Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... 2nd run przede mną właśnie ale 1st run Leonem i Claire nie są identyczne. W dość wielu miejscach się różnią i nawet są inne miejscówki. Przeszedłem pierwszy raz Leonem, z kumplem pchamy 1st run Claire a ja niedługo zacznę 2nd run Claire i o to chyba Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj 2nd Run Claire (tydzień po skończeniu Leonem) i zaczyna się inaczej... Tzn. Jest pewien skrót wydarzeń ale generalnie już jestem tym oczarowany - a praktycznie nigdy nie gram 2 razy w tą samą grę (oryginału nie przeszedłem). Co więcej ciśnienie na trójkę mi rośnie coraz bardziej i na dziś biorę na 85% na premierę. W dodatlu nie lubię się bać w grach ale ta gra ma coś magicznego.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marbel007 napisał:

Zacząłem wczoraj 2nd Run Claire (tydzień po skończeniu Leonem) i zaczyna się inaczej... Tzn. Jest pewien skrót wydarzeń ale generalnie już jestem tym oczarowany - a praktycznie nigdy nie gram 2 razy w tą samą grę (oryginału nie przeszedłem). Co więcej ciśnienie na trójkę mi rośnie coraz bardziej i na dziś biorę na 85% na premierę. W dodatlu nie lubię się bać w grach ale ta gra ma coś magicznego.

Mam dokładnie tak samo. Perła. Nie grałem w oryginał, byłem wtedy gówniarzem i potem już przy kolejnych częściach się nie zagłębiałem w RE. Dzisiaj będę sobie przechodził gry z serii co jakiś czas.

 

Godzinę temu, chris85 napisał:

Scenariusze a runy, to dwie różne rzeczy. 

To co byś doradził? Chcę przejść grę Leonem i potem Claire ale chcę doświadczyć wszystkiego fabularnie, a nie drugi raz grać identyczną kampanię Claire. Chcę zagrać tą, która się rozgałęzia w pewnym momencie i jest czymś nowym ;)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SlimShady napisał:

Czyli zamiast nowa gra second run, wybierasz drugi raz nowa gra i wybierasz inną postać. Tak jakby drugi raz grać scenariusz A?

- scenariusz Leon 

-scenariusz Claire

-2nd run Leon 

-2nd run Claire 

Te runy są inne niż scenariusze. Są krótsze, zombie trudniejsze itd. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ej, w necie piszą co innego.

 

Do pełnego doświadczenia historii Leona i Claire za 1 razem należy przejść Scenariusz Leona/Claire i potem 2nd run Claire/Leona.

 

Granie Scenariusz Leona -> Scenariusz Claire -> 2nd Run Leona -> 2nd Run Claire to granie prawie tych samych 2-óch długich i 2-óch krótkich scenariuszy.

 

A ja o to od samego początku pytałem. :)

Edytowane przez - V -
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hm... Ja w sumie równolegle przechodziłem 1st Runy Leonem sam i Claire z kumplem. Leonem skończyłem, Claire jesteśmy pod koniec

kanałów

więc w jakieś 2/3 gry - teraz prędko nie skończymy. Zacząłem 2nd Run Claire niedługo po skończeniu podstawki Leonem i IMO jest to dopełnienie tej historii, którą właśnie skończyłem, bo fabuła toczy się trochę inaczej i trochę dotyczy tuch wydarzeń.

Więc nie zgadzam się z Tobą i mimo że jeszcze nie skończyłem. I wychodzę właśnie do

parkingu podziemnego

i czuję że jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jak to nie zgadzasz? Przecież właśnie napisałeś, że po graniu Leonem, 2nd run Claire to dopełnienie tej historii. Poza tym tak grając daje to pełne zakończenie.

 

Potem następna kolejność grania to Scenariusz Claire i 2nd run Leona. Jeżeli się już chce oczywiście.

 

Ale pierwsze przejście fabularne to Scenariusz 1 postaci, 2nd run drugiej. Pełne zakończenie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.