Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, 20inchDT napisał:

No tak, bo recenzenci, którzy nie wypowiadają się w samych superlatywach to nie gracze, a to co piszą nie jest porządne i rzetelne.

Chodziło mi jedynie o graczy tu na forum, by można było podyskutować. Recenzenci gier tutaj sa raczej nieosiągalni. Podkreśliłem by odhaczyć youtubegamerów. Spojrzaleś już w menu DANE ile jest do czytania? Może ktoś to nagra i wrzuci na yotube jak przegląda.:D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 minuty temu, Michał_K napisał:

Chodziło mi jedynie o graczy tu na forum, by można było podyskutować. Recenzenci gier tutaj sa raczej nieosiągalni. Podkreśliłem by odhaczyć youtubegamerów. Spojrzaleś już w menu DANE ile jest do czytania? Może ktoś to nagra i wrzuci na yotube jak przegląda.:D


@Rayos zostawisz to tak ?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, 20inchDT napisał:

No tak, bo recenzenci, którzy nie wypowiadają się w samych superlatywach to nie gracze, a to co piszą nie jest porządne i rzetelne.

Nie twierdzę, że gra w ogólnym rozrachunku będzie mesjaszem ale jak brać na poważnie gości którzy zachwycają się Fortnitem albo "nową" jakością w Call of Duty? Wygląda na to, że gra nie spodoba się ludziom, którzy za czasów pierwszego PSX'a mieli rodziców w wieku szkolnym. Zawsze jest marudzenie na taśmowe produkcje gier a tu coś innego i gracze tego nie rozumieją. Niestety inteligencja ludzi zamerkanizowała się aż nazbyt.Pierwszy region jest skontruowany idealnie. Nie wiem gdzie ktoś tam doznał nudy? Dobra, jazda motocyklem jest do bani, Bend nie pomogło...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Jak na początku weźmiesz za dużo zleceń, nie weźmiesz butów zapasowych, parę razy wejdziesz w ślepe zaułki, skończysz upadkiem i zniszczeniem sprzętu,  a przed Tobą jeszcze parę kilometrów bez pojazdu i wynurzonymi to może wejść frustracja i zmęczenie.

Przestrzegając tych rzeczy i robiąc zlecenia tylko "po drodze" robi się bardzo przyjemnie i nudy nie stwierdzono na razie.

 

Odnośnik do komentarza

Tak ale uciekłem.

Mi wleciał gadget z info o pogodzie na mapie, teraz można planować wakacje.

 

Jak to jest z tymi elementami zostawionymi przez innych graczy? Na pewno nie wszystkich akcesoria pokazuje bo przecież na skałach byłoby tysiące drabin, co determinuje których graczy działania  widzę a których nie?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Michał_K napisał:

Tak ale uciekłem.

Mi wleciał gadget z info o pogodzie na mapie, teraz można planować wakacje.

 

Jak to jest z tymi elementami zostawionymi przez innych graczy? Na pewno nie wszystkich akcesoria pokazuje bo przecież na skałach byłoby tysiące drabin, co determinuje których graczy działania  widzę a których nie?

Ah no to chodziło mi o złapanie bez ucieczki :D

Też jestem ciekaw, wygląda, że działa jak w Soulsach. Tylko no właśnie jak xD

Odnośnik do komentarza

Nie kupuję tego całego systemu lajkowania i flag, ale jest coś pozytywnego w tym że dostajesz od kogoś podziękowania za zostawioną drabinę. Pomijając zrobienie komuś linki w przepaść :pechowiec: to rzeczywiście nie ma tu możliwości i miejsca na hejt.

I czytałem już ten antyTrumpowy manifest Kojimy, w grze, bodajże w liście od Fragile.

Odnośnik do komentarza

Musisz kupić i mieć w plecaku assmebler,  wybrać z menu, wcisnąć L2, i strzałkami góra dół wybrać generator, postawić na ziemi i jak będzie na niebiesko wybudować R2.

Można ładować motorek i protezy.

Motorek też sam się niby regeneruje, ale pewnie podobnie jak protezy na 1 levelu trwa to wieczność, wiem bo szedłem z 200 m jak dziadek na wyładowanych:angry:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem obecnie z 2 godzinki ( jutro powrót do Polski na tydzień więc nie chce się wkręcać bo pewnie wszystko zapomne) i mam wrażenie że gra będzie wspominana jak Shadow Of The Colossus , jest tak specyficzna klimatem że dziwią mnie tak wysokie oceny . Zresztą wiadomo jak się przyjeło Red Dead Redemption 2 , według recenzetów i bardziej obeznanych graczy hit i top gier roku ale większość graczy "niedzielnych" mocno się odbiła i już po 1-2 dniach od premiery szło wyrwać mase używek. 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem ze Zleceniem 11 - dostarczyć 6 paczek żywicy z punktu A (farma wiatrowa w lesie na północy) do B  (Centrum 1200m oddalonego, położone na środku).

W punkcie A nie dostaje tych pojemników, ładowałem nawet save na nowo zachodze tam jeszcze raz i to samo.

 

Miał ktoś z tym problem?  no takie miejsce że z grą nie da się dalej ruszyć

 

 

Myślałem, że coś źle robie, ale tutaj gość dostaje te pojemniki. Fragment 1.46

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...