Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Yap napisał:

No to jakim kurwa cudem wszyscy sie spuszczają nad tym serialem? Kogo nie zapytam (a pytalem wielu i przez wielu bylem pytany czy juz ogladalem) mowi „O ja pertole! X Files na koksie! Non stop na krawedzi fotela siedzisz! Zapierdalaj do domu i ogladaj!” Kolo X Files to nie stalo. Wiekszosc aktorow, procz szeryfa, mnie wkoorwia. Chyba musze wymienic znajomych. Okolo 60% ich neflixowskich rekomendacji to bol brzucha, dupy i skroni. 

no też się dziwię. Może wiara się podnieca tym, bo to jest jeden z 1 na milion produkcji netflixa, która jest powyżej 2/10/ Pierwszy sezon spoko, ale każdy kolejny to już goowno. 

 

A najlepsze jest to, że ten serial to i tak plagiat xD

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem The Ranch do końca. Mega mi się podobało, ten miks humoru, często bezpruderyjnego, i codziennego życia z dramatami, czy sukcesami robi robotę, fajnie poprowadzona historia. Ciekawa rola Kutchera, Mastersona i Elliotta. Odcinki krótkie, więc wpadały 1-2 do kolacji w przerwie od roboty, ale często zakończenie jednego odcinka sprawiało, że chciało się kolejnego. Jedyne do czego bym się przyczepił to te ciągłe kłótnie i godzenie się. Po pewnym czasie już trochę męczyło. Co kilka odcinków ktoś wyrzyguje sobie brudy życia, żeby zaraz się pogodzić.

 

Spoiler

Śmierc Roostera była słaba, ale o dziwo, jakoś potem Luke całkiem dobrze wypełnił braki po nim.

 

Odnośnik do komentarza

Space Sweepers - no spodziewałem się lepszej produkcji. Takie kino do niedzielnego kotleta i leżenia pod kocykiem. Zabrakło też jakichś konkretniejszych scen akcji na powierzchni.

 

Poniżej zera - hiszpańskie filmy potrafią zaskoczyć, ale tu się nie udało. Zamysł był dobry, furgonetka przewożąca więźniów zaatakowana gdzieś na odludziu. Logika jednak w tym filmie szybko leci na pysk.

Odnośnik do komentarza

 

On 2/7/2021 at 7:18 PM, Patricko said:

Macie jakieś ciekawe seriale detektywistyczne? Nie koniecznie z samego Netflixa, może być z hbo. True Detective oraz Sinner obejrzałem już, podobnie jak Manhunt Unabomber. Brakuje mi jakiejś mrocznej i ciężkiej historyjki.

 

Blacklist? :reggie:

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
On 2/7/2021 at 12:26 AM, Patricko said:



Sweet Home - kolejna koreańska produkcja, ale tym razem znacznie lepsza. Serial odświeża tematykę zombie za sprawą naprawdę oryginalnych i ciekawych potworów. Każdy stwór bazuje na ukrytych pragnieniach swojego nosiciela, także mamy tutaj ogromnego berserka, który rzuca ciężarówkami, biegacza, który wręcz się teleportuje, pająka, jakiegoś gluta, itd. Taki mały Resident Evil można by powiedzieć. Do tego sama fabuła również w miarę sensowna, chociaż debilizmów nie brakuje. Nasz główny bohater również jest zarażony, ale walczy z tym, więcej nie będę zdradzać. Reżyser chyba musi być jakimś wielbicielem krwi, bo takich krwotoków z nosa to nie widziałem nigdzie, dosłownie jakby ktoś wodę z kranu odkręcił. W pewnym momencie aż sam miałem już tego dość. Co by nie było, serial polecam bo ogląda się to dobrze i postacie są dobrze napisane, przez co chcemy śledzić ich losy.

 

Właśnie lecę z 6 odcinkiem i dzięki za polecenie. Ogólnie postacie jak i historia jakby żywcem wzięta z anime ;). Uwielbiam koreańskie czy w ogóle azjatyckie podejście do filmów i seriali. No i Pani strażak :obama:

Edytowane przez Sedrak
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2021 o 20:49, Colin napisał:

Plagiat czego? :)

Przed projektem do braci Duffer zapukał koleś i dał im swój scenariusz na serial pt. Hawkins. Miało to być coś w stylu Strefy mroku o potworach i dziwnych rzeczach, które dzieją się w miasteczku. No i stety niestety bracie Duffer go olali i zerwali kontakt. Mija kilka lat, aż tu nagle typ obejrzał STRANGER THINGS xD "Twórcy" nie zmienili nawet nazwy miasteczka. Gość opulikował swój scenariusz i poszedł do sądu. Stranger Things już było mega hiciorem, więc sprawę ucięto zanim się ogóle zaczęła a typ dostał na konto z automatu kilkanaście baniek.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Sedrak napisał:

Właśnie lecę z 6 odcinkiem i dzięki za polecenie. Ogólnie postacie jak i historia jakby żywcem wzięta z anime ;). Uwielbiam koreańskie czy w ogóle azjatyckie podejście do filmów i seriali. No i Pani strażak :obama:

To jest serial oparty o mangę więc nic dziwnego, że tak skojarzyłeś. Szkoda jedynie, że mocno zaorali materiał źródłowy, który jest lepszy. Przynajmniej w nim potwory straszą a nie są tylko popychadłami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Kymel said:

To jest serial oparty o mangę więc nic dziwnego, że tak skojarzyłeś. Szkoda jedynie, że mocno zaorali materiał źródłowy, który jest lepszy. Przynajmniej w nim potwory straszą a nie są tylko popychadłami.

Aaaa no widzisz. Tak czułem, ale nie byłem pewny, bo to koreańskie, a nie japońskie. No trochę prawda. Zamiast straszyć to trochę beka z nich.

A jak już jesteśmy w temacie to od siebie mogę polecić filmy live action RUROUNI KENSHIN. Były swego czasu na Netflix.

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
Macie jakieś ciekawe seriale detektywistyczne? Nie koniecznie z samego Netflixa, może być z hbo. True Detective oraz Sinner obejrzałem już, podobnie jak Manhunt Unabomber. Brakuje mi jakiejś mrocznej i ciężkiej historyjki.



Polecam Bordertown oraz Trapped oba świetne przedstawiciele Nordic Noir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowiny ze Świata. Na prawdę niezły film twórcy Kapitana Philipsa. Westernowe kino drogi, świetny Hanks i piękne zdjęcia Wolskiego. 

Jedyne co mi przeszkadzało, to trochę sztuczne i na siłę efekty komputerowe ale z drugiej te panoramy i szum prerii w Dolby Vision i  Dolby Atmos o panie :banderas:

Odnośnik do komentarza




Jedyne co mi przeszkadzało, to trochę sztuczne i na siłę efekty komputerowe ale z drugiej te panoramy i szum prerii w Dolby Vision i  Dolby Atmos o panie :banderas:


Potwierdzam, chyba pierwszy film na netflixie gdzie atmos na głośnikach 5.1.2 zrobił na mnie takie wrażenie, szczególnie w jednej scenie burzy piaskowej miodzio

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...