Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie szkoda, że gra nie dostała patcha na PS5 z lepszym draw distancem i wyraźniejszymi teksturami niektórych obiektów. No i to noszenie narzędzi eksterminacji na plecach wygląda śmiesznie- kusza, kałach i kij bejsbolowy z piłą tarczową. Zrobiliby jak w Valhalii, że można sobie ukryć i np mieć na plecach tylko kusze.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PiotrekP napisał:

 to noszenie narzędzi eksterminacji na plecach wygląda śmiesznie- kusza, kałach i kij bejsbolowy z piłą tarczową. Zrobiliby jak w Valhalii, że można sobie ukryć i np mieć na plecach tylko kusze.

 

Dzięki temu właśnie podnosi realizm. Gdzie by sobie miał snajperkę chować, w stulejkę czy co? :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Hordy po śmierci bohatera się respawnują? Wczoraj miałem pierwszy raz przyjemność obcowania z hordą w jaskini nieopodal wioski Hot Springs. Dwa razy zginąłem i za trzecim razem było już tylko kilku świrusów do usunięcia.

 

Dodam tylko, że w pobliżu był most i jak biegłem w jego kierunku stanąłem przy krawędzi to spora ich część spadła w dół ale kilkunastu przeżyło i jak zacząłem wracać do jaskini to zaczęli przenikać z pod mostu przez asfalt i do mnie biec. Jak na razie to jedyny glitch.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, mitra napisał:

Hordy po śmierci bohatera się respawnują? Wczoraj miałem pierwszy raz przyjemność obcowania z hordą w jaskini nieopodal wioski Hot Springs. Dwa razy zginąłem i za trzecim razem było już tylko kilku świrusów do usunięcia.

 

Dodam tylko, że w pobliżu był most i jak biegłem w jego kierunku stanąłem przy krawędzi to spora ich część spadła w dół ale kilkunastu przeżyło i jak zacząłem wracać do jaskini to zaczęli przenikać z pod mostu przez asfalt i do mnie biec. Jak na razie to jedyny glitch.

 

Jeśli dobrze kojarzę to jak zginiesz to horda odradza się do stanu sprzed ostatniego zapisu. Czyli lepiej ubić część, odejść na bezpieczną odległość (aż zniknie marker) i zasejwować, jak masz szczególnie trudną hordę. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, eloszki napisał:

Czy jest jakaś opcja aby przechowywywac więcej składników do molotowow lub napalmow? W trakcie walki z horda znikają w tempie expresowym a wydaje mi się ze mam po max 3 do użycia - da się zwiększyć ilość jakoś aby mieć np 10 lub coś koło tego ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Ulepszenia punktami umiejętności w drzewku. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, mitra napisał:

W co pakujesz i jakie umiejętności?

Stamina na maxa(to byl moj pierwszy cel), focus i zycie 3/4 paska. Wszystkie kalachy wykupione wraz z ulepszonym magazynkiem. Oba koktajle gotowe do wyrzutu - rozpindol czuc w powietrzu :banderas:

 

Zapomnialem o umiejetnosciach. Nie pamietam dokladnie, ale szedlem najpierw w te, ktore pomagaja szybko zabijac, przetrwac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Ja tam uwielbiałem znowu ten karabin co miał na stałe wbudowany tłumik. Hedy wchodziły jak złoto. Hordy czyściłem M60 i minami na zbliżenie + bomby rurowe. Gra ogólnie dawała kilka możliwości zabawy, co było bardzo spoko.

Mnie się podobają te bomby wabiące. Rzucasz taką i świrusy podlatują a po chwili kaboom. Szkoda tylko, że nie mam jeszcze na nią przepisu a już wykorzystałem.

Odnośnik do komentarza

Z wybuchowych zabawek najlepszy jest granat, bo można go kupić. Nie trzeba szukać śmieci.

Robiąc fabułę i poboczne jeszcze jakoś to zbieranie szło przy okazji, ale później gdy likwidowałem hordy żeby obozy wymaksować to już materiałów do craftingu brakowało i łatwiej oraz szybciej było kupić granaty.

Edytowane przez Artur_K
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MEVEK napisał:

Ja wybieram sam wabik tutaj panowie. Wydaje mi sie, ze jest lepszym pomysłem, bowiem pozwala zgromadzić większe skupisko nieumarłych, zanim wybuchnie, tj: rzucamy jeden wabik, po chwili kolejny, a następnie ulepszony mołotow. Powtarzamy schemat i juz nie ma 2/3, resztę dobijamy   :steamroller:

Kiedy można zdobyć przepis na ulepszonego Mołotowa?

Odnośnik do komentarza

Ja teraz skończyłem wątek NERO i chyba ostatnią misję z O'Brianem i....już nie mogę się doczekać kontynuacji :)

 

Ogółem: zacząłem ten tytuł na ps4 pro i tak gdzieś w 1/4 przerwałem i dokończyłem na piątce w 60 fps. Różnica drastyczna aż chciało się tą całą historię chłonąć. Days Gone na ten moment to dla mnie jeden z najlepszych tytułów w portfolio Sony. Poważnie, początek trochę męczył, był zbyt rozwleczony i nie potrafiłem się do końca w to wciągnąć. Ale wraz z postępem fabuły, rozbudową bohatera i arsenału a co za tym idzie z możliwością eksterminacji hordy gra dostaje drugie życie. No i klimat Oregonu. Uwielbiam takie tereny do ekploracji. 

Oj kontynuacja wskakuje u mnie w top 3 tytułów na jakie czekam teraz na nowej generacji.

 

9/10.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...