Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że obecnie dyskusja koncentruje się na hordach, więc dodam też coś od siebie :-)

Na wcześniejszych etapach gry wydawało mi się, że z hordami będzie naprawdę ciężko. Raczej nie bez powodu mówi się, że to aktywność raczej na koniec gry. Ale i tak starałem się ich pozbywać na bieżąco. 

Ale już pod koniec gry, jak mamy dobrze rozwiniętą postać (zdrowie, kondycja, skupienie, umiejętności) oraz mocne uzbrojenie, to żadna horda nie stanowi już większego wyzwania. Nawet ta największa,  po prostu sporo biegania jest ;)

Obecnie mam już wszystkie hordy wyczyszczone i tak jak kolega wyżej wspomniał, jest ich za mało ;)

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy biegasz jak pojebany, rzucasz czym popadnie czując na plecach oddech świrusów, kończą ci się naboje i przedmioty, odwracasz się a tam ich biegnie jeszcze tyle, że czarno, po czym skręcasz żeby ich zgubić, biegniesz do motoru żeby doładować ammo, w ostatniej chwili się odwracasz, włączasz focus i zerujesz powiększony magazynek z karabinu maszynowego kosząc ich jak zboże :obama: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, Rudiok napisał:

To uczucie kiedy biegasz jak pojebany, rzucasz czym popadnie czując na plecach oddech świrusów, kończą ci się naboje i przedmioty, odwracasz się a tam ich biegnie jeszcze tyle, że czarno, po czym skręcasz żeby ich zgubić, biegniesz do motoru żeby doładować ammo, w ostatniej chwili się odwracasz, włączasz focus i zerujesz powiększony magazynek z karabinu maszynowego kosząc ich jak zboże :obama: 

No nie wiem. U Mnie trzeba przynajmniej ze 2 razy gościa trafić, żeby padł a czasem nawet i to nie pomaga  :woot:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MEVEK napisał:

 

No nie wiem. U Mnie trzeba przynajmniej ze 2 razy gościa trafić, żeby padł a czasem nawet i to nie pomaga  :woot:

 

Może kwestia odpowiednich statów broni. Włącz sobie w menu opcję pokazywania damage'u i sprawdź jaki zadajesz dmg poszczególnymi giwerami.

Powtórzę się - ulepszony Chicago chopper i MG45 ze zwiększonymi magazynkami to najlepsze co może być na hordy. Wciągasz hordę w jakiś ciasny przesmyk, wybierasz MG45, naciskasz spust i tylko patrzysz jak ich kosi :sir:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem dzisiaj fabułe i mam pytanie. Kiedy wpada ta misja bonusowa z o`brien-em? Wcześniej wyczyszciłem całe południe z pobocznych aktywności ale już tych dla pierwszych trzech obozów wszystkich mi się nie chce bo są cholernie powtarzalne. Hordy wchodzą na 2-3 magazynki z karabinu, obozy to niestety flaki z olejem, misje z tropieniem też nudne. Skończyłem wszystkie punkty NERO i czasem coś tam robie ze zleceń ale też nuda. 

Odnośnik do komentarza

Tak, mam 52% w hordach a miałem o`briena przed chwilą. 

 

Dla mnie skończone - zajebista gra, długa, ciekawa i mocno angażująca. Jak pisałem wyżej, to później wszelkie aktywności mocno nużą więc po fabule spokojnie można myśle odpuścić. Zwłaszcza że gdzieś w połowie gry ma się broń która kosi do końca. Czekam na część drugą - niech to rozwiną bo potencjał jest, świat jest i bohaterowie są. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

Jedna hordę na wyspie rozpykalem. Ale mam teraz misje fabularna...  No kurla to jest za trudne. Zostało może 1/10 paska do zrobienia, no i się zaklinowalem na wagonie :/ wczoraj miałem może z 10 podejść i dziś mi się nie chce gierki odpalać :/

W obozie diamond lake na południu (tam gdzie jest wyspa magów)  jest do kupienia karabin maszynowy który sobie z hordą rdzi bezproblemowo - z każda. Do tego warto mieć zwykły karrabin ten chicagowski - tu też każdy  swirus na strzała. Te dwa sprzęty pomogą rozwalić hordy bez potrzeby rozstawiania pułapek czy innych. 

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...