Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

@Wredny I gdzie są te moje nieprawdziwe informacje? Przeciwnie, ten fragment to jeszcze potwierdza. :D Więc może "ogarnij swojego dawna", zanim zaczniesz zarzucać go innym... Tak się akurat składa, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości z was wiem jak są gry zbudowane, a bywa że nawet wiem jak te konkretne. Ale że "Ci się hejt wylewa" na moją osobę to przyćmiewa rzeczywistość.

Edytowane przez Berion
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

Poziom Mendrka niełatwo jest osiągnąć, Tobie się to udało. Brawo, masz odznakę dzielnego pacjenta, wyjdź z gabinetu i przyjdź na kontrolę nigdy :lapka:

 

Ale o co Ci chodzi? Takie są FAKTY. Mr.X nie chodzi sobie po korytarzach tak jak Ty bo nie ma samoświadomości. Ma zaprogramowane ścieżki i kilka wariantów zachowań adekwatnie do przewidzianych sytuacji. Jak się gdzieś zablokuje to się teleportuje, jak nie jest potrzebny to jest wyłączany, jak jest potrzebny, jest włączany etc. etc...

 

Zamiast minusować, nauczcie się projektować gry lub chociaż je modyfikować.

 

@MichAelis Nie da się go zabić. Możesz go na chwilę "uśpić" i uciec. Jak uciekniesz dostatecznie daleko to zostanie spawnowany gdzie indziej lub od początku swojej ścieżki. Nie ma sensu z nim w ogóle walczyć bo nawet nic z niego nie wypada, tylko traci się czas i amunicję.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Plugawy napisał:

 

Jak będzie jakiś krótki etap do ogrania wrzucony to Ci co sprzedali gierkę moga zacząć sobie pluc w brode.

11 godzin temu, smoo napisał:

Jesscze nie wiadomo, ale byl/ma byc duzy update plikow gry co wskazuje na nowe DLC. Pewnie dostaniemy info na dniach. Obstawiam krótki scenariusz Marvinem lub Bradem.

 

O mamusiu... juz lece zgrywac gre na twardego. Nie spodziewalem sie wiecej dodatkow. Super!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "straszna gra". Gier boją się geje w rurkach i schizofrenicy, którym może się przez chwilę wydawać że licho wyjdzie z telewizora... Na normalnym człowieku wydarzenia na ekranie nie robią żadnego wrażenia ponad ewentualnie obrzydzenie, niesmak po przemyconym skrzywieniu ideologicznym, czy zwyczajnie kunsztem artystycznym.

23 minuty temu, Berion napisał:

Ale o co Ci chodzi? Takie są FAKTY. Mr.X nie chodzi sobie po korytarzach tak jak Ty bo nie ma samoświadomości. Ma zaprogramowane ścieżki i kilka wariantów zachowań adekwatnie do przewidzianych sytuacji. Jak się gdzieś zablokuje to się teleportuje, jak nie jest potrzebny to jest wyłączany, jak jest potrzebny, jest włączany etc. etc...

 

Zamiast minusować, nauczcie się projektować gry lub chociaż je modyfikować.

 

Jakie to musi być smutne życie - zero emocji, uczuć, wrażliwości... jak yebany robot - zamiast brunetek i blondynek widzieć tylko ciągi kodu matrixa...

 

40 minut temu, Bzduras napisał:

Możesz go na chwilę powalić, ale nie zabijesz gościa.


To zupełnie jak z Berionem, jest ku#wa niezniszczalny :reggie:
 

5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

W sumie to nikt się nie spodziewał. 

 

O! Jest i doktor :hi:
Czy mógłby Pan zabrać stąd pacjenta? Bo nie dość, że pyerdoli jak potłuczony, to jeszcze myli mnie z Bzdurasem (przypominam - ja to ten, co Mevek [i pół forum] nie wie, gdzie mieszkam) :potter:

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Ja leczę tylko czekoladowym batonem w buzię, powinno pomóc z gwiazdorzeniem:oh_you:

 

@hudiny Ja bym na twoim miejscu grze dał szansę, bo pan X nie jest tematem całej gry a taki kąsek roku 2019 żal nie sprawdzić.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

 Bo nie dość, że pyerdoli jak potłuczony, to jeszcze myli mnie z Bzdurasem (przypominam - ja to ten, co Mevek [i pół forum] nie wie, gdzie mieszkam) :potter:

Juz wystarczy tego biadolenia, bo psem poszczuje a listonosze to lubia :lapka:

 

19 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

 

@hudiny Ja bym na twoim miejscu grze dał szansę, bo pan X nie jest tematem całej gry a taki kąsek roku 2019 żal nie sprawdzić.

Nie ma co sie zastaniawiac. Remake 10/10, brac i grac i o bozym swiecie zapomniec. 

 

Sam dodatek "No Way Out" chyba ze 20h meczylem. Mechanika ganados gniecie jajca. Polecam b.mocno i goraco.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Berion napisał:

 

Jest irytujący. Oskryptowany tak, że się dosłownie teleportuje, pojawia się tylko w określonych przedziałach scenariusza i określonych lokacjach. Nie jest tak, że cały czas za tobą łazi i przeszkadza. Mnie osobiście to wkurza bo nieraz musiałem nadrabiać drogi gdzie akurat gra uznała, że teraz "Tyrant v2" będzie się włóczył tu, a nie tam. 

Paaaanie, to absolutnie tak nie działało! :) Zrealizowali go wprost genialnie. Są ludzie, którzy twierdzą, że Mr.X ich irytował - mnie też. Przez dość krótki czas.

Wytłumaczę w spoilerze taktykę, kto nie grał, niech nie czyta ;)

Spoiler

Podobno najbardziej irytująca była biblioteka i rzeczywiście pojawiał się tam w moich grach, kiedy trzeba było z niej skorzytać - pojawiał się, bo w tym samym skrzydle zaczynał nas gonić, więc się tam kręcił. No i tutaj piękna immersja - zadałem sobie pytanie: "Co bym zrobił, gdyby gonił mnie taki wielki skur'wiel, a miałbym mapę całego komisariatu, której on nie ma?". Pobiegłem do końca drugiego skrzydła, on za mną, tam zbiegłem na parter, pobiegłem dołem z powrotem do biblioteki i voila! Typ tam nie wrócił, bo zgubiłem go jeszcze na 1 piętrze. Co innego, gdybym strzelał - usłyszałby strzały i zjawiłby się w trymiga. Cudo!

 

Cytat

Nie ma czegoś takiego jak "straszna gra". Gier boją się geje w rurkach i schizofrenicy, którym może się przez chwilę wydawać że licho wyjdzie z telewizora... Na normalnym człowieku wydarzenia na ekranie nie robią żadnego wrażenia ponad ewentualnie obrzydzenie, niesmak po przemyconym skrzywieniu ideologicznym, czy zwyczajnie kunsztem artystycznym.

Tutaj też się nie zgodzę. RE2 nie jest straszny, jeśli nie gramy na jedynym słusznym poziomie trudności - hardcore. W tym wypadku mamy ograniczone zasoby, to raz. Dwa, że mamy ograniczoną liczbę zapisów gry i tutaj zaczyna się zabawa: jeśli jesteś w słabej sytuacji, dałeś się ugryźć, a ostatniego sejwa robiłeś 1.5h temu, to Mr.X skutecznie podnosi ciśnienie, kiedy nas goni a my mamy przed oczami widmo powtarzania tych 90 minut rozgrywki :D I to jest to, co sprawia, że Residenty zawsze były "straszne" ;)

 

A i nie wiem, czy ktoś już nie wrzucał, dzisiaj trafiłem na to cudo :wub:

 

Edytowane przez Odin91
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, drozdu7 napisał:

Klasyczna ścieżka dźwiękowa jest dostępna tylko w wersji cyfrowej Deluxe? 

Jak tak to trochę lipa, bo kupiłem pudełeczko a jednak posluchalby starej ścieżki 

Możesz dokupić sobie jako DLC osobno.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy "przeciek"

 

 https://biohazardcast.com/resident-evil-2-directors-cut/

 

 

Cytat

Resident Evil 2 Director’s Cut

First of the notable changes they allege are coming to the game is overhauls to the A and B scenarios to be more in line with each other and to make adjustments for the release of Resident Evil 3. They also claim there will be more added call scenes between Leon and Claire like the original. Ghost Survivor special zombies will be also be added to the base game, and a new boss encounter named “Black Widow”. They also allege that spiders will be making a return as will moths in the sewer. Finally, zombie Brad will be making a return as well.

 

Cytat

Speaking of Brad, they also state that a prequel campaign will be announced where you will play as Brad.

 

Cytat

They end with alleging that the “Director’s Cut” will be free for all players who own the game. However, the Brad prequel will have to be purchased separately.

 

Ciekawe, czy kogos fantazja poniosła czy Capcom rzeczywiście tak zaora. Troche smierdzi mi tutaj dodanie specjalnych zombiasow do kampanii, no zobaczymy. Jesli faktycznie dodadza scenariusze B i rozbuduja gre za free to :banderas:

 

edit: no i maja jeszcze 2 sloty zarezerwowane na dlc... https://steamdb.info/app/883710/dlc/

 

Edytowane przez smoo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to będzie prawda to faktycznie Capcom idzie po tytuł najlepszego developera 2019. Powtórzę się, ale wspaniale jest widzieć taki comeback, w takim stylu po latach niedoli i miotania się jak komar na podłodze po dawce Raida.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...