Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam grę, wchodzę w ustawienia.

 

 

ja pier....

Nawet ustawienia mają błędy. Normalna sprawa, masz strony/kategorie z ustawieniami. Dzwiek, sterowanie, grafika itd. Możesz się między nimi przełaczać ale NIE WIESZ którą stronę masz aktywną. Domyśl się. No zapomnieli dodać podświetlenie aktywnej kategorii. 

 

jezu...

 

 

Edit: o, a teraz nagle działa poświetlenie. Na kolanie to pisali.

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, _Red_ said:

Tylko jak rozumiem to nie będzie patch, tylko alternatywna wersja natywna pod next geny, czyli pobieramy wersję PS5 (a PS4 moze sobie dalej byc zainstalowana).

Z tego co było mówione to ma być to patch. Podejrzewam dwie opcje, w sklepach bedą wersję natywne pod next gena, albo do pobrania patch jak masz wydania PS4/XBOne.

 

Podejrzewam, że wydanie na nowe konsole będzie pozbawione gratisów z pudełek premierowych, dlatego zastanawiam się nad kupieniem wersji current gen i ogrywania na XSX.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
Teraz, _daras_ napisał:

Kiedy Wy się wreszcie nauczycie, że w dzisiejszych czasach gier na premierę się nie kupuje, beta-testerzy? :D

W tym roku kupiłem na premierę Ghost Of Tsushima i The Last Of Us Part 2. Obie działały doskonale lub, w przypadku Ghosta, prawie doskonale. 

Rok wcześniej kupiłem Control i Devil May Cry 5. Stworzone ewidentnie pod dobre kompy, i tak na slimce były co najmniej grywalne (w zasadzie przy obu bawiłem się super).

Już nie wspomnę o Red Dead Redemption 2, które teoretycznie w ogóle nie powinno chodzić na konsolach. 

 

Sorry, ale są tacy, którzy dowożą.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, BrandonLee_z_TheCrow said:

A Cyberpunk specjalnie pod najnowsze mocarne pecety, których potencjału nie wykorzystał nawet w 80 procentach, a chodzi w 40 fpsach, bo w CDPR za 20 lat jeszcze nie nauczą się optymalizować.

 

Czyli Digital Foundry się myli nazywaja wersje na PC jedna z najladniejszych gier w tej chwili z najlepiej wykorzystanym ray tracingiem i oświetleniem? Pomijam optymalizację, rozmawiamy o samej grafice.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

 

Czyli Digital Foundry się myli nazywaja wersje na PC jedna z najladniejszych gier w tej chwili z najlepiej wykorzystanym ray tracingiem i oświetleniem? Pomijam optymalizację, rozmawiamy o samej grafice.

Nie no, ray tracing i oświetlenie, wiadomo. Ale to nie jest jedyna miara możliwości peceta. Płynność, mechanika - one stanowią o istocie jakości. No i przede wszystkim równo wygładzona grafa, w której nie ma akcentów "retro".

 

Właśnie. Może o to chodzi z retrofuturyzmem. Robisz grę w 4k, dodając tu i ówdzie czarne zaułki w 2d. Jestem genialny!:banana:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

mało RPGa w tym RPGu - Cyberpunk to jak na razie bardziej gra akcji z elementami RPG niż RPG

 

Pod całą resztą się podpisuję ale do tego punktu mam zastrzeżenia. Sam początkowy ekran ze statystykami jest mega biedny ale później jak człowiek w menu ogarnie ile jest dróg rozwoju postaci to głowa boli. Samo podejmowanie decyzji też jest na wysokim poziomie ale na początku gry łatwo to stracić z oczu. W jednej z początkowych misji wystarczy poszperać w jednej z lokacji żeby znaleźć uwięzionego typa który teoretycznie miał być martwy. Po jego uwolnieniu ewidentnie widać ,że się z nim spotkamy jeszcze. A było to całkowicie poboczna aktywność gdzie większość graczy przeleci przez tą lokację bez szperania. Takich rzeczy w tej grze jest sporo czytając wrażenia na necie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Pod całą resztą się podpisuję ale do tego punktu mam zastrzeżenia. Sam początkowy ekran ze statystykami jest mega biedny ale później jak człowiek w menu ogarnie ile jest dróg rozwoju postaci to głowa boli. Samo podejmowanie decyzji też jest na wysokim poziomie ale na początku gry łatwo to stracić z oczu. W jednej z początkowych misji wystarczy poszperać w jednej z lokacji żeby znaleźć uwięzionego typa który teoretycznie miał być martwy. Po jego uwolnieniu ewidentnie widać ,że się z nim spotkamy jeszcze. A było to całkowicie poboczna aktywność gdzie większość graczy przeleci przez tą lokację bez szperania. Takich rzeczy w tej grze jest sporo czytając wrażenia na necie. 

Jest możliwe - jak zaznaczyłem na początku, to wrażenia tylko po czterech godzinach z grą. Weekend nadchodzi, przysiądę ostrzej i wysmaruję coś jeszcze po przejściu gry - może niektóre z moich spostrzeżeń (czy to pozytywnych czy negatywnych) ulegną zmianie? Zobaczymy, to trzeba usiąść na spokojnie i pograć.

Odnośnik do komentarza

Zapomnijcie, że ta gra będzie działać dobrze na PS4 czy XO - te maszyny w momencie premiery miały już archaiczne procesory, do tego dochodzi brak SSD. Nie ma szans by to działalo lepiej przy tak rozbudowanym open worldzie.

 

Redzi poprawią bugi, crashe, ale pod względem wizualnym czy ilości NPC na ekranie nie zmieni się na tych konsolach prawie nic. 

 

Sama gra jest fantastyczna, wiem że polak polakowi polakiem, ale gra się w ten tytuł niezwykle dobrze. Bugi przy całej zajebistości tego świata, postaci, art designu (!!!) są nieistotną pierdołą.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie liczy na poprawę grafiki, poprawienie doczytywania chociaż przed samym ryjem postaci, w miare stabilne 30 fps i bedzie dobrze jak na tak stary sprzęt. Ja dalej uważam, że grafika nie jest zła, trzeba parę rzeczy ustawić pod swój TV, wyłączyć wszystkie opcje w menu i wygląda naprawdę spoko jak na rozmiar świata.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

W tym roku kupiłem na premierę Ghost Of Tsushima i The Last Of Us Part 2. Obie działały doskonale lub, w przypadku Ghosta, prawie doskonale. 

Rok wcześniej kupiłem Control i Devil May Cry 5. Stworzone ewidentnie pod dobre kompy, i tak na slimce były co najmniej grywalne (w zasadzie przy obu bawiłem się super).

Już nie wspomnę o Red Dead Redemption 2, które teoretycznie w ogóle nie powinno chodzić na konsolach. 

 

Sorry, ale są tacy, którzy dowożą.

 

Ale jak sobie zagrasz pół roku po premierze za 50zł taniej, to nawet jeśli gra będzie chodzić identycznie jak w dniu premiery to będzie gorsza? Wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...