Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Gdybym kupil ps4 i cb to wtedy z automatu 8/10, bawie sie swietnie, cdp krul, refunderzy to frajerzy.

 

Dialog dobrze pokazujacy podejscie osob, ktore widza ze gra jest jednym wielkim early acessem a typami co nie moga przezyc, ze wydali na to hajs ale ciezko sie przyznac przed kolegami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No zimowa ale dziurawa troche i za cieńka. Jak doszyją parę łatek to będzie zimowa tak jak miala być. Planują je doszyć w maju...

Najlepiej nosić w cieplejszych klimatach jak np seszele. Ja tam nosilem i prawie się nie pociłem. Uzytkownicy z europy i zimniejszych krajów nie wiem czego się spodziewali. Poza tymi małymi wadami to kurtka 9+/10

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, MYSZa7 napisał:

Nieźle dymają frajerów, tą samą dorwałem na ali za 100 zł rok temu. Tak czy siak mocno polecam, choć w barach trochę wąska dla mnie i mam problem czasami, żeby się schylić i coś sięgnąć :potter:

 

To samo, sam materiał i wykonanie bardzo ok. Ale trzeba miec rece wzdłuż ciała żeby było wygodnie. Może poprawią  te pachy po patchu. Kurtka bardziej jesien lub tak jak teraz, bez ocieplenia. Odnośnie łatek, w zestawie są chyba 3 naszywki do własnoręcznego załatania dziur :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mejm napisał:

Nie lecze kompleksow nowosciami technologocznymi, nie jestem betatesterem ktory sam doplaca a co najwazniejsze nie poje.balo mnie do reszty zeby kupic te niedokonczona i spier.dolona cybers.rake a tym bardziej upgradowac specjalnie dla niej sprzet.

dzięki bogu większość cywilizacji na naszej planecie ma inne podejście do życia bo jakby każdy miał tok myślenia mejma to byśmy dalej tkwili w średniowieczu

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Donatello1991 napisał:

Mam pytanie dla tych co ukończyli. Przed premierą było gadane, że grę będzie można ukończyć bez ukończania głównego wątku, tylko pobocznymi misjami nawet. Jak z tym jest? 

Eeee? Kiedy coś takiego było mówione bo kompletnie nie kojarzę? I o jakim ukończeniu gry bez ukończenia mówisz?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ukukuki napisał:

Typy niech łatają to gówno a nie myślą o DLC

Haha jaki typ, wymaga od swietego cdp jakies jakosci, wytezonej pracy, dzialajacego produku xD Chyba utknales w sredniowieczu.

 

Chociaz to w sredniowieczu cokolwiek pan rzucil to chlop panszczyzniany bral, nie podwazal i calowal raczki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...