Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@Nyu Wygląda to cudnie, akurat sobie przechodzę ponownie na XSX i aż korci przejść na PC i pobawić się tymi modami, z tym że mam tylko 4050 w lapku więc pewnie aż takiego efektu bym nie uzyskał. Wrzuć proszę fotki w nocy w wolnej chwili bo to co wrzuciłeś obecnie wygląda cudnie.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, iluck85 napisał:

OLED wpadł do PC i w końcu może przejdę tytuł. 

Zacząłem od początku, bo ost gra 2020 :D

Teraz to zupełnie inna gra niż 3 lata temu - dużo, dużo lepsza. Poprawione mechaniki, dodane nowe elementy (np. metro, drive-by, itd.), rozsądniejsze wymagania trofek czy w końcu świetny dodatek - Phantom Liberty. Nie zawiedziesz się. Zazdroszczę tym, którzy pierwszy raz będą to przechodzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Whisker said:

Ok czas najwyższy zabrać się za tą grę. Czekałem do momentu połatania a później 2.0 z dodatkiem. Zaczynam przygodę po raz pierwszy :)  I chce zrobić wszystko co się da na 100% (pierwsze dwie godziny mnie pochłonęły na razie)

 

Zazdroszczę, ja byłem niestety wśród tych, co zagrali na premierę na past genie :frog: Teraz czy na konsoli, a zwłaszcza na mocnym PC to zupełnie inna gra, do tego z fantastycznie wplecionym w początkowe etapy fabuły dodatkiem. Myślę, że jakby teraz wyszło CP w takiej formie, to atakowałoby rekordy na metacritic.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Whisker napisał:

7 godzin gry ciągiem to tylko dla wybitnych tytułów :D  Pamiętam tę grę na premierę jaka była i teraz jak patrzę to dwa inne tytuły. Sporo też daje haptyka na ps5 i jakość, zero bugów, aż jestem w szoku

Zdecydowanie, Redzi się poprawili, ale byłem tam też na premierę na PC i no to był prawdziwie nieoszlifowany diament, a może i bardziej po prostu węgiel xD. 

 

DLC to w ogóle można uznać za kolejną topkę w branży w robieniu dodatków, bo nazwa DLC jest tutaj jednak trochę obraźliwa. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, mario10 napisał(a):

Zapytam bo ziomek ma do sprzedania wersję na ps4 za jakieś grosze. Brać? Bo widzę, że były aktualizacje do next gena 1,5 później jeszcze 2,12 tą zwykłą wersję można później zaktualizować do pełnoprawnej wersji ps5? czy lepiej kupić inną wersję gry?

Tak, bierz. Będziesz mógł pobrać wersję dla PS5. Dla obu (PS4, PS5) masz oddzielne trofki. DLC - Phantom Liberty - dodatkowo płatne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj przygodę i po pierwszej misji wygląda to zacnie. Początkowo trochę przytłaczają wszechobecne neony, światła i dźwięki świata, ale po chwili się człowiek przyzwyczaja. Zacząłem punkiem, a raczej panią punk widać sporo mechanik w grze, ale pewnie będą się rozjaśniać w trakcie grania. Pierwsza misja i samouczek za mną.

Szanuję CD projekt, że wszystkie aktualizacje czy podbicie do next gena są za free. Tak samo było w Wieśku.

Odnośnik do komentarza

Ale zajebiście musi byc przechodzić to pierwszy raz po tej kilkuletniej ewolucji i sporym przebudowaniu systemu po drodze. Nie leć na szybko przez fabułę, rób side questy (to jest główne mięcho gry a nie main quest na 20h), wkręć się we wszystkie relacje z NPCami i będzie jak zajebisty serial, po którym smutno sie robi gdy się kończy.

 

A potem jeszcze DLC Phantom :fsg:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie też wreszcie zażarło. Nie wiem czy to kwestia tego, że miałem ochotę na taką grę, czy to, że przenośnie gra mi się faktycznie lepiej, ale jest super. Ponad 2h ciągiem nie zdarza mi się często i gdyby nie to, że jestem po nocce to bym grał dalej.

 

Osobną sprawą jest to jak gra prezentuje się na Steamdecku. Holy shit!!!! To przecież wygląda absolutnie zjawiskowo! Jasne, Baldur wygląda spoko, Hogwarths Legacy też robiło wrażenie, ale to Cyberpunk mnie absolutnie zmiażdżył! Jechałem całą podróż z Jackiem z nosem przy szybie i podziwiałem miasto. Coś absolutnie fantastycznego! Jestem pod przeogromnym wrażeniem i gry i samego sprzętu. Polecam serdecznie

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...