Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Patricko napisał:

Wyłączyłem go w cholerę i jest znacznie lepiej, menu czytelniejsze i trochę mniej mleka na ekranie.

 

Na sexie chyba nie można wyłączyć, a co do mleka, no ja tego nie mam, musiałem pobawić się trochę ustawieniami telewizora, co by zlikwidować to białą poświatę mleka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, devilbot napisał:

Chuj tam kupiliśmy nowe konsole za 2,5 koła ale przejdzie się jedna ścieżkę a resztę na kompie za 6 tys i wtedy będzie ok.

W planach jest sprzedaż Xkolca żeby mieć na kartę graficzną. PC i tak muszę nowy złożyć bo ten który mam zaraz będzie miał problem  HoM&M3 odpalić

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tymi ścieżkami to trochę rozczarowanko, po 2h cały czas myślałem że gram unikalną ścieżkę streetkida, a okazało się, że wszystkie się zazębiają w momencie tego montażu - czyli to jest dosłownie kilkanaście minut gry (nie licząc tworzenia postaci). Nie mam też wrażenia (po ~15h) żeby jakoś ten wybór wpłynął na grę, ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

W planach jest sprzedaż Xkolca żeby mieć na kartę graficzną. PC i tak muszę nowy złożyć bo ten który mam zaraz będzie miał problem  HoM&M3 odpalić

Sprzedaj też ps5 a będziesz miał na kompa z wyższej półki a ponownie ps5 kupisz w czerwcu jak będą leżeć w sklepach :D

 

 

 

a co do freezow ja nie mam żadnych na xsx a mam już na liczniku 14 h. A i gra chodzi płynnie dobre i to. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, blantman napisał:

Sprzedaj też ps5 a będziesz miał na kompa z wyższej półki a ponownie ps5 kupisz w czerwcu jak będą leżeć w sklepach

Nie ma zamiaru wydawać na PC więcej jak 4500-5000zł i nie wcześniej jak w czerwcu właśnie jak się ceny uspokoją, a PS5 nie sprzedaję :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Nemesis napisał:

Ktoś ogrywa na PS4 Pro? Przyszła mi wczoraj gra ale czytając Wasze opinie aż strach odpalić. 

 

Na PS4 Pro masz mleko w 30 klatkach (dynamicznych) ale w rozdzielczości jakiejś na pewno poniżej 1080p (oj sporo poniżej).

Edytowane przez MatekDM
Odnośnik do komentarza

 Jak teraz będą dalej kranczować nad łatkami, to naprawiając jedne aspekty żeby przypadkiem nie psuli tego co już działa. Inne gry z przeszłości, nie mogą działać jako okoliczność łagodząca. CDPR od pierwszego cgi trailera nakręcali hype i teraz nie ma wymówek, jakby te jaguary słabe nie były to nie zmienia faktu, że gra jest poprostu nie dokończona. Myślałem żeby CP2077 sprawić sobie na święta (XOX), ale teraz to już napewno na next gen i po wszystkich latkach. Dla tych którzy kupili i ogrywają (amatory, ng, pc - whatever), życzę milej zabawy. <- piszę to bez żadnej ironii ;] 

 

btw. Dziś na fejsie miałem reklamę CP i użyłem opcji: "zgłoś" -> "wprowadza w błąd lub oszustwo", ale im dojebałem... na pewno przez to ich akcje poleciały jednomilionowo % w dół :laugh:.

 

ehh cdpr, szkoda... 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Basior napisał:

Zastanawia mnie czy na past genach to oni coś więcej mogą jeszcze zrobić. Bo ok bugi, trochę klatki, ale cudów nie będzie.

 

No, chyba nikt świadomy po opiniach na sieci i reckach dedykowanych ps4/xo tego nie kupi.

Ci, co się złapali na haczyk recenzji pecetowych sądząc, że dotyczą one wszystkich platform muszą niestety przełknąć gorzką pigułkę naiwności i poszukać jelenia na szybki deal z jak najmniejszą stratą, żeby w lustrze nie zobaczyć frajera wystukanego bez mydła na 269 peelenów.

 

 

Dość spojrzeć na olx...

Odnośnik do komentarza

Uff jak dobrze, że się wstrzymałem z zakupem. Hype od samego początku u mnie rósł ale miałem też świadomość lepszej wersji na PS5, więc spokojnie poczekam, przy okazji połatają i tyle. Jak dla mnie jest to za dobry tytuł żeby w tym momencie spierdzielić go sobie utrudnieniami i bugami, szkoda czasu, życie i klimatu Cyber. Czekałem tyle lat poczekam jeszcze ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Co ma zmienić patch next genowy, Ray tracing + jakieś wodotryski czy coś więcej? Zastanawiam się nad kupnem wersji Xbox One. Patch ma być za darmo, prawda?

Patrząc jak wszyscy teraz wieszają psy na CDP to myślę że Dużo ten patch zmieni, muszą zmyć z siebie tą hańbę. Przecież wersje na pas geny są nie grywalne. Owszem pograsz ale tyle lat czekałeś i serio chcesz znienawidzić tą grę? Przez masy bugów?. Jeszcze sejwy usuwa? Czujesz grać 10p godzin i nagle stracić wszystko? Eee ja poczekam :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Co ma zmienić patch next genowy, Ray tracing + jakieś wodotryski czy coś więcej? Zastanawiam się nad kupnem wersji Xbox One. Patch ma być za darmo, prawda?

Jasne, wiele razy pisali, że patch będzie darmowy. 

Co dokładnie wprowadzi, nie wiemy. Na pewno dorzuci ray-tracing. Ale nie było większych szczegółów apropo tego patcha. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...