Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

No jak celujesz w platynę to moim zdaniem nie ma co zaczynać od normala. HC moim zdaniem jest bardzo dobrze zbalansowany, a pod koniec gry ammo mi nie brakowało, ale to pewne kwestia osobistego chomikowania.

Na pewno na tym poziomie trzeba więcej kombinować z ekwipunkiem i będzie więcej backtrackingu, no, ale przecież to jest kwintesencja starych RES'ów. Wspaniały tytuł, nie żaden odmieniec :banderas:

Edytowane przez Bartolinsky
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Zacząłem dopiero grać, pierwsza styczność z giereczką (nie z serią) i odpaliłem od razu na tym poziomie hardcore i tak się zastanawiam czy aby nie przegiąłem.


Od razu Hardcore - tylko tak można naprawdę posmakować survival-horror.
Oczywiście, że będzie ciężko, ale o to przecież chodzi w tego typu gierkach - satysfakcja z ubicia bossa, czy ogólnie jakiegokolwiek progresu na tym poziomie jest bezcenna.
Sam tak zacząłem i w ten sposób przeszedłem Leonem, a jestem raczej słaby w trudne gierki - po prostu w tym gatunku nie wypada inaczej, niż na możliwie najwyższym od początku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ile podejść trzeba zrobić do platynki? Leon hardcore skończony, zaraz skończę Claire też na hc, później widzę trzeba będzie polecieć na najprostszym poziomie żeby powbijać te poboczne rzeczy których nie wbiłem w przejściach hc  + 14k kroków czyli wygląda że 4 razy czy jeszcze jakiś run będzie potrzebny?

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2019 o 12:40, Ryo-San napisał:

Jak już zszedłem do podziemi to będę mógł jeszcze wrócić na komisariat? Bo wydaje mi się że ominąłem tam jeszcze sporo rzeczy/pomieszczeń ale ciekawość zwyciężyła i póki co nie mogę tam wrócić :/

 

Jak wsiądziesz do kolejki, która zabiera do laboratorium to już nie wrócisz. To jest ostatni moment by wrócić na szaber.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

A ta trofka za przejście gry w 14k krokach to trzeba się posiłkować jakimiś filmikami czy jak odpalę najprostszy poziom trudności i będę leciał przed siebie robiąc tylko rzeczy związane z fabułą to sama wpadnie?

 

Bez problemu.

 

I jeśli masz już rangi S+, to można nawet poszaleć z jakąś dodatkową bronią. Polecam wyrzutnię rakiet ;] W ten sposób zgarnąłem 14K, przejście bez leczenia i chyba jeszcze jeden.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Te przecieki są uja warte. Teraz będą zamknięte pokazy dla Ambasadorów RE we wrześniu w Stanach. Czy chodzi o coś grubszego czy może o Revelations 3? Nie wiadomo. 

 

Dodatków bankowo żadnych już do RE2 nie będą robić. Szkoda bo jeszcze mogą reaktywować Extreme Battle i dopisać jakiś scenariusz Marvinowi lub w ogóle coś nowego dodać. 

 

Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem czy te przecieki są nic nie warte, niekiedy zgadzają się z porażającą dokładnością (że przypomnę tylko ploty odnośnie DMC5 na długo przed premierą). W Revelations 3 lub inne spinoffy nie wierzę, Capcom raczej będzie kuć żelazo póki gorące, czyli inwestować w rimejki oraz pełnoprawne odsłony serii. Od premiery RE7 minęło trochę czasu, więc na bank wkrótce pojawi się zapowiedź ósemki, RE3 remake to też w zasadzie sprawa przesądzona (dziwne by było, gdyby po sukcesie RE2 odpuścili temat). Jakoś nie widzę tu miejsca na popierdółki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...