Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam ze tyle nowosci da chlopakom mase frajdy. Zazdroszcze takiemu @Squareowi ktory bedzie dopiero zaczynal przygode. Juz na premiere wszystko bylo dopieszczone, a teraz to juz czapkiz glow. Pamietajce zeby grac w trybie online, gdyz w tedy teren jest znacznie rozbudowany przez innych graczy.  Takze ja tez wracam po wiecej fantow i nowej zawartosci :lapka:

Odnośnik do komentarza

Może nie o tyle co łatwiej, ale wygodniej. Nie wiem, mi się to trochę kłóci z tym kombinowaniem (w pierwszej połowie gry) jak daną górkę przejść, bądź z niej zejść, ale może te nowe ficzery dostanie się później i wyjdzie całkiem spoko co by faktycznie czuć atmosferę podróży. Z tyrolkami zabawa była przednia, a nowe dodatki jeśli nie przyśpieszą rozgrywki to na pewno urozmaicą, a tego mi osobiście brakowało gdzieś w drugiej część gry, więc brzmi spoko. Za kilka lat na pewno do niej wrócę :>

Edytowane przez Bartolinsky
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grając offline pozbywasz się randomowo postawionych struktur przez innych graczy. Grając offline nie będziesz w stanie sam sobie wszystkich przydatnych rzeczy Jak np. sieć tyrolek(zajebisty patent) żeby móc robić na złoto dostawy.

 

Wręcz jest wskazane żeby grać online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Square napisał:

Bardziej rozbudowany w sensie jest łatwiej? Coś się traci grając offline? Można to zmienić w dowolnym momencie?

 

Nie będzie łatwiej, bo gra limituje to co może się pojawić w Twoim świecie bazując na etapie fabularnym na którym jesteś. Czyli np nie pojawią sie u Ciebie nagle obiekty innych graczy jeśli nie masz ich jeszcze odblokowanych. Tak więc nie grożą Ci żadne spoilery itd. Ponadto wchodząc na nowy obszar zawsze jest on "dziewiczy" a zawartość "społecznościowa" pojawia się dopiero gdy go ukończysz najpierw sam. Także grać wyłącznie onilne, o tym jest ta gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...