Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Michał_K napisał:

Jak zaczynasz to rada: nie ugrzęźnij za mocno w 1 i 3 rozdziale, ponieważ po paru kolejnych rozdziałach nadal możesz wszędzie podróżować a masz dodatkowe zabawki które to uprzyjemniają. Oczywiście ktoś inny może mieć inne spojrzenie na to. 

 

Dlatego w większości gier olewam latanie jak gupi w jednym miejscu bo pozniej fabulka popycha rozne przedmioty i zdolności bez których jest albo ciężej albo nawet nie wykonalnie. 

Odnośnik do komentarza

Udało mi się pożyczyć gierkę od znajomego jakieś dwa dni temu. Nie miałem sporo czasu na granie i dopiero przysiadłem wczoraj wieczorkiem na jakieś 2-3 godzinki. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, ale nie byłem na tyle oczarowany aby dać się skusić na jeszcze więcej, być może to dlatego, że gdzieś tam wiedziałem o porannym wstawaniu. Zapewne muszę pograć więcej aby odkryć magię tej produkcji, a że gierkę mogę trzymać do poniedziałku, to myślę że jeszcze kilka godzinek mi zejdzie. Na razie największa moja obawa, to fabuła, ale czytałem tutaj, że nie ma tak z nią źle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Jedno małe pytanko: czy jest to gra do pogrania na szybko w krótkich sesjach, czy raczej taka aby pozasłaniać okna, pożegnać się z rodziną i w pełni skupić na gameplayu w długich sesjach? 

Sesje po godzince jak najbardziej się da. Krótsze już ciężko. Samo zadanie dostarczenia paczki to moze być 10-15 minut, ale przygotowań i reszty jest sporo. 

Odnośnik do komentarza

Bujałem się wczoraj po 3 chapterze i nagle wpadła mi informacja że odstałem z czapy ok 20tys lajków od innych graczy którzy skorzystali z mojego obiektu :unknown: A nic nie budowałem oprócz kilku mostów obok węzła stołecznego. No i wrzuciłem trochę kryształków do jednej układarki. W rezultacie poziom kuriera skoczył mi z 30 na 120, trochę słabo. To jakiś bug czy coś, bo czuję się jakbym cheatował :frog:

Odnośnik do komentarza

Gra właśnie skończona i powiem, ze to największe moje rozczarowanie tej generacji. Ta gra nie powinna być dłuższa niż maks 20h. Rozkręca się dopiero pod koniec i wtedy tempo prowadzenia fabuły jest satysfakcjonujące. Kojima po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu, ze nie powinien robić gier w otwartym świecie. Po Mgs3 każda jego gra to rozczarowanie. Mgs4 mało gry, dużo filmów. MGS5 podział na misje.Nudny, niewykorzystany otwarty świat. Brak walk z bossami. Podstawowa fabuła to żart. I w końcu DS. Monotonia misji. Główny wątek nie intryguje. Walki i skradanie słabe. Ta fabuła powinna się zamknąć w obrębie pierwszej mapy. Już chyba nie czekam na kolejna grę Kojimy. Przynajmniej nie tak jak czekałem na MGS5 i DS. Został mi już tylko jeden bożek ;) Ken Levine :) Każda jego gra pod względem fabuły, ale nie tylko, wbijała w fotel :) 
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, hudiny napisał:

Gra właśnie skończona i powiem, ze to największe moje rozczarowanie tej generacji. Ta gra nie powinna być dłuższa niż maks 20h. Rozkręca się dopiero pod koniec i wtedy tempo prowadzenia fabuły jest satysfakcjonujące. Kojima po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu, ze nie powinien robić gier w otwartym świecie. Po Mgs3 każda jego gra to rozczarowanie. Mgs4 mało gry, dużo filmów. MGS5 podział na misje.Nudny, niewykorzystany otwarty świat. Brak walk z bossami. Podstawowa fabuła to żart. I w końcu DS. Monotonia misji. Główny wątek nie intryguje. Walki i skradanie słabe. Ta fabuła powinna się zamknąć w obrębie pierwszej mapy. Już chyba nie czekam na kolejna grę Kojimy. Przynajmniej nie tak jak czekałem na MGS5 i DS. Został mi już tylko jeden bożek ;) Ken Levine :) Każda jego gra pod względem fabuły, ale nie tylko, wbijała w fotel :) 
 

 

A ile grałeś?

Bo bez zadań pobocznych to pewnie 15-20 h główna linia fabularna trwa.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Michał_K napisał:

Ja mam tak że 90% czerpię z audio eng, a równolegle rzeczy niezrozumiałe uzupełniam tekstem PL, dzięki temu babole można wyszukać i olać. Żałuję że nie było polskich napisów za czasów trylogii MGS, szczerze mówiąc człowiek był wtedy pod wrażeniem gry i scenariusza ale dziury były, bo jak zaczęli gadać o szczegółach technologiach polityce i AI (2-ka!) to można było iść na kawę.

Właśnie tłumaczenie na polski jest nie trafione, bo (jak już pisałem) kodzimbo wymyślił sobie nowe wyrazy i teraz polaczki musiały zrobić tak na prawdę to samo przez to tłumaczenie nawet napisów jest tragiczne (a dublaż to już nawet nie wspomne). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

Ken Levine? No pomysły miewa fajne i zmysłu artystycznego mu nie odmówię, ale on jeszcze w ogóle żyje? Ostatnio Infinite (2013) i do teraz cisza. Nawet gdyby teraz coś ogłosił, to i tak pewnie kolejne 3-5 lat oczekiwań. Wielu nie dożyje.

Robi nowa gierka już jakiś czas, w małym zespole.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Wredny napisał:

 

Ken Levine :yao:

Po tym szajsie z Infinite w tytule to zdecydowanie żaden "bożek". 

BS Infinite? Jestem fanem :) 

 

31 minut temu, Michał_K napisał:

 

A ile grałeś?

Bo bez zadań pobocznych to pewnie 15-20 h główna linia fabularna trwa.

Grałem 40h i skończyłem tylko dla tego, ze  każda gra Kojimy na końcu ma plot twist. To mnie trzymało przy konsoli. 

 

12 minut temu, Kmiot napisał:

Ken Levine? (...)Nawet gdyby teraz coś ogłosił, to i tak pewnie kolejne 3-5 lat oczekiwań. Wielu nie dożyje.

Hehehe :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...