Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pupcio napisał:

w poprzednim trailerze były czołgi i samoloty przypominające bardziej 2wś no i w tym pojawiła się jakaś dżungla więc może będzie skakanko po różnych wojnach

Tak, więc główny zły pewnie będzie mógł "korzystać" z wojska z tych okresów - gdyby to była prawda to shieeeeet fajny motyw.

 

10 minut temu, oFi napisał:

 

W listopadzie się dowiesz.

Oczywiście już w Day1 :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Brzmi całkiem, teoretycznie tych alternatywnych rzeczywistości do której przenosimy się po śmierci powinno być więcej niż tylko realia 1WŚ. Ale też jestem ciekawy jak to Kojima aby było jednocześnie różnorodne i nie irytujące na dłuższą mete

 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

w poprzednim trailerze były czołgi i samoloty przypominające bardziej 2wś no i w tym pojawiła się jakaś dżungla więc może będzie skakanko po różnych wojnach

 

No i wlasnie stad moja watpliwosc bo zakladam, ze swiatow bedzie wiecej (1 wojna, druga, i co tam jeszcze chinol wymysli) ale co jak po powrocie znow sie zginie (na bank ciekawscy beda ginac specjalnie)? Zatem albo proceheheheduralnie generowany np. caly czas swiat pierwszej wojny (dopoki nie zrobimy progresu w fabule), albo po zgonie i powrocie nie bedziemy mogli znow zginac od tego samego przeciwnika bo go juz np. nie bedzie i dopiero nastepny zgon bedzie za x czasu w fabule.

 

Biorac pod uwage recykling jednej planszy w GZ i MGS5 to obstawiam bardziej opcje pierwsza.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, SlimShady napisał:

Jak na moje to dosyć szybko się uwinęli, i nie, nie oczekuje gry na 100h, która jest nudna i przymula. 10-20 h możliwie liniowego sztosa i będzie pięknie.

E zaś bez przesady. 

Niech będzie 40 godzin, ale takich żebym je zapamiętał

Jak Metal Gear Solid V. 

Teraz zero żartów, ja kocham tę grę i wszystkie jej fabularne aspekty.

Odnośnik do komentarza

Uuuuuuuuuu, niesamowita aura tajemnicy targa moją moszną. Na końcu i tak będziecie płakać, że nie wyjaśnili skąd się wziął niedźwiedź polarny xd Dosłownie każdy przedstawiony element fabularny mocno pretensjonalny i owiany ciężką tajemnicą plus jakieś elementy podróży w czasie to w ogóle nie brzmi jak przepis na bełkot, który będą łatać milionem fabularnych dlc, książkami, komiksami, chińskimi bajkami i pay to win na komórki.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Tokar napisał:

Uuuuuuuuuu, niesamowita aura tajemnicy targa moją moszną. Na końcu i tak będziecie płakać, że nie wyjaśnili skąd się wziął niedźwiedź polarny xd Dosłownie każdy przedstawiony element fabularny mocno pretensjonalny i owiany ciężką tajemnicą plus jakieś elementy podróży w czasie to w ogóle nie brzmi jak przepis na bełkot, który będą łatać milionem fabularnych dlc, książkami, komiksami, chińskimi bajkami i pay to win na komórki.

 

Łykne bez popity, DLC wszystkie ogram, książki przeczytam z radością, chińskie bajki obejrze ze 4 razy żeby wszystkie elementy na pewno zauwazyć, a na komórce będę miał swoją bazę bridges.

 

 

:fsg: 

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W poprzednim trailerze ten motyw był bardziej pokazany. Generalnie chodzi o to aby jak najbardziej ograniczyć wydzielanie jakichkolwiek dźwięków z ust, pewnie to jest jakoś bardziej wyczuwalne przez te stworzenia niż reszta. 

Odnośnik do komentarza

 

kojima opisał przebieg prac nad grą, zaczynając od samego początku.

 

Tempo prac robi ogromne wrażenie, uwinąć się w niecałe 4 lata od zarejestrowania IP do wydania to coś rzadko spotykanego dzisiaj w branży. Zazwyczaj czas produkcji nowego IP dzisiaj to okolo 6 lat

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...