Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Durr napisał:

Gra kupiona na psstore w preorderze. Tekstury na PS4 to jakieś (pipi), a jak zacząłem strzelać z shotguna, to załączyło się jakieś 5k/s. Czy Sony ma jakąś refundację, czy trzeba iść na policję? Pytam serio.

Dzwonić bezpośrednio do sony tylko, oficjalnie nie mają systemu refundacji jak Steam GOG czy Xbox

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bartg napisał:

 

Tak dziala system policji w tej grze, po prostu spawnuja sie z powietrza. Do tego gra prawdopodobnie nie posiada AI dla npc w pojazdach, poruszaja sie oni po predefiniowanych sciezkach. Wystarczy stanac na srodku drogi zeby auta stanęły i tyle. Pewnie dlatego policja spawnuje się przy uzyciu jakis super wszczepow, bo by nigdy nie trafili na miejsce zbrodni. 

Ja pierdolę nie odzobaczę tego teraz

Odnośnik do komentarza

https://polygamia.pl/adam-kicinski-gosciem-wp-przyszlosc-cyberpunka-2077-i-cd-projektu-red,6585140426201792a?fbclid=IwAR21CRY8SoDBk27HS15f3gVouorCL5tlf4Z1mOnp7BkjwSATKvwmDMG80JU

 

Cytat

Kolejne ważne pytanie - co z ulepszeniem dla wersji na konsole nowej generacji? Liczyliśmy, że padnie chociaż "pierwsza połowa 2021 roku". Nic z tego - najbliższe 12 miesięcy, ale dokładny moment nie jest znany.

 

Drugi filmik w podanym linku

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ten topik teraz to do czytania złoto tak jak Verbatimowy o gamerze/sziwie i im podobnych. No nic tylko brać czipsy lub popcorn i delektować się lekturą. Sam gry nie oceniam bo nie grałem ale z ciekawością czytam Wasze opinie.

Ciekaw jestem też recenzji AngryJoe. Co prawda koleś jest trochę stronniczy i niektóre studia faworyzuje bardziej niż inne ale i tak przekonamy się czy będzie zachwalał grę czy z marsową miną warknie "ju fukt ed ap!" ;)

Odnośnik do komentarza

Bugi to jedno ale mało kto wspomina o sekcjach jeżdzenia jako pasażer. Guuuuuurwa haha jak to wygląda. Te początkowe sekcje są jeszcze dokładnie zrobione, auto jest prowadzone po w miarę akceptowalnej linii. Natomiast później np w zadaniu w którym pewna dziewczyna nas wozi poza miastem to jest jakaś komedia:dynia:  Ciężko to nawet opisać, trzeba zobaczyć.

 

Dostałem też dziś przez ścianę kilka razy. Na początku myślałem, że mi się wydawało ale dałem się specjalnie zabić za betonową ścianą za którą na 100% nie było mnie widać. Nie wiem tutaj czy to feature tej broni czy to działa również w drugą stronę ale widocznie możemy grać z wallhackiem:

No i bonus jeszcze ode mnie :oh_you:

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, UberAdi said:

Bugi to jedno ale mało kto wspomina o sekcjach jeżdzenia jako pasażer. Guuuuuurwa haha jak to wygląda. Te początkowe sekcje są jeszcze dokładnie zrobione, auto jest prowadzone po w miarę akceptowalnej linii. Natomiast później np w zadaniu w którym pewna dziewczyna nas wozi poza miastem to jest jakaś komedia:dynia:  Ciężko to nawet opisać, trzeba zobaczyć.

 

Dostałem też dziś przez ścianę kilka razy. Na początku myślałem, że mi się wydawało ale dałem się specjalnie zabić za betonową ścianą za którą na 100% nie było mnie widać. Nie wiem tutaj czy to feature tej broni czy to działa również w drugą stronę ale widocznie możemy grać z wallhackiem:

No i bonus jeszcze ode mnie :oh_you:

 

 

Później już nikomu nie chciało sie porzadnych linii rysować dla nieistniejącego AI npc podczas jazdy, wiedzieli że mało kto dojdzie teraz tak daleko 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...