Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, number_nine napisał:

Z tego co pamiętam, to grasz na PC? Ja na XSX byłem mega pozytywnie zaskoczony, bo na 100h miałem może ze 2-3 bugi wymagające restartu, a tak to pojedyncze glitche albo jakieś nieznikające elementy z huda, czyli pierdoły raczej.

 

To warto robić jak chcesz szybciej expić skille, zdobyć więcej sprzętu albo po prostu se powalczyć ;) Ale tak jak pisał Figuś, można olać jak nie chcesz calaka 

Mój największy sejwowy problem który psuł gre już rozwiązałem i to najbardziej irytowało bo bugi typu lewitujące przedmioty, znikające auta mimo że są dalej żałosne to niezbyt mi przeszkadzają. Jeszcze mam często że dialogi na siebie nachodzą nie wiem jak tam u was z tym. No i na początku gry gdy jakaś furgonetka za nami jedzie to zamiast strzelaniny się we mnie wrąbali autem a później odjechali więc nici z dynamicznego pościgu xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Mój największy sejwowy problem który psuł gre już rozwiązałem i to najbardziej irytowało bo bugi typu lewitujące przedmioty, znikające auta mimo że są dalej żałosne to niezbyt mi przeszkadzają. Jeszcze mam często że dialogi na siebie nachodzą nie wiem jak tam u was z tym. No i na początku gry gdy jakaś furgonetka za nami jedzie to zamiast strzelaniny się we mnie wrąbali autem a później odjechali więc nici z dynamicznego pościgu xD

 

Coś dziwnie dużo masz tych bugów, pewnie kara za pisanie złych rzeczy o PC gamingu ;)

 

:master:czuwa i karze za złe uczynki

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gog. Czy ja wiem czy przypiks. Te sejwy moja wina trochę bo wystarczy w opcjach coś tam odhaczyć a jako konsolorz nie byłem do tego przygotowany a reszta gliczy widocznie za ciężka do naprawy dla speców z cdp ;) Wielka szkoda że to takie partacze bo biorąc wiedźmina 3 na premiere i też siłując się z ledwo działającą grą specjalnie czekałem z cyberkiem. Widocznie o 10 lat za szybko wziąłem się za granie :)  Ale reszta gry super więc nie żałuje tej stówki

Odnośnik do komentarza

Pomijając kwestie techniczne, to największą wadą jak dla mnie jest tu zbyt szybkie osiągnięcie "szczytu zajebistości". Dochodzimy do momentu gdzie fabuła robi się na prawdę genialna, a potem jest już niestety z górki i nic nie wywiera takiego wrażenia. Przynajmniej ja miałem takie odczucia. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę na patchu 1.6 na GOG.

 

Na plus:

- jest znowu płynniej, robiłem przez kilka godzin cyberpsychozy i jakieś pomniejsze quesćiki, trochę kombinowałem z buildami, dużo bujania po mieście, żadnych glitchy z npcami, samochodami, policją itp.

- nowy ficzer: Największym plusik tej aktualizacji jest zdecydowanie "Garderoba". To jest game-changer w tej grze, wreszcie można bez obrzydzenia jechać na motocyklu w dziarskiej kurtce bez straty statów :D. 

- nowy quest z Edgerunners - no jak ktoś oglądał anime to super nawiązanie i się micha mocno cieszyła przez cały ten miniquest

- mini gra też na plus, całkiem grywalna :D

 

Na minus:

- cross-save jest upierdliwy (domyślnie włączony), bo dosyć długo się ładuje, nie sprawdzałem, czy to działa, ale jak wyżej pisał @gnom, podobna jakaś patologia.

- "Garderoba" super, ale wsparcie dla ultrawide gdzieś się spierdoliło po drodze i znowu nie było QA, albo czasu na fixy, bo przy notyfikacji o nowym ficzerze ucina połowę ekranu, tylko w tym miejscu, potem na szczęście jest już ok

- wniosek na minus jest jeden: DLC może być znowu zbugowane, bo Redzi nie uczą się na błędach, poprawiają stare rzeczy, ale te nowe działają TYLKO jako-tako :/ 

 

W dniu 18.09.2022 o 12:59, Pupcio napisał:

A tak bez gliczów? Nie lubie tak psuć gierki :/ zbieranie śmieci i sprzedawanko?

Teraz jakby więcej kasy wpada, w 3h nazbierałem na wszystkie nowe apartamenty z 300k na cyberpsycho, kontraktach i złomiarzu.

 

Kupienie wszystkich furek to jednak dalej nieosiągalny temat dla mnie :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

cross-save jest upierdliwy (domyślnie włączony), bo dosyć długo się ładuje, nie sprawdzałem, czy to działa, ale jak wyżej pisał @gnom, podobna jakaś patologia

U mnie XSX-Steam działa bez zająknięcia, muszę się tylko zalogować na konsoli do GOGa (na PC niejako z automatu jest się zalogowanym).

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem Edgerunners no i momentalnie naszła mnie ochotka na grańsko, tylko tym razem na serio. Wcześniej dwukrotnie porzuciłem zaraz po

Spoiler

Konpeki Plaza

a teraz kolejne podejście od zera. Chyba siadło, bo inne gierki odłożyłem na kiedyś tam :obama:

Wiem, że miasto trochę wydmuszka, ale kurde ładna no. I lubię te roboty, wszczepy i inne takie takie (sam bym chciał nogi i ręce typu z metalu dużo mocy hihi). W trybie performance na XSX wygląda i działa cacy, mam jaranko.

a6f5165c-abe2-4ff4-b025-a32a4b7229ef.png

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...