Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pupcio napisał:

Jakie c0rwa komunikowanie i metodyczne pochodzenie do miejscówek? xD

 

 

No większość ludzi co chwali tą grę tutaj i na innych forach tak właśnie opisują swoje doświadczenie z tą grą. Więc albo jesteś ignorantem, albo leciałeś na pałe z gierką bo już od samego początku Ci się nie podobała i nawet nie próbowałeś czegoś nowego podczas podchodzenia pod kolejne bazy wrogów / hord. Na amatorze ta gra z tego co słyszałem średnio też działała więc może masz popsute doświadczenie również. 

 

Gra ma idealnie wyważone brońki oraz zdolności, na hardzie jak gralem było wyzwanie i tu właśnie pojawia się metodyczność działań bo nie wszystko zawsze można zrobić na jedno kopyto i trzeba kombinować, zmieniać styl gry. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Pupcio napisał:

Oj masakrycznie was boli to 71 na meta

 

Ale to ty dzwonisz :popcorn:

 

IGN swego czasu mocno skrzywdził gierkę swoją recką, bo po niej bezmyślnie poszły niemal przedruki podobnych opinii i brak chęci zainwestowania czasu w zgłębienie i odkrycie czegoś więcej niż pif-paf do zombiaków. Sam się na początku odbiłem jak nie mogłem się odnaleźć i mnie pierwsza horda wyjaśniła w 2 minuty. Ale jak wsiąkłem tak po same uszy aż do platyny. Nie grałem po premierze więc na temat bugów się nie wypowiem w tym aspekcie. Ale wszystko inne - postacie, prowadzenie fabuły, klimat, muzyka, nadal przywołują świetne wspomnienia i mogą spokojnie stawać w szranki z grami obecnej generacji i o to chodzi :lapka:

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No nie musisz robić, możesz na głównym wątku bardziej się skupić. Nikt nie narzuca ci wypalania gniazd itp to nie Mafia 3 albo Mad Max gdzie trzeba czyścić mapę z wszystkich pobocznych, aby pchać fabułę do przodu. No ale jak ktoś jest nadgorliwy i robi w takich gierkach wszystkie poboczne shity i potem narzeka, to już jego problem. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Jakie c0rwa komunikowanie i metodyczne pochodzenie do miejscówek? xD

Robicie jakieś fikoły próbując zrobić z średniaka jakiegoś wybrańca zamiast powiedzieć wprost tak to średniak ale bardzo przyjemny i warto go  sprawdzić 

A ty shen napiszesz czemu niby Days gone to taki klejnot generacji czy tylko minusiki z partyzanta?  :) każdy element tej gry poza jazdą na motorze to średnia półka a z hord pieknie zrobili zagrajmerów w chuya bo takie prawdziwe to są może 3 :reggie:

 

No ale czemu ktoś ma pisać, że to "przyjemny średniak", skoro to indywidualna ocena i dla mnie gra jest zdecydowanie powyżej średniej xD? Jako całokształt działa i nie bardzo widzę powód, żeby odnosić się za wszelką cenę do jakichś rzekomych, "obiektywnych" prawd i obniżać własną ocenę poprzez odniesienia poszczególnych elementów do innych gier.

Idąc tym tropem można by o Uncharted, napisać, że to fajna gierka, ale strzelanie jest lepsze w Gearsach, fabuła w Personie, reżyseria scenek w MGSV, a skakanie w Tomb Raiderze, więc no sorry, średniak. Nie chodzi o to, żeby udawać, że to gry przełomowe czy jakoś bardzo wyjątkowe, bo w sumie wszystko powyższe to prawda, ale odpowiednie połączenie tych elementów dało w wyniku SYNERGII pewną satysfakcjonującą całość.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Pisze jak byk że gra mi się podobała, wbiłem platyne no ale nazywam rzeczy po imieniu to ofi już wyciąga asy z rękawa typu "ignorant" "lecenie na pałe" :pawel:

Oj masakrycznie was boli to 71 na meta i jeszcze jakby to była jakaś obraza xD A ta gra zwyczajnie nie zasługuje na wyższą ocene 

 

No ja bym w życiu nie dał gierce, która mi się podobała + wbicie platyny = u Ciebie ocena  7/10 :sonkassie: 

 

U mnie ostatnia gierka, która miała 7/10 to ten nieszczęsny FF7remake. I nie wyobrażam sobie wbijania tam platyny, bo była by to dla mnie męka.

Odnośnik do komentarza

No ale teraz to Ty się odklejasz :reggie:
Co ma wspólnego wbijanie trofeów z jakością samej gry?
Poza tym FFVII Remake to naprawdę wymagający zestaw pucharków, bo gierka jest zwyczajnie trudniejsza, a DG to typowy zestaw od Sony o trudności 2/10.
No i tak tylko chciałbym przypomnieć, że 7/10 to wciąż gra co najmniej DOBRA.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przestańcie tam zakrzywiać rzeczywistość proszę was xd

Wbicie platynki w DG to jednak wyczyszczenie hord, dopakowanie sprzętu i jednak eksploracja całej mapy, do tego znajdźki, co przy zwykłym przejściu nie wykonasz. 

 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Czyli jak mi się spodobała gra i wbiłem platyne to musze jej dać minimum 9/10 czy ile? :philosoraptor: Dla mnie days gone to 6/10 niczym nie wyróżniający się średniak do tego z tragiczną warstwą techniczną 

 

Nas po prostu wszystkich dziwi, że gra która wedlug Ciebie jest tragiczna technicznie - czyli jest męcząca podczas grania poniekąd - zasługuje na jej masterowanie oraz wlepienie jej średniaka 7/10  :dunno:  

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...