Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Chopcy, po ogarnięciu różnych ustawień od ludzi typu evilboris itd przyznaje że jestem bliski poddania się względem ustawień obrazu hdr. Telewizor lg b9 a sam problem to oczywiście washed blacks.Poratuje ktoś swoimi ustawieniami? Ogólnie hgig względem dtm rozwiązuje w większości problem czerni ale obraz z koleji nie kopie już po galach. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rash napisał:

Chopcy, po ogarnięciu różnych ustawień od ludzi typu evilboris itd przyznaje że jestem bliski poddania się względem ustawień obrazu hdr. Telewizor lg b9 a sam problem to oczywiście washed blacks.Poratuje ktoś swoimi ustawieniami? Ogólnie hgig względem dtm rozwiązuje w większości problem czerni ale obraz z koleji nie kopie już po galach. 

Daj sobie  z tym spokój.Ta gra ma zepsuty HDR. Temat wałkowany tysiąc razy już na forum. Z HDR tak będzie w tej grze.

 

Ja jednak robilem tak że wyłączałem w grze HDR a z kolei w TV włączałem że ma być HDR. Taki wymuszony HDR - pewnie masz takie ustawienie w TV. Było ciemno a telewizorowy HDR poprawią obraz. Ale to trzeba chwile się pobawić żeby to wygglądało. 

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, LiŚciu napisał:

Daj sobie  z tym spokój.Ta gra ma zepsuty HDR. Temat wałkowany tysiąc razy już na forum. Z HDR tak będzie w tej grze.

 

Ja jednak robilem tak że wyłączałem w grze HDR a z kolei w TV włączałem że ma być HDR. Taki wymuszony HDR - pewnie masz takie ustawienie w TV. Było ciemno a telewizorowy HDR poprawią obraz. Ale to trzeba chwile się pobawić żeby to wygglądało. 

:thumbsup: metodą prób i błędów doszedłem że ustawienie jasności na 46 w trybie game mode przy włączonym dtm i skalibrowanym hdr w samej grze na zasadzie suwak jasności na maksa a drugi rownierz praktycznie na maksa ale w drugą stronę daje nam dosyć dobrą czerń przy widocznych detalach w ciemności. Jednak ciągle mleko jest i to jest ten ból.Obniżenie bardziej jasności w samym tv nie ma bardziej sensu bo robi się z tego typowy black crash. Tak jak piszesz... Kolejna fajna gra ze skopanym hdr... 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Gram sobie powolutku w te część i dobrze, że najpierw przeszedłem trzecia część serii bo to co tutaj się wyrabia i jak genialna jest ta gra sprswilaby, że nie mógłbym już patrząc na nemesis.

Klimat, lokacje, dekapitacja zombie i robocop który nas ściga po posterunku i robi swoją robotę 100x lepiej od szkaradnego Pana z trójki. Do tego piekna grafika, swietny ganeplay i duże wyzwanie (gram na hardcore i kurczę jest ciezko).

Człowiek podczas partyjki tylko klnie pod wąsem jak mogli tak trojeczke kochaną potraktować i zrobić ja na poł gwizdka :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

PODOBIEŃSTWO DO ORYGINAŁU

- RE2: tak

- RE3: żadna ulica, żaden moment nie przypomina nic z trójki (nie liczę easter-eggów jak kreda na betonie XD)

 

KONSTRUKCJA

- RE2: duża nieliniowa lokacja, backtracking, item menadżment, mini-zagadki, można się zgubić i osrać przed pójściem gdzieś, czyszczenie mapy

- RE3: idź do przodu tam ¯\_(ツ)_/¯

 

STALKER

- RE2: Mr X to prawilny Nemesis, który jest zagrożeniem w nieoczekiwanych momentach

- RE3: obsrane oskryptowane starcia z Nemesisem ¯\_(ツ)_/¯

 

KLIMAT I ZASZCZUCIE

- RE2: ło panie

- RE3: ¯\_(ツ)_/¯

 

GRA ZROBIONA Z SERCEM

- RE2: tak

- RE3: ¯\_(ツ)_/¯

 

[spoiler]Oczywiście to i tak niezła gierka, ale do RE2 lata świetlne, a na pewno żaden z tego remake RE3. Bardziej nowoczesne streszczenie XD[/spoiler]

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tego typu mody to jest dla mnie stulejarstwo do kwardratu, a (serowego) smaczku dodaje jeszcze fakt, że ktoś musiał sobie zadać tyle trudu żeby jeszcze tę grę do takiego stanu zmodować. No dla mnie troszkę za dużó spermiage.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...