Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bluber napisał:

 

Ziomek nie musisz mi niczego wrzucać wczoraj robiłem scieżkę korpo na swoim PC i ta gra nie wyglada tak jak ten typ utrzymuje. 


Tak ta gra nie wyglada bo to jest wyciągniete z trailera

 

Eo9Cs--XEAAPrhy.jpg:large

No mógł to wyciągnąć z trailera, ale akurat ten screen to wcale nie jest jakiś lepszy, po prostu w cholere ciemny. :)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, devilbot napisał:

Dawno nie było nikogo kto suwakami w tv poprawia grafikę w grach no to właśnie powyżej się pojawił.

 

Do głowy mi przychodzi kukuszaman czy tamta druga ekipa. Połowa tu, kurwa, ma oledowe telewizory czy high endowe, a gra i tak wygląda jak gówno w HDR, dopiero wyłączenie tej opcji ratuje graficznie grę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Dawno nie było nikogo kto suwakami w tv poprawia grafikę w grach no to właśnie powyżej się pojawił.

 

Hehe kolejny, nie wiem, czy istnieje jakaś sekta ludzi, którzy uważają, że jakość TV i jego ustawienia nie mają wpływu na oświetlenie/kontrast/kolory w grze, ale śmieszy mnie to, tym bardziej, że ja nie mówię, że dzięki temu mam lepsze tekstury bądź załączam sobie RT, tylko mam ostrą, dobrze skontrastowaną i oświetloną grę, a nie jakieś mleko, o którym tu niektórzy piszą.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, bluber said:

 

To jest niezły bullshit i manipulacja. Gra na PC wyglada doskonale ale ta scena na PC wygląda tak 

 

 

Eo9Kg0yXcAMe4-z?format=jpg&name=large

 

to z lewej jest pewnie z trailera w którym jest scena z Dexem

 

proszę, tak to wygląda u mnie, i nie photomode

 

2yoQuf8.jpg

 

 

zaczyna mi się podobać ten ból dupy konsolowy w tym temacie, a tydzień temu jeszcze mówili mi ze jedyna prawilna wersja to XBOX :xboss:

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
 
Hehe kolejny, nie wiem, czy istnieje jakaś sekta ludzi, którzy uważają, że jakość TV i jego ustawienia nie mają wpływu na oświetlenie/kontrast/kolory w grze, ale śmieszy mnie to, tym bardziej, że ja nie mówię, że dzięki temu mam lepsze tekstury bądź załączam sobie RT, tylko mam ostrą, dobrze skontrastowaną i oświetloną grę, a nie jakieś mleko, o którym tu niektórzy piszą.
O fuck. Twoja wiedza musi być zerowa jak piszesz, że zmiana opcji tv działa na wygląd gry Dajesz 800 zł za kalibracje oleda za 12 tys, a potem wszystko rozwalasz aby gra od Redów lepiej wyglądała. Beka roku z Ciebie typie
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

 

Do głowy mi przychodzi kukuszaman czy tamta druga ekipa. Połowa tu, kurwa, ma oledowe telewizory czy high endowe, a gra i tak wygląda jak gówno w HDR, dopiero wyłączenie tej opcji ratuje graficznie grę.

 

Mam takie ćwiczenie, włącz Cyberpunka, stań sobie w jakimś pomieszczeniu, np. ciemny korytarz doświetlony lampami i potem wejdź w opcje Tv, ustawienia obrazu i suwaczkiem jasność, podświetlenie i kontrast rób w lewo i w prawo i zobacz jak to wpływa no odbiór tej sceny i grafiki.

Odnośnik do komentarza
Teraz, PiPoLiNiO napisał:

O fuck. Twoja wiedza musi być zerowa jak piszesz, że zmiana opcji tv działa na wygląd gry emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Dajesz 800 zł za kalibracje oleda za 12 tys, a potem wszystko rozwalasz aby gra od Redów lepiej wyglądała. Beka roku z Ciebie typie emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Kalibracja to i owszem, ale do oglądania filmów, gry to całkowicie inna bajka, bez kitu w szoku jestem, że tak ciężko wziąć pilota do ręki i sprawdzić sobie jak dana wartość wpływa na grę. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Voytec said:

Co do konsol to przypominam, że CDPR wypuścił 2 tygodnie temu ten gameplay

 

 

I właśnie takiej rozdzielczości i aliasingu można się było spodziewać. Może oni mają gdzieś tak działającą wersję na PS4 ale na pewno nie została ona wydana.

 

O to to dla wszystkich co mowia haha frajerzy konsolowcy czego wy oczekiwaliscie xDDD no właśnie tego kurwa, moze nie ten build poszedl na produkcję bo ktoś dyskietki podmienil? 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, bluber said:

 

Jaki ból konsolowy jak ja gram w to na PC? xD Przecież mi tylko chodzi o to, że koleś manipuluje bo ten screen w jego twicie jest z trailera a swoją drogą twój też odstaje od tego co ten ziomek wrzucil. 

 

trailer pewnie przeszedł kolorowanie, zmieniłem balans bieli i dodałem vignetting, zdjęcie edytuje się inaczej niż video

 

 

 

 

Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.10 - 23.41.46.39.jpg

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Labtec napisał:

 

proszę, tak to wygląda u mnie, i nie photomode

 

2yoQuf8.jpg

 

 

zaczyna mi się podobać ten ból dupy konsolowy w tym temacie, a tydzień temu jeszcze mówili mi ze jedyna prawilna wersja to XBOX :xboss:


Nie mogę doczekać się bólu dupki blacharzy jak zobaczą wersje na nowa generacje i będą się zastanawiać na co poszły ich pieniądze kupując 3080/3090 :xboss:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, eX4cT_PL said:

Porównywać screeny z konsoli która emuluje poprzednia generacje z najnowszymi osiągnięciami graficznymi na kompie za którego można kupić konsole z oledem xD

 

Redzi wiedzieli która platforma jest definitywna, życie :reggie:

 

 

ale to nie CW, wrocmy na temat

 

rrrvwqf2ik461.jpg

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Labtec napisał:

 

Redzi wiedzieli która platforma jest definitywna, życie :reggie:

 

 

ale to nie CW, wrocmy na temat

 

rrrvwqf2ik461.jpg

O jezu ale z tego jebałem. Chociaż patrząc teraz to jednak głowa nie jest przy samej krawędzi jak mi się najpierw wydawało, ale i tak xd

Odnośnik do komentarza

Odsyłam swoją kopię, dzięki Bogu kupiłem ją na Amazonie i nie ma problemu ze zwrotem. 

 Na Series X gra działa pięknie, zero zwieszek czy spadających klatek, klimat, muzyka i postacie są fenomenalne.  

Natomiast gra wygląda jak jebane gówno. GÓWNO @eX4cT_PLi chociaż, nie wiem co tam sobie wmawiasz, tak właśnie wygląda gówno.

Tekstury są zjebane, rozmazane, beznadziejne.  Słynne mleko w RE2, to przy tym z CP2077 jest niczym. HDR śmiech na sali, proponuję włączyć sobie FH4 czy Gears 5 albo chociażby BFV żeby zobaczyć jak, to ma wyglądać. 

Walczyłem pół godziny z ustawieniami HDR. Od wyłączenia go całkowicie, po zabawę suwakami i nic. Gówno i chuj. 

Bugi? No są, mogę przymknąć oko na lewitujace kubki czy przenikanie przez zamknięte drzwi, ale jak matkę kocham rozmazanych twarzy i zamazanych obiektów rodem z PS2 nie dam rady przeżyć. 

Nie jestem graficzną dziwką. Mogę grać w Yakuze czy Control, które wyglądają jak z poprzedniej generacji, ale Cyberpunk miał mnie walić po oczach i miałem piać z zachwytu. To dla niego kupiłem nextgena. 

Wiedzmin czy RDR nie były pozbawionego bugów, ale dało się w nie grać, wyglądały fantastycznie, CP przy tych tytułach, to alfa kurwa jego mać. 

Do zobaczenia w 2021 jak już wydadzą patcha na Series X/ PS5.  Nigdy więcej preorderów. 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu nie mogę na to patrzeć. 

 

Jest tu masa w pipi ludzi, którzy formułują konkretne zarzuty i czują się wyruchani przez politykę firmy, która zwyczajnie zrobiła ich w konia.

I parę botów odpierających ataki na zasadzie "gra jest świetna, najlepsze, co powstało w historii". 

Nie wiem, jakich czasów dożyliśmy, ale ten marketing już zakrawa o Orwella. 

 

Przypomnę, że w czasach The Last Of Us Part 2 przynajmniej kłóciliśmy się o grę, którą da się przejść (choć wielu tego nie zrobiło).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hubert249 napisał:

Odsyłam swoją kopię, dzięki Bogu kupiłem ją na Amazonie i nie ma problemu ze zwrotem. 

 Na Series X gra działa pięknie, zero zwieszek czy spadających klatek, klimat, muzyka i postacie są fenomenalne.  

Natomiast gra wygląda jak (pipi)ane (pipi). GÓWNO @eX4cT_PLi chociaż, nie wiem co tam sobie wmawiasz, tak właśnie wygląda (pipi).

Tekstury są z(pipi)ane, rozmazane, beznadziejne.  Słynne mleko w RE2, to przy tym z CP2077 jest niczym. HDR śmiech na sali, proponuję włączyć sobie FH4 czy Gears 5 albo chociażby BFV żeby zobaczyć jak, to ma wyglądać. 

Walczyłem pół godziny z ustawieniami HDR. Od wyłączenia go całkowicie, po zabawę suwakami i nic. (pipi) i (pipi). 

Bugi? No są, mogę przymknąć oko na lewitujace kubki czy przenikanie przez zamknięte drzwi, ale jak matkę kocham rozmazanych twarzy i zamazanych obiektów rodem z PS2 nie dam rady przeżyć. 

Nie jestem graficzną dziwką. Mogę grać w Yakuze czy Control, które wyglądają jak z poprzedniej generacji, ale Cyberpunk miał mnie walić po oczach i miałem piać z zachwytu. To dla niego kupiłem nextgena. 

Wiedzmin czy RDR nie były pozbawionego bugów, ale dało się w nie grać, wyglądały fantastycznie, CP przy tych tytułach, to alfa (pipi)a jego mać. 

Do zobaczenia w 2021 jak już wydadzą patcha na Series X/ PS5.  Nigdy więcej preorderów. 

 

 

 

Kolego to jest okrojona wersja na stare konsole jedynie z większą ilością klatek i dlatego tak wygląda. Dopiero wersja dedykowana na nowe konsole będzie mogła być porównywana z wersją PC

Edytowane przez PabloPSX
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, tjery napisał:

 

Mam takie ćwiczenie, włącz Cyberpunka, stań sobie w jakimś pomieszczeniu, np. ciemny korytarz doświetlony lampami i potem wejdź w opcje Tv, ustawienia obrazu i suwaczkiem jasność, podświetlenie i kontrast rób w lewo i w prawo i zobacz jak to wpływa no odbiór tej sceny i grafiki.

 

Dobra powiem Ci bo reszta sobie będzie miała z Ciebie beke a nic z tego nie zrozumiesz.

 

Suwaczkami w TV możesz co jedyne zmienić wyświetlanie obrazu. Masz rację, że czerń tutaj ma znaczenie, daje to niezly efekt. Ale jak sobie spojrzysz na tekstury, ich szczegółowość i inne detale to jest to guwno rozmazane bo widać to gołym okiem na każdym screenie/video z rozgrywki na fatach. Klatkarz dalej będzie Ci pływał i żadne suwaczki Ci w tym nie pomogą. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...