Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Faka napisał:

Sporo fajnych filmów niedługo zniknie z serwisu, m.in. trylogia Batmana, Władcy Pierścieni, czy Kac Vegas. Wszystko to emigruje na HBO Max, także jeszcze do 31 grudnia możecie obejrzeć, a później już tylko HBO pozostanie. 

Jest jakaś lista co wypada?

Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać "Alice in Borderland". Japoński serial, który głupio się zapowiadał, ale pozytywnie zaskoczył (choć sam początek taki sobie). W sumie dużo akcji i zaskakująca brutalność, a także wykorzystania sprytu. W sumie chyba łyknę szybko całość, po dwóch odcinkach chce się więcej ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem Sweet Home. Koreański serial- horror. Budynek z mieszkańcami i zaczyna sie jatka z potworami. Na początku myślałem że będą kolejne koreańskie zombie ale się miło zaskoczyłem. Głównie tym jak pokazano potwory - bardzo mocno skojarzyły mi się stylistycznie z tym co było w mandze GANTZ-O. Do tego dochodzą naprawde niezłe ujęcia. Cała reszta to drące się skosy ale jest nieźle. Po 4 odcinkach chce się więcej. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzałem przed snem jakiś film o czarnoskórych co budują wiatraki i pierwszy raz tak mocne obrzydzenie poczułem do netflix-a gdy wyskoczyła mi kategoria nowa "Filmy z bohaterami czarnoskórymi" za życia nie spotkałem się z tak bezczelnym kategoryzowaniem ludzi. Jeżeli mamy dążyć do braku rasizmu na świecie to czemu netflix kategoryzuje ludzi ze względu na kolor skóry? No i rotacja jest tak okropna że nie mam kompletnie co oglądać i myśle nad innym VOD.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Wczoraj obejrzałem przed snem jakiś film o czarnoskórych co budują wiatraki i pierwszy raz tak mocne obrzydzenie poczułem do netflix-a gdy wyskoczyła mi kategoria nowa "Filmy z bohaterami czarnoskórymi" za życia nie spotkałem się z tak bezczelnym kategoryzowaniem ludzi. Jeżeli mamy dążyć do braku rasizmu na świecie to czemu netflix kategoryzuje ludzi ze względu na kolor skóry? No i rotacja jest tak okropna że nie mam kompletnie co oglądać i myśle nad innym VOD.

Polecam filmik. Netflix jako ultra-lewacka platforma jest po prostu rasistowska / seksistowska, choć sami nie zdają sobie z tego sprawy. 

 

Edytowane przez Wojtq
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To akurat prawda

 

Jestem lewakiem, ale oglądanie Netflixa po prostu boli. 

 

Kupowanie randomowych filmów tylko po kluczu pedał, lesbijka, murzyn też tu raczej nie pomaga i 90% filmów na N tylko szkodzi mniejszościom

 

Nie mówię już o tym, że 99% to prostu słabe gowno 2/10

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

To akurat prawda

Jestem lewakiem, ale oglądanie Netflixa po prostu boli.

Kupowanie randomowych filmów tylko po kluczu pedał, lesbijka, murzyn też tu raczej nie pomaga i 90% filmów na N tylko szkodzi mniejszościom

Nie mówię już o tym, że 99% to prostu słabe gowno 2/10

Produkcje finansowane przez Netflixa na pewno przechodzą jakieś komisyjne sito, które decyduje gdzie co wcisnąć lub wskazuje gdzie brakuje jakiejś "odmienności", nie ma innej opcji. Nie zawsze są perfidni i niektórzy twórcy potrafią się im przeciwstawić, ale nacisk musi być.

Ja jestem gdzieś pośrodku jeśli chodzi o poglądy, ale ogólnie jestem za szacunkiem dla ludzi bez względu na kolor skóry / orientację i inne odmienności. I choć trudno, aby w filmach nie były przedstawiane jakieś światopoglądy (w końcu robią je ludzie), to nie znoszę gdy wpycha się je tak masowo i pod pozorem fajnej rozrywki, choć ta - jak zauważyłeś - w 99% to słabe goowno.

Starzy mieli / mają swoje badziewne telenowele, a młodzi mają dziś badziewne seriale z Netflixa - równowaga w naturze została zachowana, można spać spokojnie.

 

Czekam na minusa od blubera, który chyba nie lubi jak krytykuję lewicowego giganta.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

W sensie, że wszystkie seriale Netflixa są słabe?

Nie, nigdzie tak nie napisałem.

 

EDIT. Przemyślałem i mówienie o 99% treści, jako o słabym goownie to jednak spora przesada. Sam lubię wiele z ich seriali i filmów, ale czasem jak oglądam kolejny zwiastun sygnowany ich logiem nie mogę się oprzeć wrażeniu taśmowości tych produkcji. Może to efekt nadmiaru? Może tęsknię za filmami kinowymi, z bardziej skondensowanymi historiami? Sam nie wiem. 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

W Sylwestra naj'ebani z dziewczyną obejrzeliśmy sobie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Niestety alko nie pomogło, po seansie czułem się jakby mi ktoś chlusnął w ryj wymiocinami. Sam film to taki Tarantino, ale w wersji z wodogłowiem i porażeniem mózgowym: dialogi takie, że uszy więdną, bohaterzy to banda patusów, żarty w stylu "Twoja stara..." i teksty o bzykaniu i sikaniu na dziewczyny. Nic nie ma tu sensu i nic nie jest nawet trochę zabawne, Wieniawa daje prawdziwy popis swoich aktorskich umiejętności, natomiast akcja rozkręca się dopiero na ostatnie 10 minut filmu. Nieźle, sądziłem że nic gorszego niż Kac Wawa czy Zenek nie da się nakręcić. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...