Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Kretynizm Klaryny zabija jakiekolwiek walory estetyczne tej postaci. Laska co sobie przyjechała do miasta pełnego zombiaków, za plecami horda nieumarlaków, a ta szczerzy się do Leosia jak pierwsza lepsza idiotka po mefedronie do chada w lokalnym barze... nie, no sorry - wysiadam :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Leon nawet patykiem nie chce jej tknąć. 

 

 

Uwielbiam ten wątek :dynia:

 

 

Co do Claire to wprawdzie niezła z niej dupeczka w RE2R, ale jak już Bzduras stwierdził, zrobili z niej straszną debilkę w tej grze. W oryginalnym RE2 to była laska "z jajami", miała charakterek i spoko teksty, a tutaj od słuchania jej momentami uszy więdną.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kurna rimejk Resa 2i i 3i,.... 3i trochę mniej - choć sam jeszcze nie ograłem, to świetne rimejki.

Zastanawiam sie teraz czy Capcom wypluje double packa w wersji fizycznej.

Kurna dwójkę bym sobie pyknoł po raz kolejny, a trójkę po raz pierwszy. Tylko będzie lipa, jak zakupie obie osobno, a za dwa miechy wyjdzie zbiorcze wydanie z wszystkimi łatkami i dodatkami.

Co myślicie Panowie - brać, czy czekać.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę.

A nawet jeśli wydadzą, to nie ma żalu.

Odsprzeda się premierówki, i kupi zbiorcze wydanie, z niewielką dopłatą.

ps: i tak już za długo zwlekałem z ograniem Resa 3 Rimejk.

ps: dam plusa, jak już będę mógł ;)

edit:

Zmieniłem zdanie -  Resident Evil to jedna z najlepszych gier/serii/marek jaka powstała i nadal powstaje - u mnie plasuje się w pierwszej trójce - choć nie poświęcałem jej wystarczająco dużo uwagi, ale koniec z tym.

To tak kozacka seria, że zdecydowałem się na kolekcjonowanie, i choć od zbierania gier już dawno odszedłem, to dla tej serii zrobię wyjątek i będzie moją perełką. A z racji tego, że Resident jest cały czas w obiegu (to rzadkość w dzisiejszych czasach, aby tak wielka marka cały czas była na topie i trzymała tak wielki poziom), to będzie co zbierać i się jarać.

Także premierówki rimejków zakupione, a jak wyjdzie double pack, to premierówki sobie oczywiście zostawiam i dokupię dwupaka.

Decyzja zapadła ;)

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza

Kupilem wlasnie na promce na storze edycje deluxe. Za mna ok 3h i musze powiedziec ze w 7 gralo mi sie o wiele lepiej. Wczówka lepsza i klimacik tez. W 7 sralem w gacie w nocy. Tu tego nie czuje. Ale mechanika zabijania zombiakow to sztos. Gdzie bym nie trafil to zachowanie inne. Na plusik na pewno zagadki. O wiele trudniejsze niz w 7. Duzy pozytyw. W koncu trzeba poglowkowac i pomyslec. Powoli pre do przodu :)

 

Pana Tyranta jeszcze nie spotkalem. Przy hujku moze adrenalina skoczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie było ale (nie chce się na coś nadziać) ...jest jakaś różnica w scenariuszach na pierwsze przejście ? Nie ukrywam że jak mam wybierać to wolę patrzeć na cycunie :)

 

Edyta...dzieki @Bzduras :lapka: to właśnie chciałem przeczytać 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...