Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Cedric napisał:

O co chodzi z tym, że gra ma na Metacritic 4 punkty wyżej na PC niż na PS4? Za samą graficzkę dodali? Czy też Kojima dodał fabuły? ;)

 

A może w końcu recenzenci oswoili się z tą grą?

 

Trochę podśmiech.ujki, ale fajnie że więcej osób będzie mogło sprawdzić i docenić ten intrygujący tytuł.

W końcu gra ma taką średnią na jaką zasługuje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ListuniO napisał:

Czekam na jakiś film jak to na lapku chodzi z gtx960m i tez wezmę żeby mieć i tu i tu:) Ponoć optymalizacja na PC to bajka. Szkoda ze demo nie ma

 

Może być różnie. Właściwie nie wiadomo nawet czy się uruchomi, bo gra potrzebuje podobno jakichś  najnowszych instrukcji dx12 i np. Karty pokroju Nvidii z serii GTX6xx i 7xx nie są obsługiwane. 

W razie czego weź na Steam, sprawdz przez 2 godziny i oddaj jakby nie działało. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że po opisach w temacie i recenzjach w ogóle nie byłem ta gra zainteresowany, dostałem ja niedawno w prezencie i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Gra zaczyna się mocno, do tego jest sensownie prowadzona, postacie jak zawsze fajnie napisane, wizualnie prezentuje się w taki sposób, że nawet sekundy nie żałuję się tego wirtualnego spaceru i czasu poświęconego grze. W życiu bym się nie spodziewał, że taki symulator kuriera aż tak mnie wciągnie. Idealna gra, na zmęczona glowe po całym tyg, muzyka na najwyższym poziomie, nawet polski dubbing daje radę!

Głowa Kojimy?

9 :banderas:/10

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, easye napisał:

Powiem szczerze, że po opisach w temacie i recenzjach w ogóle nie byłem ta gra zainteresowany, dostałem ja niedawno w prezencie i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Gra zaczyna się mocno, do tego jest sensownie prowadzona, postacie jak zawsze fajnie napisane, wizualnie prezentuje się w taki sposób, że nawet sekundy nie żałuję się tego wirtualnego spaceru i czasu poświęconego grze. W życiu bym się nie spodziewał, że taki symulator kuriera aż tak mnie wciągnie. Idealna gra, na zmęczona glowe po całym tyg, muzyka na najwyższym poziomie, nawet polski dubbing daje radę!

Głowa Kojimy?

9 :banderas:/10

Już kilka razy pisałem że własnie przy tej grze można super odpocząć... Relaks

Odnośnik do komentarza

  

W dniu 14.06.2020 o 21:10, Ma_niek napisał:

Ja odpadlem jak mnie wyslali po jakis zlom w chyba trzecim rozdziale.W nudniejsza gre to ja chyba nie gralem nigdy.

 

 

Widzę, że na PC ta gra nie dość, że zrobiła się ładniejsza, płynniejsza i w ogóle, to jeszcze jakimś cudem przestała być nudna ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

O to pierwsze to chyba nietrudno. :)

Nie bez powodu tylko w przypadku nudy użyłem określenia "jakimś cudem". To, ze ładniejsza i płynniejsza (przy odpowiednim sprzęcie) jestem sobie w stanie wyobrazić.

4 minuty temu, Ma_niek napisał:

Gram dalej na ps4 :D Poprostu dalem jej dalej szanse i załapało chyba.

Aha, już myślałem, że jesteś jednym z TYCH ;]

W takim przypadku szanuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...