Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, oFi napisał:

 

Dobra powiem Ci bo reszta sobie będzie miała z Ciebie beke a nic z tego nie zrozumiesz.

 

Suwaczkami w TV możesz co jedyne zmienić wyświetlanie obrazu. Masz rację, że czerń tutaj ma znaczenie, daje to niezly efekt. Ale jak sobie spojrzysz na tekstury, ich szczegółowość i inne detale to jest to guwno rozmazane bo widać to gołym okiem na każdym screenie/video z rozgrywki na fatach. Klatkarz dalej będzie Ci pływał i żadne suwaczki Ci w tym nie pomogą. 

 

 

Czytaj ze zrozumieniem zanim mi zaczniesz świat wyjaśniać. 

Po pierwsze pisze o XSX, nie o fatach.

Po drugie nigdzie nic nie pisałem o fpsach. 

Po trzecie dokładnie napisałem, że to nie ma wpływu na tekstury, tylko na oświetlenie, kontrast scen i kolory.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tjery napisał:

Czytaj ze zrozumieniem zanim mi zaczniesz świat wyjaśniać. 

Po pierwsze pisze o XSX, nie o fatach.

Po drugie nigdzie nic nie pisałem o fpsach. 

Po trzecie dokładnie napisałem, że to nie ma wpływu na tekstury, tylko na oświetlenie, kontrast scen i kolory.

Stary ta gra nie ma nic wspólnego z czernią i kontrastem.  A gram, ok próbowałem grać na Series X i LG OLED 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Hubert249 napisał:

Odsyłam swoją kopię, dzięki Bogu kupiłem ją na Amazonie i nie ma problemu ze zwrotem. 

 Na Series X gra działa pięknie, zero zwieszek czy spadających klatek, klimat, muzyka i postacie są fenomenalne.  

Natomiast gra wygląda jak jebane gówno. GÓWNO @eX4cT_PLi chociaż, nie wiem co tam sobie wmawiasz, tak właśnie wygląda gówno.

Tekstury są zjebane, rozmazane, beznadziejne.  Słynne mleko w RE2, to przy tym z CP2077 jest niczym. HDR śmiech na sali, proponuję włączyć sobie FH4 czy Gears 5 albo chociażby BFV żeby zobaczyć jak, to ma wyglądać. 

Walczyłem pół godziny z ustawieniami HDR. Od wyłączenia go całkowicie, po zabawę suwakami i nic. Gówno i chuj. 

Bugi? No są, mogę przymknąć oko na lewitujace kubki czy przenikanie przez zamknięte drzwi, ale jak matkę kocham rozmazanych twarzy i zamazanych obiektów rodem z PS2 nie dam rady przeżyć. 

Nie jestem graficzną dziwką. Mogę grać w Yakuze czy Control, które wyglądają jak z poprzedniej generacji, ale Cyberpunk miał mnie walić po oczach i miałem piać z zachwytu. To dla niego kupiłem nextgena. 

Wiedzmin czy RDR nie były pozbawionego bugów, ale dało się w nie grać, wyglądały fantastycznie, CP przy tych tytułach, to alfa kurwa jego mać. 

Do zobaczenia w 2021 jak już wydadzą patcha na Series X/ PS5.  Nigdy więcej preorderów. 

 

 

No ale wiedziałeś, że ta gra będzie walić po oczach, ale dopiero po patchu na XSX? Także nie rozumiem skąd to oburzenie, szczególnie że w tym momencie ogrywałeś wersję na One X tylko, że z odblokowanym klatkarzem, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, eskopado said:

O jezu ale z tego jebałem. Chociaż patrząc teraz to jednak głowa nie jest przy samej krawędzi jak mi się najpierw wydawało, ale i tak xd

 

Widziałem jeden z popularniejszych tematow na reddicie, dlaczego V majac takie duze lozko i poduszki spi w poprzek zwisajac z lozka xD niby pierdola, ale jednak widziana ktorys raz tak samo żenujaca

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hubert249 napisał:

Stary ta gra nie ma nic wspólnego z czernią i kontrastem.  A gram, ok próbowałem grać na Series X i LG OLED 

A widzisz, a u mnie ma ;) tylko oczywiście nie na standardowych ustawieniach hdr w grze i tv, ale u mnie tv może robić różnicę, bo mam hdr na poziomie 1500 nitów.

 

Dobra, kończę tą walkę z wiatrakami ;) wstawie później jakieś screeny.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SetoPL napisał:

Jeśli dobrze rozumiem to gra na PC wygląda bardzo dobrze, a na konsolach jak gówno. Bugi są i tu i tu. Myślicie, że ten patch na next geny poprawi grafikę czy ta gra jest już stracona?

Rozdziałkę i ustawienia graficzne poprawi na pewno. Na Ray Tracing bym nie liczył. W ilu klatkach to jest niewiadoma ale pewnie będzie performance i quality mode do wyboru

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hubert249 napisał:

Odsyłam swoją kopię, dzięki Bogu kupiłem ją na Amazonie i nie ma problemu ze zwrotem. 

 Na Series X gra działa pięknie, zero zwieszek czy spadających klatek, klimat, muzyka i postacie są fenomenalne.  

Natomiast gra wygląda jak jebane gówno. GÓWNO @eX4cT_PLi chociaż, nie wiem co tam sobie wmawiasz, tak właśnie wygląda gówno.

Tekstury są zjebane, rozmazane, beznadziejne.  Słynne mleko w RE2, to przy tym z CP2077 jest niczym. HDR śmiech na sali, proponuję włączyć sobie FH4 czy Gears 5 albo chociażby BFV żeby zobaczyć jak, to ma wyglądać. 

Walczyłem pół godziny z ustawieniami HDR. Od wyłączenia go całkowicie, po zabawę suwakami i nic. Gówno i chuj. 

Bugi? No są, mogę przymknąć oko na lewitujace kubki czy przenikanie przez zamknięte drzwi, ale jak matkę kocham rozmazanych twarzy i zamazanych obiektów rodem z PS2 nie dam rady przeżyć. 

Nie jestem graficzną dziwką. Mogę grać w Yakuze czy Control, które wyglądają jak z poprzedniej generacji, ale Cyberpunk miał mnie walić po oczach i miałem piać z zachwytu. To dla niego kupiłem nextgena. 

Wiedzmin czy RDR nie były pozbawionego bugów, ale dało się w nie grać, wyglądały fantastycznie, CP przy tych tytułach, to alfa kurwa jego mać. 

Do zobaczenia w 2021 jak już wydadzą patcha na Series X/ PS5.  Nigdy więcej preorderów. 

 

 

Nie staram się zakrzywiać rzeczywistości, pisałem już o tym miesiace przed premiera, docelowa platforma był PC i to widać, problem z optymalizacja na PS4/Xbox One spowodował niedopracowanie produktu jako całości, Polacy (my już tak mamy) podeszli do tematu zbyt ambitnie będąc kuszonym pieniędzmi które można zdobyć z innych platform.

Moje zdanie jest takie ze gra powinna wyjść dopracowana teraz na PC jako ex, poświecić kolejny rok na konsole, i wyjść z twarzą wydając grę na konsole obu generacji z jakimś darmowym dodatkiem żeby zamknąć gęby, hype jaki wygenerowali stał się ich problemem i po czesci są sami sobie winni.

Gram na Series X i nie zgadzam się ze gra chodzi plynnie, oczywiście ze ma dropy a nawet freezy, zjebany jest HDR i lepiej go wyłączyć w ustawieniach konsoli, gra jest rozmazana i przekombinowane opcjami graficznymi które tylko pogarszają wygląd gry niż poprawiaja, nie zmienię jednak zdania i jest to dalej jedna z najpiękniejszych gier biorąc pod uwagę jej rozmiar.

Spędziłem z gra już 12h, prolog za mną, historia mnie wsiąka jak bagno ale ilość mnożących się bugow jest przytłaczający, kiedyś były wersje Alpha/Beta, teraz to się przekształca w Pre-Order.

Zle Polakom nie zycze ale licze ze takie potraktowanie graczy odbije się im czkawka a ilość zwróconych kopii będzie równie rekordowa do ilości pre orderów.

I coś to zmieni w przyszłości.


Zauważyłem jednak ze wiele osób kupiło grę na PlayStation 4 czy Xboxa One i oczekują po niej next gena, ogarnijcie się, PS5 emuluje wersje na PS4 Pro a Xbox Series X emuluje wersje na Xboxa One X, dlatego macie gowno rozmazane, dlatego textury są słabe, jedyne z next gena to tu macie szybkie loadingi i nie zapominajcie o tym oceniając grafikę.

Ocenic grafikę można jak już wyjdzie patch pod nowa generacje, cieszę się ze zdecydowali się na 60fps już teraz bo według mojego źródła 60 fps miało się pojawić dopiero z patchem pod next geny, zreszta tylko z tego powodu zdecydowałem się wziąć ta grę na premierę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SetoPL napisał:

Jeszcze okaże się, że mój lapek z I7 oraz 1060 pociągnie C77 lepiej niż XSX ;)

Porównywalnie, aczkolwiek dopiero od 2060 masz dlss wspierane, które jest tutaj game changerem performancowym. Wyglada to trochę jakby Redzi podpisali pakt z Nvidią na dużo pieniążków..

 

Dzisiaj miałem okazję znowu widzieć ten potworek developerski jakim jest wersja na ps4 slim, to wyglada gorzej niż gry z ps3 miejscami... ten cudowny blur... :/.

Odnośnik do komentarza

O jezusie nazarejski jaki to jest niszczator gamingowych swiatow :obama: Spodziewalem sie kozaka ale ta gra niszczy od pierwszej sekundy swoim klimatem. Ten klimat jest niesamowity, w  tym początkowym klubie spedzilem chyba 30 minut lizac sciany. Gierka wyglada na bardzo rozbudowana, replayability bedzie pewnie poza skala znajac CDPR. Zaskoczyla mnie tez wymiana ognia, spodziewalem sie mokrych piardow na poziomie destiny a jest duzo bardziej miesiscie pomimo latajacych cyferek. Stawiam ze to glownie przez dzwiek ktory jest absolutnie fenomenalny. Cos czuje ze spedze przy tym tytule nieprzyzwoite ilosci godzin. Grane oczywiscie na dedykowanej platformie pod ten tytul czyli PC 

 

Odnośnik do komentarza

 

Tak dziala system policji w tej grze, po prostu spawnuja sie z powietrza. Do tego gra prawdopodobnie nie posiada AI dla npc w pojazdach, poruszaja sie oni po predefiniowanych sciezkach. Wystarczy stanac na srodku drogi zeby auta stanęły i tyle. Pewnie dlatego policja spawnuje się przy uzyciu jakis super wszczepow, bo by nigdy nie trafili na miejsce zbrodni. 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie ze ludzie zaczeli kombinować na wszelkie sposoby jak odkryc bzdury w tej grze i będzie wiecej takich kwiatków. Poki cisniesz fabule wszystko pieknie, ale jak zaczynasz traktować gre jako piaskownice to robisz rzeczy jak w Gta - 5 gwiazdek z policja itd. Mozna tak stac i napierdalac hedszoty spawnujacej sie policji poki amunicji nie braknie. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

ile ta gra dostała aktualizacji na PC?

Poza patchem o 1:00 w nocy w dniu premiery to jeszcze żadnego.

 

  

11 minut temu, Bartg napisał:

Do tego gra prawdopodobnie nie posiada AI dla npc w pojazdach, poruszaja sie oni po predefiniowanych sciezkach. Wystarczy stanac na srodku drogi zeby auta stanęły i tyle. 

Ano, wczoraj robiłem dosłownie jedną z pierwszych misji po wyjściu z mieszkania. Zaparkowałem na środku drogi, samochody stanęły, poszedłem do budynku, pobyłem tam kilka minut, wychodzę a samochody jak stały wcześniej tak dalej stoją. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...