Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krupek napisał:

Ja to jestem ciekaw, czy Wieniawa kiedyś wyjdzie ponad poziom takich filmów, bo swego czasu zapowiadała, ze mierzy wysoko xd

Jak zobaczyłem ją w rodzince.po już miałem dość. Ładne opakowanie, przynudzający głos i jedna mimika. Myślałem, że to jakiś nieślubny bachor Seagala:pawel:

 

A co do ostatniego sezonu Sabriny, to po trzech odcinkach jest moim zdaniem lepiej niż w drugim i trzecim sezonie. Mniej tęczy, a więcej walki z demonami (co odcinek inny z oczywistych powodów). Zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rudiok napisał:

Polski film o nastolatkach z Oskarkami i Dżesikami w rolach głównych, hmm, ciekawe co mogło pójść nie tak? :dafuq:

 

Liczyłem chociaż na coś w stylu W lesie dziś nie zaśnie nikt, czyli na crapa ale takiego zabawnego do piwka, żeby się pośmiać w towarzystwie. Niestety, nie tym razem. A Wieniawa ze swoim aktorstwem nadaje się co najwyżej do reklamy podpasek, a i to pewnie by ją przerosło. 

Odnośnik do komentarza
Jak zobaczyłem ją w rodzince.po już miałem dość. Ładne opakowanie, przynudzający głos i jedna mimika. Myślałem, że to jakiś nieślubny bachor Seagala:pawel:
 
A co do ostatniego sezonu Sabriny, to po trzech odcinkach jest moim zdaniem lepiej niż w drugim i trzecim sezonie. Mniej tęczy, a więcej walki z demonami (co odcinek inny z oczywistych powodów). Zobaczymy co dalej...
4 odcinek Sabriny naprawdę dobry, jak Blackwood zaczął się w Hitlera bawić. 4 sezon zdecydowanie na plus. 4 odcinki i póki co prawie że zero pedałowania.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, wiecie że Power Rangers wylatują z końcem stycznia? :(

 

Druga tak potężna strata po Dr Who. Ale tu mam nadzieję, że dogadają się z Hasbro i kiedyś rendżersi wrócą, bo niby gdzie się mieliby podziać? Przecież nie HBO GO MAX, a Disney chyba nadal ma po tej marce kaca ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2021 o 20:51, Patricko napisał:

Sabrina, 4 sezon, w jednym odcinku jest jest Salem jakiego chcieliśmy. Nie będę spojlerować więcej, zawsze mogłoby być lepiej, ale zawsze coś emoji16.png

Faktycznie, jest lepszy, ale mimo wszystko w tej serii konwersacje między chowańcem, a czarownicą powinny być na porządku dziennym. Muszę powiedzieć, że po kompletnie niestrawnym trzecim sezonie ten był naprawdę dobry. Skupienie na zagrożeniach, a nie światopoglądzie zrobiło serialowi na plus(choć kilka wtrąceń na siłę się znalazło). Jest parę niewyjaśnionych rzeczy, ale pobocznych i raczej nie doczekamy się już odpowiedzi skoro skasowali. Nie rozumiem wypowiedzi aktorki, która chciałaby występować przy okazji w Riverdale

Spoiler

skoro koniec jest jaki jest. Tylko jako prequel albo uznanie, że wydarzenia z Sabriny dzieją się później.

Korwa jak ja chciałbym aby za to zabrało się HBO i faktycznie szli szlakiem horroru:nvmnd:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Andreal napisał:

Ktoś Równonoc oglądał, warto tracić na to czas? I jest to kompletna historia, czy w połowie się rwie?

 

Słabieńkie. Leciało w tle bo akcji tam tyle co w jakimś Ranczo. Ktoś bardzo chciał skopiować klimat Dark, ale chyba zapomniał o scenariuszu albo miał go na pierwsze 2 odcinki, bo potem to już jest jak w tureckiej telenoweli, smutne miny i rozkminy.

 

Ja w jeden wieczór obejrzałem za to Safe (ten od Harlana Cobena z Dex.. Michaelem C. Hallem) i bardzo mi się podobało, mam ostatnio wkrętkę na dobre historie kryminalne w stylu "kto zabił".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 21:28, Patricko napisał:

Manhunt Unabomber świetnie zrobiony. Ogląda się na jednym wdechu. Do tego świetnie zagrane role, dobre zdjęcia i ogólnie serial stoi na wysokim poziomie.

Potwierdzam, dobry serial. Na Netflixie jest też dokument o Tadku Kaczyńskim, mam go jeszcze przed sobą, oglądał ktoś? 

Odnośnik do komentarza

Niebo o północy - ładna muzyka, ładne zdjęcia, ale gdzie jest fabuła? No jakaś jest, ale zupełnie bez wyrazu i niczym nie zaskoczy (szybko się można domyśleć co się wydarzy). Troszkę akcji się nawet znalazło, ale to i tak tego filmu nie ratuje.

 

Alice in Borderland - ależ to było dobre:fsg: Momentami mocno mi przypominało Battle Royale. Dobrze że drugi sezon już zapowiedziany.

Odnośnik do komentarza

Pisałem to już w głównym temacie, ale ktokolwiek lubi klimaty lat 80 i filmy karate, to koniecznie musi obejrzeć Cobra Kai. Długo zwlekałem z obejrzeniem, bo myślałem że to coś zupełnie innego, a to jest kontynuacja Karate Kid, z tymi samymi aktorami w dodatku. Bardzo dobrze zrobiony serial, William Zabka robi robotę.

Odnośnik do komentarza

Rozpruwacz z Yorkshire, cztero odcinkowy dokument o seryjnym mordercu. Jeżeli ktoś lubi tego typu tematykę to warto obejrzeć, chociaż sam dokument w porywach jest co najwyżej dobry. Może mój odbiór byłby lepszy, gdyby nie trzeci epizod, w którym jest 100% Netflixa w Netflixie. Wpada feministka, która w tamtych latach organizowała strajki, w których sprzeciwiała się apelą policji, aby kobiety same nie chodziły po zmroku. Niech faceci siedzą w domach, silnym kobietom nikt nie odbierze praw do chodzenia samemu po zmroku po szemranych dzielnicach, takie jesteśmy silne i niezależne. Całą wina za to, że jakiś czubek wyżyna kobiety, spada na mężczyzn, wszechobecną mizogamie i gołe baby na trzeciej stronie każdej ówczesnej gazety. 

 

Niebawem kolejny dokument o kolejnym seryjnym z USA, zobaczymy co tam wcisną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...