Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Luqat napisał:

 

Napędziłaby, jeśli te sprzęty byłyby dostępne, bo teraz i tak nie kupi więcej osób niż jest. Poza tym mówisz, że nie rozumiesz, dlaczego wydali grę na pastgeny, po czym sam zaraz sobie odpowiadasz :dafuq:

 

Może inaczej, polityka wydania tej gry jest dla mnie niezrozumiała i głupia, ale poniekąd rozumiem przez te covidowe problemy i brakiem dostępności konsol next-genowych. A teraz to się trzeba męczyć i jebać, bo past-geny tylko w dól pociągnęły nam te grafiki i jest gówno momentami w grze. Gdyby nie klimat, gameplay, fabuła i ogólnie cały hajp tej gry, to poczekałbym, no ale, ja to ja.

Odnośnik do komentarza

Przecież na początku tego roku crossgenowowść na premierę nawet nie wchodziła w grę, gierka miała wyjść w kwietniu zanim w ogóle nowe konsole stały się tematem viralowym. Pierwsza obsuwa (w styczniu - z kwietnia na wrzesień) była kiedy świat jeszcze miał bekę z chińczyków jedzących nietoperze, a covid wydawał się abstrakcją xd 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eskopado napisał:

Przecież na początku tego roku crossgenowowść na premierę nawet nie wchodziła w grę, gierka miała wyjść w kwietniu zanim w ogóle nowe konsole stały się tematem viralowym. Pierwsza obsuwa (w styczniu - z kwietnia na wrzesień) była kiedy świat jeszcze miał bekę z chińczyków jedzących nietoperze, a covid wydawał się abstrakcją xd 

 

No, teraz sam sobie mówisz, miało wyjść w kwietniu, przełożyli, bo było gówno na tych crossgenach, co tylko się teraz potwierdziło jak to wygląda i chodzi ta gra.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Faka napisał:

Nadal nie rozumiem wypuszczenie tej gry na plebejskie konsole, mogli odciąć pępowinę i zrobić na next-geny, no ale wysoka liczba bazy graczy past-genowych konsol zrobiła swoje, to jeb wypuszczamy też na słabe. Podejrzewam, że gdyby nie covid i problemy z konsolami PS5 i Sex, to Redzi może i by olali te słabe konsoli, a tak mamy jak mamy. Normalnie, nowa multiplatformowa i next-genowa gierka napędziła by wysoką sprzedaż te nowe sprzęty.

 

HAJS

 

Najwiecej aktualnie jest użytkowników wersji amator.

Odnośnik do komentarza

No ale należy szanować choc trochę klienta i dostarczyć coś co może i działa w dynamicznym trybie do 720p. Może i nie ma tylu npc, może i ma masę glitchy, to duża gra. ale niech nie dropi gorzej jak gtaV na ps3.

Czy ja jestem naiwny że chciałbym w miarę stałe 30 klatek?

PS4 PRO nie trzyma nawet tylu i dropi do 18-20. PRO! wiecie ta konsola co to miała 4k ciągnąć.

 

Mam PSVR i podstawową PS4. Niektóre gry wyglądają jak rozmazana paćka, ale to MUSI chodzić płynnie na sprzęcie którey teoretycznie nie powinien w ogóle dawać rady usiągnąć VR.. Da się, DA!

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, qraq_pk napisał:

No ale należy szanować choc trochę klienta i dostarczyć coś co może i działa w dynamicznym trybie do 720p. Może i nie ma tylu npc, może i ma masę glitchy, to duża gra. ale niech nie dropi gorzej jak gtaV na ps3.

Czy ja jestem naiwny że chciałbym w miarę stałe 30 klatek?

 

To ludzie są naiwni kupując to na wersje amator i oczekując wersji takiej, jak pokazywali na pokazach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

 

No, średnio tak z tym amatorem, bo najwięcej poszło na PC, mowa tu o preordery. Więc jak najbardziej, olałbym na te plebejskie konsole i wypuścił tylko na nextgeny.

 

Chodzi mi o użytkowników konsolowych. XoX i Prosiak jest w znaczniej mniejszosci w domach konsumentów niż faty. 

Swoją drogą amator PS4 nie dość, że chodzi pewnie w trybie "Houston keep up full power of engines" to na ekranie take guwno rozmazane :nosacz3:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

oFi, czy ty czytać umiesz? Czy ktoś tu oczekuje 4k/60 i rej trejsingu na PS4? 

Czy oczekiwanie tego dynamicznego 1080 i +-30 klatek to za dużo? 

 

Oni wydali wersję prealpha ale znajdą sie tacy co to oczywiscie będą bronić ze czego się spodziewaliście. 

 

Kurde wydałem ledwie 40 euro ale i tak przepłaciłem. No nie spodziewałem się aż takiej słabizny technicznej. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, qraq_pk napisał:

oFi, czy ty czytać umiesz? Czy ktoś tu oczekuje 4k/60 i rej trejsingu na PS4? 

Czy oczekiwanie tego dynamicznego 1080 i +-30 klatek to za dużo? 

 

Oni wydali wersję prealpha ale znajdą sie tacy co to oczywiscie będą bronić ze czego się spodziewaliście. 

 

Kurde wydałem ledwie 40 euro ale i tak przepłaciłem. No nie spodziewałem się aż takiej słabizny technicznej. 

Odnoszę się do innych opini typowych yanuszów, bo masa ludzi myślała, że dostanie jakość proporcjonalną do tych z traierów. Forumek raczej z rozwagą podchodził do sprawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...