Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Ölschmitz napisał:

plusy, wiadomo - klimat, mokry sen dla fanow tematu i stylistyki. muza, bohaterowie, dialogi - najwyzszy poziom. - robili Pondsmith, kompozytor, scenarzysta

 

na minus - strzelanie, zero frajdy. do tego mnie osobiscie troche gra przytloczyla na poczatku. rozbudowanie menu, mechanik, miliard znacznikow na mapie. zobacze jak bedzie dzisiaj. - robilo CDP

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Hah, W Finlandii można już dostać używke za 30 euro. 120 zł. STO DWADZIEŚCIA!. Z wysyłką do Polski wyjdzie taniej niż używka w pl
 
(disclaimer: tu nowka kosztuje 40Eur z jakiegoś powodu,)
 
Nie serio tylko dlatego nie zwracam. Współczuję kademu kto to kupił w cyfrze. Powinniście walczyć o zwrot bo to jest prawdziwe oszustwo.
Przecież w cyfrze można oddać. Sam to zrobiłem.
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, qraq_pk said:

Hah, W Finlandii można już dostać używke za 30 euro. 120 zł. STO DWADZIEŚCIA!. Z wysyłką do Polski wyjdzie taniej niż używka w pl :P

 

(disclaimer: tu nowka kosztuje 40Eur z jakiegoś powodu,)

 

Nie serio tylko dlatego nie zwracam. Współczuję kademu kto to kupił w cyfrze. Powinniście walczyć o zwrot bo to jest prawdziwe oszustwo.

Dlaczego współczujesz? Kupiona cyfra o 13:30, zwrócona o 21:00 a kasa była na paypalu o 21:07 w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Voytec napisał:

Co do konsol to przypominam, że CDPR wypuścił 2 tygodnie temu ten gameplay

 

 

I właśnie takiej rozdzielczości i aliasingu można się było spodziewać. Może oni mają gdzieś tak działającą wersję na PS4 ale na pewno nie została ona wydana.

 

Perfidne oszustwo w bialy dzień od uczciwych, prokonsumenckich redów <3

Odnośnik do komentarza

Gamestar zmienił ocenę z 91 na 88 :kaz:

Poddałem się, poszła prośba o zwrot. Wątpię żeby rozpatrzyli pozytywnie po kilkunastu godzinach grania, no ale sytuacja trochę wyjątkowa, więc zobaczymy co na to pan microsoft.

Do zobaczenia w Night City za rok :ragus:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ocelot napisał:

 

Mógłby gość to skrócić a nie pokazuje głupoty i gada głupoty rozciągając ten filmik w nieskończoność.

jak wiekszosc filmikow na yt gdzie 15 minutowkii maja gdzie 30 sekund naprawde wartego kontentu :) jak bugi bawia (swoja droga ciekawe jak w to sie gra bez patcha premierowego xD) ale muzyke naprawde zrobili konkretna. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bluber napisał:

 

To jest niezły bullshit i manipulacja. Gra na PC wyglada doskonale ale ta scena na PC wygląda tak 

 

 

Eo9Kg0yXcAMe4-z?format=jpg&name=large

 

to z lewej jest pewnie z trailera w którym jest scena z Dexem

Potem Ci zarzucę moj screen, bo mam z tej sceny, zależy jak zrobisz, photomode czy bez, rt czy bez, filtry czy bez itp itp. Żadna manipulacja ta gra na PC wyglada zajebiscie i basta.

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Potem Ci zarzucę moj screen, bo mam z tej sceny, zależy jak zrobisz, photomode czy bez, rt czy bez, filtry czy bez itp itp. Żadna manipulacja ta gra na PC wyglada zajebiscie i basta.

 

Ziomek nie musisz mi niczego wrzucać wczoraj robiłem scieżkę korpo na swoim PC i ta gra nie wyglada tak jak ten typ utrzymuje. 


Tak ta gra nie wyglada bo to jest wyciągniete z trailera

 

Eo9Cs--XEAAPrhy.jpg:large

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poza tym na XSX w życiu ta scena nie wygląda tak jak u tego gościa po prawej, ludzie widzę w ogóle nie zdają sobie sprawy jak w grze, a w szczególnie takiej jak CP2077 dużo zależy od TV i ustawień, przecież jeżeli to jest rzeczywiście screen z XSX to on chyba gra na Rubinie bez kontrastu, u mnie gra ogólnie na XSX wygląda mega, no ale ja wiem do czego służą suwaczki w TV i ustawienia HDR w grze (plus mam TV 1400 nit jasności). Ale naprawdę widzę, i to nawet w tym temacie, że nie każdy sobie zdaje sprawę, że można z pięknej gry ze świetnym oddaniem kolorów, oświetleniem, głębią i kontrastem zmieniając w TV kilkoma kliknięciami jasność, kontrast i podświetlenie zrobić szaro bury chłam bez ostrości ((często tu widzę określenie mleko, nie mówię o konsolach z poprzedniej generacji, ale jeżeli komuś ta gra wygląda słabo na XSX to albo nie potrafi ustawić obrazu na TV (bądź też wierzy w to mityczne idealne ustawienie, które pasuje do każdej gry - bullshit) albo musi zmienić TV na taki, którym ma porządny HDR i czernie)). Porobię później parę screenów to wstawię, chociaż i tak te screeny z XSX nie pokazują zupełnie tego co jest na TV, bo na screenach nie widać podświetlenia i strasznie tracą na kontraście i ogólnym oświetleniu sceny).

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...