Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zacząłem wczoraj i jest mega klimat. Gram Leonem na Normalu i skrupulatnie czyszczę każde pomieszczenie zabijając każdego napotkanego przeciwnika (nawet sporo ammo jest dostępne). Pytanie do wymiataczy, jak zabiłem okno dechami to czy w późniejszym etapie zombiaki mogą je zniszczyć? Na liczniku mam 2h40m i dopiero idę użyć C4 :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Pytanie do wymiataczy, jak zabiłem okno dechami to czy w późniejszym etapie zombiaki mogą je zniszczyć?

Nie, ale drewienek do zebrania jest mniej niż okien do zabicia, więc nie dasz rady zabezpieczyć całego posterunku. Musisz sam strategicznie zaplanować, które przejścia są dla Ciebie ważne, a które trzeba odpuścić i zostawić okna otwarte.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie chomikuj za bardzo bo pozniej i tak sie nie przydadza. Tak czy siak raczej nie trafisz z tymi deskami na pierwszy playthrough, one sie przy kolejnych przydaja jak juz wiesz gdzie biegac w jakiej kolejnosci. Generalnie jak widzisz zombiaka dobijajacego sie przez zamkniete okno to smialo mozesz "murowac" bo predzej czy pozniej i tak przez nie wlezie

Odnośnik do komentarza

Po skonczonej 3 mam ochote na wiecej. Chyba wroce do 2 i raz jeszcze sobie pobiegam, po komisariacie. Najlepszy Resident ever jak narazie imo. 

 

Deski to raczej taki dodatek do glebszej immersji. Za pierwszym razem, tez sie blakal z nimi. Dopiero w kolejnych przejsciach tak japrawde sie przydaja. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Re2 po miesiącach, zbierałem się trochę na to. 

Grało się pięknie, aż do spotkania z Mr. X

Kuźwa obawiałem się tego, nie cierpię nieśmiertelnych przeciwników, a ten łazi jeszcze za nami.

Z tego powodu nie dałem rady grać w Alien Isolation, tak samo wkurzała mnie końcowka Dead Space 2..

Może ogarnę jak sobie z nim radzić, ale narazie to słabo to widzę 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pobiegalem trochę po posterunku, jestem po rozwiązaniu zagadki w wieży zegarowej. 

Mr X hmm.. Mam nieodparte wrażenie że gra mówi mu w której części się znajdujemy. Parę razy spieprzyłem mu dość daleko i bardzo szybko był w tej części gdzie ja.. 

No ale jeszcze jakoś mnie nie dojechał, jeśli jest gdzie go ominąć to jest spoko 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

jak zagrasz raz Leonam a potem Claire to widziałeś tak naprawdę wszystko. Oryginalny RE2 miał tak skonstruowany system jak piszesz tutaj to jest uproszczone po prostu bierzesz Leona albo Claire i second run ale różnice nie są takie jak w odsłonie z PSX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...