Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kmiot napisał:

Autostrady to trochę inny konstrukt - określony z góry i nie mamy żadnego wpływu na ich trasę, ale są bardzo pomocne i ułatwiające poruszanie, więc gra musi trochę oszukiwać tworząc iluzję, aby niczego nie odebrać graczowi. Wyobraźmy sobie sytuację, że na świeżo trafiamy do drugiego regionu: "łał, nowe tereny, ale już późno idę spać". Następnego dnia włączasz, a tutaj już wybudowana autostrada aż do Rzemieślnika, a nawet dalej. Co prawda nie masz jeszcze motoru, więc musisz po autostradzie z buta zasuwać, ale jak bardzo wypaczyłoby to doznanie płynące z przyłączania pierwszych prepersów i jak bardzo ułatwiłoby trasę do nich. No bardzo, bardzo. 

 

Ja tak miałem, ale dopiero po dotarciu do tego węzła po środku. Wychodzę, a na mapie autostrada do rzemieślnika:) A i zadanie jeszcze miałem żebym wybudował pierwszy odcinek sam gdy już 3 czy 4 kolejne już stały i się z MUłami nie musiałem użerać tylko elegancko z góry na nich sikałem.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Ja poszedłem już dalej i 8 chapter mocno wjechał, postacie są wykreowane bezbłędnie i te wstawki humorystyczne xd Chodzenie po górach i wytaczanie nowych tras dla tyrolek <333 a raczej :good2: Teraz od spirytystki do doktora przemykam w kilkanaście sekund, ayyyyy cudowne.

 

Pytanie - za co dostaje się ocenę Legend of Legends? Legend za zrobienie zamówienia Premium, a Legend of Legends?

Odnośnik do komentarza

Dziś sobie wróciłem do pierwszej miejscówki. I cos mnie zdenerwowało. Niby siec jest jedna, ale surowce dzielą sie na mapy. Tam gdzie więcej mamy wykonanych zadań, mamy większy zapas surowców, który ogranicza sie tylko do tego konkretnego terenu. Nie można dzielić surowców na mapy, a szkoda bo 1 mapkę mam ładnie dopieszczoną.

 

P.S

Zadanie dla himalaisty zrobiłem w 4 minuty :kaz:

Tyrolki rządzą.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Muszę przeprosić za harmider który zrobiłem z tymi drogami.

Myślałem że jedyna droga to ta do Mamy. Jak znalazłem tą w góry to już zdecydowanie mogę napisać że część była wybudowana a końcowe odcinki wymagają mnóstwa ceramiki. Ostatecznie zostały mi dwa odcinki do budowy i muszę zgarnąć ok. 13000 ceramiki do nich.

Tak więc inni budują a niektóre kawałki są chyba tylko dla nas.

 

A rozprawianie się z dwoma obozami terrorystów i kombinowanie z 4 pojazdami naraz to była niesamowita przygoda.

Odnośnik do komentarza

Koledzy tutaj tak zachwalali grę, że nie wytrzymałem i kupiłem. W piątek odpaliłem "na chwilę" i przez weekend poszło z 14h, nawet nie wiem kiedy. Teraz siedzę w robocie i planuję kolejne odstawy. Dawno nic mnie tak nie wkręciło.

 

Ten moment gdy po ciężkiej przeprawie przez góry w deszczu wszedłem na sam szczyt, bo na samym dole w oddali ujrzeć węzeł portowy a z głośników zaczyna grać Asylum for the feeling...

 

Aż musiałem pada odłożyć i nacieszyć się chwilą. Ostatnio takie feelsy miałem grając w Automatę. Niesamowita gra. Dzięki panowie za te wszystkie opinie. :hi:

 

 

Jedyny minus to te mikroskopijne czcionki w grze, czasem jak pojawia się jakaś akcja kontekstowa do wciśnięcia to muszę odpalać lupę systemową, bo nie wiadomo o jaki przycisk chodzi. Drobnostka do spatchowania.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, smoo napisał:

Jedyny minus to te mikroskopijne czcionki w grze, czasem jak pojawia się jakaś akcja kontekstowa do wciśnięcia to muszę odpalać lupę systemową, bo nie wiadomo o jaki przycisk chodzi. Drobnostka do spatchowania.

Jak daleko od telewizora siedzisz?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozi napisał:

Pytanie - za co dostaje się ocenę Legend of Legends? Legend za zrobienie zamówienia Premium, a Legend of Legends?

Generalnie za nienaganne wykonanie dostawy zawsze wpada LoL (już uzbierałem w sumie 94) i jeszcze ani razu nie miałem samego Legend. Parę razy miałem ocenę A, albo B, gdy uszkodziłem pakunek, albo transport zajął mi za dużo czasu, ale Legendy jeszcze nie widziałem.

 

Ogólnie by dostać LoL trzeba (poza oczywiście graniem na Hardzie i wybierania dostawy Premium):

a) przede wszystkim zadbać o małe uszkodzenia przesyłki (uszkodzenie pojemnika się chyba nie wlicza, ale i tak zawsze go przed zdaniem traktuję sprayem naprawczym); dotyczy to każdego rodzaju zlecenia. Zdarzało mi się zdawać przesyłkę uszkodzoną na 5% i nadal wpadało LOL, więc myślę, że margines mały jest.

b) przesyłka musi być w komplecie, tj. gdy jest podzielona na kilka mniejszych pakunków, to należy dostarczyć wszystkie. Również dotyczy każdego rodzaju zlecenia.

c) zlecenia związane z odzyskaniem skupiają się przede wszystkim na tym, by odzyskać wszystkie pakunki. No i na ich nienagannym stanie.

d) zlecenia czasowe do tych powyższych wymagań dorzucają limit czasowy i w związku z tym często są najtrudniejsze, ale z odpowiednio rozstawionymi wcześniej tyrolkami jest lżej.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Kmiot napisał:

Generalnie za nienaganne wykonanie dostawy zawsze wpada LoL (już uzbierałem w sumie 94) i jeszcze ani razu nie miałem samego Legend. Parę razy miałem ocenę A, albo B, gdy uszkodziłem pakunek, albo transport zajął mi za dużo czasu, ale Legendy jeszcze nie widziałem.

 

Ogólnie by dostać LoL trzeba (poza oczywiście graniem na Hardzie i wybierania dostawy Premium):

a) przede wszystkim zadbać o małe uszkodzenia przesyłki (uszkodzenie pojemnika się chyba nie wlicza, ale i tak zawsze go przed zdaniem traktuję sprayem naprawczym); dotyczy to każdego rodzaju zlecenia. Zdarzało mi się zdawać przesyłkę uszkodzoną na 5% i nadal wpadało LOL, więc myślę, że margines mały jest.

b) przesyłka musi być w komplecie, tj. gdy jest podzielona na kilka mniejszych pakunków, to należy dostarczyć wszystkie. Również dotyczy każdego rodzaju zlecenia.

c) zlecenia związane z odzyskaniem skupiają się przede wszystkim na tym, by odzyskać wszystkie pakunki. No i na ich nienagannym stanie.

d) zlecenia czasowe do tych powyższych wymagań dorzucają limit czasowy i w związku z tym często są najtrudniejsze, ale z odpowiednio rozstawionymi wcześniej tyrolkami jest lżej.

Zapomniałem, że LoL na hardzie ma być, teraz już wiem XD

Odnośnik do komentarza

Jestem w ostatnim rozdziale :obama:

Ta intensywnosc rozgrywki, twistow i emocji. Te walki z bossami. 

Jestem zmeczony ale czuje sie jakbym walnal zloty strzal heroiny. 

 

Wysmienita gra. 

 

Jest trofik polegajacy na wymianie z kurierem, ktos juz wbil o co w nim chodzi?

 

Aha fajnie bylo jak dzisiaj lałem w sniegu po kolana, i to caly litr, ze mu fujara nie przymarzla ale to pewnie przez dooms

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Poczekaj az zacznie ci opowiadac o swoich snach. Gosciu jest zrzyty ze swoimi rzepami/tykwami czy co on tam hoduje.

 

nie moge za to go podpiac do sieci. Jak ktos wie jak to prosze o pomoc. Zrobilem duzo zlecen ale nie mogr wbic 2 gwiazdki. Tak samo u innego ukrytego preppera. Gwiazdka prawie na max, robie zlecenie za 200-300 lajkow i nastepny poziom nie wpada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...