Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, PanKamil napisał:

Jak będę chiał w takie gowienka pograc to sobie kupie nes mini za 50 zł a nie bestie nextgen za 2 koła.

 

Strasznie płytkie spojrzenie, może dlatego nie zauważasz głębi w grach.

 

Jakiej grafiki wymagasz od zwykle kilku, czy kilkunastu prawdziwych pasjonatów? A zdarzają się i tacy, którzy tworzą grę w pojedynkę. Stardew Valley jednego człowieka to najlepsza gra o farmerze jaka kiedykolwiek powstała. Dwóch ludzi z Subset Games (uciekli z korpo) tworzy ponadczasowe sztosy, w których ludzie mają nawet tysiące h.

 

To są prawdziwi pasjonaci, zwykle garstka ludzi, a nie 200-300 osobowe zespoły, więc chyba normalne, że nie są w stanie zrobić gry z grafiką jak w grze AAA, ale za to robią wszystko, żeby nam ten brak wynagrodzić z nawiązką. Przede wszystkim MIÓD.

 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, PanKamil napisał:

Jak będę chiał w takie gowienka pograc to sobie kupie nes mini za 50 zł a nie bestie nextgen za 2 koła.

Wez nie pograzaj sie. 

Az tak bardzo chcesz, by ludzie brali cie za serwerowego clowna?

 

Po jakims czasie moze zmadrzejesz, ale juz nikt nie bedzie bral twoich wypowiedzi na powaznie, bo opinia bedzie sie ciagnac i zamiast PanKamilek, beda wolac PanKlaunilek

 

Czasami lepiej cos przemilczec i sprawiac jedynie pozory potencjalneho glupka, niz otworzyc usta, by rozwiac watpliwosci.

 

 

 

spacer.png

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, maniekboy napisał:

Wez nie pograzaj sie. 

Az tak bardzo chcesz, by ludzie brali cie za serwerowego clowna?

 

Po jakims czasie moze zmadrzejesz, ale juz nikt nie bedzie bral twoich wypowiedzi na powaznie, bo opinia bedzie sie ciagnac.

 

Czasami lepiej cos przemilczec i sprawiac jedynie pozory potencjalneho glupka, niz otworzyc usta, by rozwiac watpliwoscispacer.png

Gdyby mi jakakolwiek opinia internetowa na forum o gierkach nie latała koło chuja to może bym się przejął.

 

 

 

Czyżby kolejny nintendofag bronił gównogierek bo switch uciągnie co nawjyżej jakąś żenującą pixelówe?:smutas:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Gdyby mi jakakolwiek opinia internetowa na forum o gierkach nie latała koło (pipi)a to może bym się przejął.

 

 

 

Czyżby kolejny nintendofag bronił (pipi)gierek bo switch uciągnie co nawjyżej jakąś żenującą pixelówe?:smutas:

Czyli brnij dalej.

Szkoda mojego czasu :)

 

Duzo zdrowia zycze i refundowanych lekow na glowe :*

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Gdyby mi jakakolwiek opinia internetowa na forum o gierkach nie latała mi koło chuja to może bym się przejął.

 

 

 

Czyżby kolejny nintendofag bronił gównogierek bo switch uciągnie co nawjyżej jakąś żenującą pixelówe?:smutas:

 

Pokaż mi grę na tych twoich technologicznych potworach z lepszą fizyką, niż w Zeldzie: BOTW? Zresztą zerknij na Metroid Prime jak to się robi mając do dyspozycji 0.7TF.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2023 o 13:14, ASX napisał:

To w takim razie jestem obrzydliwym centrystą. Bo tak jak wyżej napisałem krytykuje zarówno odgrzewane i bezpieczne kotlety AAA, jak i indyki, które zamiast być ostoją kreatywności, też coraz częściej wyglądają jakby zostały wyjęte z jednej foremki. 

Mam to samo. Zarówno AAA jak i Indory mogą być schematycznym gównem, jeżeli chodzi o gameplay. Takie np Iconoclast gdyby nie fabuła to męczyłem w bólach.

Odnośnik do komentarza

Jak zapowiedzą następnego Xboxa/Ps6 to sram na kupowanie nowej konsoli przez pierwsze dwa lata minumum. Podejrzewam że mój XSX jeszcze w najlepsze będzie opierdalał giereczki.

Natomiast z racji tego że teraz to olałem to przy okazji następcy Switcha wsiadam do pociągu z napisem Nintendo z bananem na twarzy

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mejm napisał:

Red zaraz rozpoczyna nowa prace wiec z gierek wyleczy sie sam.

Ewentualnie znowu pokocha. Teraz jakby nie było, to na wsio był czas przez tacierzyński. W dzień szczególnie w początkowej fazie mógł napierdalać godzinami, bo bąbelek bardzo dużo spał. Potem też jednak były drzemki w trakcie w dnia, a jak żona wracała też zajmowała się dziećmi dla przeciwwagi i znowu był wolny czas. Pewno przeżarł się chłop, jak takie molochy po sobie zaliczał.

Teraz jak odezwie się proza życia, czyli praca 8-9h potem ogarnięcie reszty dnia, wsio w biegu, przedszkola, zakupy, obiadki. 
W takiej sytuacji znowu będzie ciągnąć do beztroskiego granka :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie rozbrat z grami dopadł kilka razy, zwykle na krótko, ale raz to trwało, aż 3 lata. Powodem było samo życie, gdy nieszczęścia zaczęły schodzić się parami, a do tego wjechała depresja, to nie miałem ochoty na giercowanie.

 

Za to na te chwilowe przerwy od grania wpływ miała posucha, albo to, że żadna z gier wydana w danym (dłuższym) czasie mi nie podeszła.

 

Człowiek potrzebuje czasem jakiegoś zapalnika, żeby hobby znowu zapłonęło w nim na nowo. Dla mnie takim zapalnikiem był Switch + indyki, jakoś nie miałem ochoty ich ogrywać na dużym ekranie, a w handheld mode bardzo się z nimi polubiłem. W ogóle z graniem przenośnie nie było mi po drodze, coś tam przeszedłem na GBA, DS/3DSi i PSP, ale to nie była moja bajka, mimo że za dzieciaka z Game Boyem się nie rozstawałem. Dzięki Switchowi polubiłem nie tylko indyki, ale i jeszcze granie na małym ekranie.

 

Nigdy też nie byłem wielkim fanem online, najwięcej czasu spędziłem chyba w pierwszych Gearsach, bo dużo bardziej preferuję kanapowe multi, które skradło mi z życia setki godzin, między innymi w GoldenEye i w PESie (3, 4 i 5).

 

No i tu pojawił się stary przyjaciel, który zaproponował powrót do przeszłości, więc teraz sobie gramy w GoldenEye jak za dawnych lat, na razie we trzech, ale wkrótce dołączy do nas kolejny kolega. Super sprawa.

 

Czy Zelda: BOTW może być takim zapalnikiem? Oczywiście, że tak, sam znam takie osoby, więc jeśli ktoś jest już znużony Ubi podobnymi piaskownicami to Zelda może zapalić w nim chęć do grania na nowo, bo jaka inna gra jak nie Zelda?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

- nie chce ci się grać
- kupujesz Switcha z zeldom

- wow, fajne

- chyba wejdę na forum pogadać o tym zeldzie

- trafiasz na zdrowego

- czytasz kilka postów

- przy czwartym nienawidzisz tego zeldy

- znowu odechciewa ci się grać

- brak profitu

  • Plusik 1
  • Haha 5
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

- nie chce ci się grać
- kupujesz Switcha z zeldom

- wow, fajne

- chyba wejdę na forum pogadać o tym zeldzie

- trafiasz na zdrowego

- czytasz kilka postów

- przy czwartym nienawidzisz tego zeldy

- znowu odechciewa ci się grać

- brak profitu

 

Przecież ja tu praktycznie nic o Zeldzie nie napisałem, bo głównie:

 

- że na Switchu polubiłem indyki

- że dzięki Switchowi wróciłem po latach do grania na małym ekranie

- że preferuję multi kanapowe od grania online

- że wróciłem do GoldenEye ze starą ekipą, na razie to online z czatem, ale jest plan się spotkać

- że samo życie, w tym samopoczucie, może mieć wpływ na odbiór hobby

 

jprd, musiałeś się dojebać. 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

Przecież ja tu praktycznie nic o Zeldzie nie napisałem, bo głównie:

 

15 minut temu, zdrowywariat napisał:

Czy Zelda: BOTW może być takim zapalnikiem?

Stary, nikt tak perfekcyjnie nie obrzydził mi wspomnień ze wspaniałej gry jak ty. Oby tak dalej.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...