkę GŁUPIO że zarzuciłeś mi kłamstwo

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Square said:

Trzeba mieć kompatybilne ze sobą wydania.

 

 

W skrócie. Ogrywałem lata temu podstawkę wersja polska pudełkowa. Będę mógł kontynuować rozgrywkę w wersji kompletnej cyfrowej, którą wrzucili w ramach Play at Home? Chcę ograć dodatek ale jeśli mam grac od nowa to odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Za mną ponad 6 godzin i póki co jestem bardzo zadowolony z darmoszki od Sony. Otwarte światy przeważnie mnie przytłaczają, ale tutaj póki co gra idzie po zgrabnej ścieżce, z kilkoma odnogami. Co mi się podobało, to spokojne wprowadzenie w historię i świat, bez nadmiernych dramatów, za to z postaciami, które od razu idzie polubić (nie jak w ostatnio dodanym Days Gone, z którym obcowanie było zwyczajnie przykre od pierwszych chwil. Nie lubię takiego dresiarstwa). Poza tym gra wygląda i rusza się świetnie, a polowanie na mechanicznego zwierza daje satysfakcję. Animacje i dźwięki jakie wydają te stwory są bardzo sugestywne, fajnie to przemyślano.

Edytowane przez Wojtq
  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wojtq napisał:

Za mną ponad 6 godzin i póki co jestem bardzo zadowolony z darmoszki od Sony. Otwarte światy przeważnie mnie przytłaczają, ale tutaj póki co gra idzie po zgrabnej ścieżce, z kilkoma odnogami. Co mi się podobało, to spokojne wprowadzenie w historię i świat, bez nadmiernych dramatów, za to z postaciami, które od razu idzie polubić (nie jak w ostatnio dodanym Days Gone, z którym obcowanie było zwyczajnie przykre od pierwszych chwil. Nie lubię takiego dresiarstwa). Poza tym gra wygląda i rusza się świetnie, a polowanie na mechanicznego zwierza daje satysfakcję. Animacje i dźwięki jakie wydają te stwory są bardzo sugestywne, fajnie to przemyślano.

Przecież w tej grze postacie to totalne wydmuszki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ty tak uważasz.

 

Stary mam dla Ciebie jedną radę - zaakceptuj, że coś co Ci się nie podoba może podobać się komuś innemu. Tak jak Tobie podeszło DG, innym nie musiało. Horizon Ci nie pasuje, a Wojtqowi tak. Bywa.

 

Zluzuj, bo w TLOU II czy w innych tematach gier akceptujesz tylko i wyłącznie swój punkt widzenia ironizując, prześmiewając gusta innych ludzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...