Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, bluber napisał:

Ja wiem czy to taki hejt? Gra jest w takim stanie na konsolach, że wstyd trochę brać za to pięniadze.

 

Dokładnie. 

Idąc dalej tą ścieżką - powinni dostać zarzuty za wyłudzenie , lub doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania mieniem przez niczego nie spodziewających się / brak recek na konsole/ nabywców.

 

 

 

Dzisiejszy konsolowy gracz w CP77 to nie beta tester, to desperat.

Odnośnik do komentarza

Po 4 godzinach na ps5 jest lepiej niz myslalem a przyznam ze po ogladaniu jutuba i czytaniu niektorych wpisow tutaj podchodzilem do tej gry jak do parujacego gowna. Historia zapowiada sie bardzo ciekawie, juz poczatkowe misje wciagaja i w niektorych jest niezly powiew swiezosci. Nie ma zadnej monotonii typu ciagle wsiadaj w auto -> jedz -> zabij i to mi sie podoba. Graficznie to najczesciej jest to poziom takiego wczesnego ps4, ale bylo wiadomo ze wersja pod nextgeny 2021 wiec luz. Przynajmniej przez wiekszosc czasu trzyma klatki. A zdarzaja sie momenty i miejsca z ktorego miasto, szczegolnie w nocy, potrafi wygladac wykurwiscie.

 

Co do bugow to kwestia nie jest czy sie pojawiaja tylko czy uniemozliwiaja rozgrywke :ragus: W sumie co chwile cos, ale to takie bzdury, nie bede przeciez biegal po miescie i tylko szukal czegos co moze sie spierdolic. No ale raz gra mi sie kompletnie wyjebala na plecy, wystarczy ze wszedlem do innego pomieszczenia niz prowadzila mnie misja i cyk. Przynajmniej save sie nie skasowal ale to wprowadza troche niepokoj. Praktycznie caly czas mysle o tym czy gra za 5sek nie padnie. A prawdziwe problemy to moga byc za pare godzin bo te pierwsze godziny to pewnie jako tako zdazyli polatac. No ma prawa tak byc, a wersja na ps4/xone jest juz kompletnie nie do obrony, smrod sie bedzie za nimi ciagnal latami.

 

No ale to co do tej pory dostalem mi sie podoba. Tak jak bylo w jakiejs recenzji gra wymaga cierpliwosci na tym etapie ale idzie to przebolec. Oczywiscie w zadnym stopniu ich to nie tlumaczy  i do poprawy jest jeszcze cala masa rzeczy ale na nextgenach da sie grac. Natomiast ta srednia 91 dla tej gry w takim stanie to musi byc jakas ustawka

Odnośnik do komentarza

A ja kupiłem grę na PS4 zwykłe, ale po tym co zobaczyłem na filmikach, postanowiłem ją odłożyć na półkę. Nie ma sensu się męczyć. Zrobią lekki downgrade i to poleci w miarę stabilnie w 30 klatkach. Mocno wierzę :)

 

Tymczasem lektura FB, komentarzy i tekstów wszelakich na temat CP77 to cudowne doświadczenie i materiał na ciekawe felietony.

 

Żulczyk póki co wygrywa xD

 

 

 

 

Screenshot_20201211-023152_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza

Pograłem więcej, mam już w sumie 16 godzin gry za sobą. Robię dużo misji pobocznych, kontraktów itd. Bawię się bardzo dobrze, ale w gwoli ścisłości po swoich wcześniejszych postach: bugi już się pojawiły :D Mowa tutaj o lewitujących wrogach, przenikaniu przez ściany, dziwnym ragdollu, do tego czasami doczytujące się tekstury, podwójne audio oraz fakt, że w polskim dubbingu wlatują z du.. kwestie z angielskiego dubbingu. Do tego okazjonalne klatki spadek. Można narzekać, ale jednak gra robi mocno i zachęca, żeby przymknąć oko/zacisnąć zęby i grać dalej. Fabuła rozkręca się wolno, ale potem jak nabiera tempa to o ja cię panie :xboss:Dzisiaj wolne to pograłem sporo, ale już trzeba iść spać, bo o 8 do pracy, nie zmienia to jednak faktu, że już myślę, co będę robił dalej w grze. Dawno tak nie miałem, chyba od czasów GTA V, Wiedźmina 3 czy RDR 2 żadna produkcja mnie tak nie wkręciła. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dawno już tak do późna nie siedziałem, wciąga jak bagno, no i gram na najtrudniejszym poziomie, no i nie powiem, jest momentami przejebane, pod granatem jak Ci rzucą to jest dead, parę kulek też jesteś dead. Trzeba się tu nieźle nakombinować, dużo to idzie leczenia XD. Wszczepy i inne tałatajstwa to obowiązek na takim poziomie trudności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Dawno już tak do późna nie siedziałem, wciąga jak bagno, no i gram na najtrudniejszym poziomie, no i nie powiem, jest momentami przejebane, pod granatem jak Ci rzucą to jest dead, parę kulek też jesteś dead. Trzeba się tu nieźle nakombinować, dużo to idzie leczenia XD. Wszczepy i inne tałatajstwa to obowiązek na takim poziomie trudności.

Gra niszczator, właśnie mam za sobą 4 godzinną sesję. Graficzne Cudo (oczywiście wersja PC gog RTX 3080 4k 60 trzyma z RT ultra, ale dlss ultra perf, optymalizacja jest skopana, cudowne techniki nvidii dlss ratuje Redom dupę na kompach za 8k-10k...). Uwaga!! bez dlss z rtx 3080 mam srednio 5 klatek na max ustawieniach grafiki xDD. 

Gra wyglada lepiej niż RDR2, wiem, ze tam nie było RT i miliarda neonów, ale to miasto w nocy, inne open worldy mogą się schować, pokusiłbym się o stwierdzenie,  że to najlepsze RT w krótkiej historii tego ficzera i najlepsze oświetlenie w branży, odbicia są wszędzie,  kałuże, szyby, w ruchu wyglada to genialnie i robi wrażenie. Głowne postacie super wyglądają, npc gorzej, przechodniów jest dosyć mało,  wyraźnie widać,  że na tym oszczędzali.

 

To co rządzi bez dwóch zdań to:Kilmat!!! Misje w klubie na dobrych słuchawkach, to trzeba przeżyć ( i to przeżyć na dobrym sprzęcie z tej dekady). Oświetlenie to jakiś black magic.

 

Questy: na razie leciałem glowny wątek, te są super, nie zrobiłem w 5h jeszcze żadnego side'a, wiec się nie wypowiem jak reszta. 

 

Hackowanie: Deus Lepszy, ale jest ok, sporo możliwości.

 

Strzelanie: naprawdę  nieźle, czuć różnice w broniach, dobry system, pełno bajerów, skilli z tym związanych. 

 

Model jazdy: GTA4 (bardziej hmm symulacyjny), jest ok, to nie jest podstawą tej gry, a jest zrobione lepiej niż w GTA5 i WD. 

 

Bugi po 5h gry? 

Były.

Mialem jeden z lustrem, zabawny, jak masz czapkę to w lustrze jesteś łysy (a bez czapki masz włosy xD, dział QA musi mieć spierdolone pensje u Redów albo udawali, że pracują,  to jest serio pierwsza godzina gry i pierwsze aktywne lustro xD). 

 

Drugi z samochodem, lewitował, też w sumie pierdoła, musze powiedzieć, że Ci co grają to grają, a Ci co narzekają, to pewnie tylko oglądają zestaw glitchy na YT, bo nie wieżę, że wersja konsolowa to inny build, choviaz kto wie, nie ufam ich działowi QA:). RDR2 miał u mnie podobną ilość bugów, jak ta gra, ale może patrzę przez różowe okulary.

 

Jest dobrze/10.

 

Na pewno wyjdzie 123534 patchy do tej gry, ale już teraz to sztos jakich nie ma, bo nie ma gry open world RPG w takim Bladerunnerowym klimacie, z taką grafiką i pewnie dlugo nie będzie. Jutro wracam do Night City :).

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, gnom napisał:

Zostac z kopia na ps4 pro za chwile ps5 czy kupic i grac na lapku z rtx 2060 ? Te porownania na YT to jakas propaganda...

Na obecną chwilę pc będzie optymalnym wyborem.Ja zmieniłem XoX na lapka z rtx1080 i jest bardzo odczuwalna różnica, da się spokojnie na wysokich ustawieniach grać bardzo płynnie.Nie oznacza to oczywiście,że wersja pc jest pozbawiona bugów i crashy czego już doswiadczyłem w pierwszych 3h gry.Wczoraj launcher goga nie odpalał u mnie gry i trzeba było odpalać z foldera plikiem .exe

Odnośnik do komentarza

Gra jest kozacka, aż wyjdę wcześniej z pracy. Jednak patrząc po filmikach co się dzieje na bazowych wersjach konsol to bym gierkę jednak zwracał. Szkoda psuć sobie opinii o tym tytule. Chyba ,że te filmiki są przed łatką a teraz jest lepiej. Mogli tego nie wydawać tylko poczekać i robić na spokojnie port next genowy i ewentualnie szlifować wersję PS4 i One.

 

Cieszy dbałość o detale, a ten RT robi nawet na średnich ustawieniach. Strzelanie też świetne, czuć moc. Nawet pistolecik daje ostro basem. Redzi potrafią kreować światy, rośnie mistrz gatunku RPG. Decyzja o widoku z pierwszej osoby też świetna. Jestem pewny portu na VR za parę lat. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, aux napisał:

A ja kupiłem grę na PS4 zwykłe, ale po tym co zobaczyłem na filmikach, postanowiłem ją odłożyć na półkę. Nie ma sensu się męczyć. Zrobią lekki downgrade i to poleci w miarę stabilnie w 30 klatkach. Mocno wierzę :)

 

Downgrade? Odpal, zagraj i powtórz jeszcze raz, że chcesz downgrade. 

Klatki to nie problem tej wersji. 

Na podstawowych konsolach nie ma już z czego ciąć, od rozmazanej grafiki dosłownie łzawią oczy, więc jeśli nie odkładasz na półkę celem późniejszego zagrania na PS5 to lepiej od razu sprzedaj. 

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem z 4h wczoraj. Oczywiście technologicznie to jest kał, ale graficzka potrafi się spodobać nawet na zwykłym ps4 w niektórych momentach. Na szczęście to kwestie, które od zawsze jakoś przełykam w grach, jeśli inne rzeczy dostarczają. A TE DOSTARCZAJĄ. Pacing mi urwał jaja, świat mnie przeraża ogromem i zachwyca designem. Druga gra po RDR2, w której zachłysnąłem się światem i trochę nie wiem co mam robić. Bugi sporadycznie na szczęście - PÓKI CO.

 

W 100% rozumiem narzekania, pozwy i nawet je popieram, ale to nie przeszkadza mojemu mózgowi myśleć już o wieczorze i kolejnej sesji Cubermychy IBISZ. Cóż zrobisz. Takie życie konsolowego wariata xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.