Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

 

39 minut temu, Bartg napisał:

 

Czyli Digital Foundry się myli nazywaja wersje na PC jedna z najladniejszych gier w tej chwili z najlepiej wykorzystanym ray tracingiem i oświetleniem? Pomijam optymalizację, rozmawiamy o samej grafice.

 

Nie warto z tym narkomanem rozmawiać, chłop chyba rozpuszczalnika się nawdychał i ma jakaś prywatną krucjatę przeciwko Cyberpunkowi, trzeba chyba nie mieć oczu żeby stwierdzić, że The Last of Us II jest ładniejsze (w sensie technicznym) bo wiadomo, że art design to już bardziej kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bartg napisał:

Nikt nie liczy na poprawę grafiki, poprawienie doczytywania chociaż przed samym ryjem postaci, w miare stabilne 30 fps i bedzie dobrze jak na tak stary sprzęt. Ja dalej uważam, że grafika nie jest zła, trzeba parę rzeczy ustawić pod swój TV, wyłączyć wszystkie opcje w menu i wygląda naprawdę spoko jak na rozmiar świata.

Jakie opcje?

 

Bo w grafice mnie najbardziej boli raz niska rozdzielczość a dwa - brak AA. Ząbki są dla mnie największą bolączką mówiąc szczerze.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

 

Najlepsza nazwa tematu to zdecydowanie "For a game from Polish developer it's actually pretty unpolished"

 

Mi się podoba 

 

I keep accidentally having sex with men

When you have to pick angel or skye I thought angel was the chick so this guy puts the moves on me, then later this guy outside a club asks me if I want a dance and im like, oh lets go in I bet I get to choose which dancer I get. NO. This man takes you in a room and bangs you with an unskippable cutscene. Imma delta out to rdr2 for a while choombas.

Tl;dr: Ordered a pink taco but got BURRITO XXL instead

 

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, japco napisał:

Strona na Reddicie poświęcona CP to chyba największy shitstorm od czasów No Man's Sky. Ładnie odjebali. 

Może dlatego,że to miało być święto wszystkich graczy?Cały świat trzymał za nich kciuki,oburzenie crunchem było ogromne.Niech teraz ktoś wyskoczy z tematem nadgodzin w internecie to ich rozjebią w drobny mak.Mialeś chamie zloty róg...

Odnośnik do komentarza

wczoraj z 4 godzinki pogralem.

 

plusy, wiadomo - klimat, mokry sen dla fanow tematu i stylistyki. muza, bohaterowie, dialogi - najwyzszy poziom.

 

na minus - strzelanie, zero frajdy. do tego mnie osobiscie troche gra przytloczyla na poczatku. rozbudowanie menu, mechanik, miliard znacznikow na mapie. zobacze jak bedzie dzisiaj.

 

bugi przeszkadzaja, ale pewnie je spaczuja. juz nawet sie nie wku.rwiam, takie czasy. z drugiej strony taki RDR 2 byl podobnej skali i nie mial takich problemow. wiec jednak troche boli, na oko pewnie z dobrego pol roku zabraklo do dokonczenia tej gry.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

 

Na sexie chyba nie można wyłączyć, a co do mleka, no ja tego nie mam, musiałem pobawić się trochę ustawieniami telewizora, co by zlikwidować to białą poświatę mleka.

Normalnie wyłączasz w ustawieniach konsoli w opcjach wyświetlania. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gregorius napisał:

Może dlatego,że to miało być święto wszystkich graczy?Cały świat trzymał za nich kciuki,oburzenie crunchem było ogromne.Niech teraz ktoś wyskoczy z tematem nadgodzin w internecie to ich rozjebią w drobny mak.Mialeś chamie zloty róg...

O, dobre spostrzeżenie. 

Wielu obrońców crunchu twierdzi, ze chociaż daje to nam świetne i dopracowane gry. No tutaj coś nie pykło. Już widzę jak się youtuberzy/prasa będą pastwić. I prawidłowo. Nawet wymówki nie mają teraz.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bartg napisał:

Na OLX wersje na ps4 można za 215 już kupić :D

 

Macie trochę screenów z ONE S bez kompresji itd

 

11-12-2020-13-28-35-dmyqv11q.png

 

 

11-12-2020-13-06-09-f4jdnmhw.png

 

11-12-2020-13-28-24-t5nekbfn.png

 

11-12-2020-13-05-57-41r0bpbi.png

 

11-12-2020-13-09-13-hdh4bl2a.png

 

11-12-2020-13-18-59-4110ak2x.png

 

No ja swoją na one kupiłem za 229 to faktycznie spadek masakryczny. 

Odnośnik do komentarza

Hah, W Finlandii można już dostać używke za 30 euro. 120 zł. STO DWADZIEŚCIA!. Z wysyłką do Polski wyjdzie taniej niż używka w pl :P

 

(disclaimer: tu nowka kosztuje 40Eur z jakiegoś powodu,)

 

Nie serio tylko dlatego nie zwracam. Współczuję kademu kto to kupił w cyfrze. Powinniście walczyć o zwrot bo to jest prawdziwe oszustwo.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...