Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, oFi napisał:

Odnoszę się do innych opini typowych yanuszów, bo masa ludzi myślała, że dostanie jakość proporcjonalną do tych z traierów. Forumek raczej z rozwagą podchodził do sprawy.

Ok spoko. Ale powiedz szczerze. Czy ty spodziewałeś się 16 klatek w 720p? No przecież to jakaś prowokacja jak siara powiedział.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, narwaniec said:

Akcje cd project spadaja zastanaiwam sie czy nie kupic jak jeszcze poleca w dol

Wczoraj kupiłem przy 369 i dzisiaj dokupiłem przy 330 w sumie za 6 kafli, myślę że cena 400 do osiągnięcia w niedługim czasie. 450 było trochę przesadzone, współczuje tym co kupili na szczycie.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Czoperrr said:

Wczoraj kupiłem przy 369 i dzisiaj dokupiłem przy 330 w sumie za 6 kafli, myślę że cena 400 do osiągnięcia w niedługim czasie. 450 było trochę przesadzone, współczuje tym co kupili na szczycie.

 

Sie okażę, zachodni analitycy nadal uważają akcje CDP za przeszacowane. 

 

Quote

Agencja Bloomberg podała, że Nick Dempsey, analityk Barclays, obniżył rekomendację CD Projektu do "niedoważaj" z "równoważ", wyznaczając cenę docelową na poziomie 305 zł.

 

Odnośnik do komentarza

Jest to prawda, nie ma co się oszukiwać. Przez uparte pchanie tego na poprzednią generację, gdzie (z tego co tutaj postujecie i z tego, co rozmawiam z ziomkami grającymi na PS4 Pro) ta gra nie powinna w ogóle się ukazać ciężar dyskusji o CP przeniósł się z nierealistycznego hajpu na niewyobrażalny wręcz zawód. Tym bardziej, że historia zna gierki, które zaczynały żywot na jednej platfomie, a kończyły go na następnej (The Last Guardian chociażby miał być jeszcze na PS3, wylądował na PS4, a i tak na bazowej wersji konsoli rusza się jak gówno). Słupki sprzedaży wzięły górę i wyszło jak wyszło. Zostaje tylko powiesić psy na CDPR za tę monsturalną wtopę i refundować/nie kupować tego tytułu w przypadku posiadania PS4/X0 w wersjach amator.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Co do prowadzenia aut- ja jestem mocno zaskoczony (pozytywnie). Myślałem że będzie boating albo usunięcie na łyżwach A czuć ciężar i jest arcadeowy model. Bardzo na plus, fajnie się jeździ furą.

U mnie pierwsze skojarzenie to model jazdy z GTA V. 

Odnośnik do komentarza
Just now, Paolo de Vesir said:

Tak już skoro przy modelu jazdy jesteśmy: mówiłem, że GTA IV miało lepszy?

 

:cool: 

 

GTA IV miało dużo lepszy...kola blokowały się w zakrętach jak się trzymało hamulec, nadwozie latało i miało wpływ , było czuć ciężar

 

 

a w GTA V.........kontrolowałeś auto w powietrzu

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Gregorius said:

Herezja.Winny jest developer który nie potrafił zrealizować swojej wizji na tego typu sprzęcie a wyciagnął rekę po pieniążki jak za pełnoprawny produkt.

 

 

Dokładnie, albo nie wydajesz wcale, albo wydajesz jak to się nadaje do grania. Bombing na metacritic zakręci się wokół rekordu w przypadku wersji konsolowych.

Quote

Please spend some time playing the game.

Come back to review it starting at 12:00pm PST on December 11.

 

O 21 odpalamy popcorn

 

tenor.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Proszę was nie zrzucajmy tego na ludzi :) co ja tu czytam. Winni są kupujący bo mieli za duże oczekiwania.. Ku.rwa.

Zdecydowali sie wydać na Xbox one i ps4 to gra ma być grywalna i ku.tas.

Co jest z wami ludzie? Wersja pecetowa jest ok i Cyberpunk może być Mesjaszem. Ale nie każdy siedzi na forum, nie każdy jest obeznany. Reklamują grę, ide do sklepu, kupuje i mam prawo oczekiwać konkretnego produktu. 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał:

Spokojnie panowie, za rok załatają i będzie latać w 24 FPS na PS4.

Powinni teraz siedzieć przy kompach w pieluchach, mieć do jednej żyły podłączoną kroplówkę z energolianem monsterianu, do drugiej żyły podawany pokarm i poprawiać te błędy, żeby jak najszybciej łatki wydawać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Analogiczna sytuacja była z Battlefieldem 3 na PS360 mocno okrojona wersja, wybuch granatu zwieszający konsole itp. jak się przesiadłem na PC to zdębiałem jak te gry się różnią. W CP gram na PS5 i tragedii nie ma, 60fps robi robotę, ale ewidentnie jest coś zwalone z HDRem, po jego wyłączeniu włącznie z blurem i aberacją może nie zachwyca tak jak na PC ale nie wygląda jak kupa. Przejdę jedną ścieżkę i poczekam na patch pod nextgeny albo już mi uda się złożyć PC na 3060ti i wtedy się ogra kolejne ścieżki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Mnie ten HDR też denerwuje, bo jak wejdę do ekwipunku i trochę tam posiedzę, to mi przyciemnia obraz/ekran, trzeba rozruszyć postacią, co by znowu rozjaśnić. Coś jest skopane z tym HDR i tyle.

Wyłączyłem go w cholerę i jest znacznie lepiej, menu czytelniejsze i trochę mniej mleka na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...