Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że to na serio pisze, czy dla komentarzy 11letnich prawaków, którym ksiądz włożył za płytko?

 

A może budzimy się z 30letniej śpiączki jak Steven Seagal w Wygrać ze śmiercią, uczymy się mówić, chodzić i jeszcze raz odkrywamy, że Netflix jest przewrażliwiony na punkcie poprawności politycznej?

 

Meh, nieśmieszne i świeże jak wczorajsze bułki z Biedry

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czezare napisał:

 

Uważam, że koleś w fajny prześmiewczy sposób opisuje teraźniejsze trendy. Za pomocą sarkazmu, gdyby ktoś nie zauważył.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie napisał tylko najważniejszego...że ten serial to gówno. Ani to ładne, ani dobrze zanimowane, ani śmieszne, mało zrozumiałe dla tych, którzy nie czytali wcześniej, brak fabuły (bo co można w takim krótkim czasie pokazać) ani nawet lewackie, no i trwa całe 12 minut jeden epizod i całe 5 odcinków w "sezonie". Wątpię, że spodoba się młodemu narybkowi i zachęci do sięgnięcia po oryginał. Raczej w drugą stronę i zrobi komiksom niedźwiedzią przysługę. Powiedziałbym nawet, że lekka profanacja.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Valhalla Murders - poprawny islandzki thriller. Klimacik i otoczka niczym w kinie skandynawskim. Serial w każdym odcinku skupia się w dużej części na szukaniu seryjnego mordercy, co dla mnie jest na plus, bo drażnią mnie produkcje gdzie 4/5 odcinka to osobiste dramy bohaterów, a główny wątek poruszany jest przez 10 minut. Tutaj oczywiście też mamy wątki poboczne, ale poświęca im się mało czasu. Warto sprawdzić.

 

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - po opiniach spodziewałem się gówna i z takim podejściem się przygotowałem do seansu, a film mi podszedł :notbad:. Znaczy absurdów jest od groma ale jako totalny odmózdzacz film daję radę i bawiłem się pozytywnie. Najgorsza jest scena przed samym zakończeniem (które notabene jest ok), tam to już kogoś poniosło srogo, liczba debilnych rozwiązań sięga zenitu i w duszy sobie powtarzałem "ja pierdole co za gówno". Ale patrząc na całokształt oceniam na plus.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Luqat napisał:

Nie napisał tylko najważniejszego...że ten serial to gówno. Ani to ładne, ani dobrze zanimowane, ani śmieszne, mało zrozumiałe dla tych, którzy nie czytali wcześniej, brak fabuły (bo co można w takim krótkim czasie pokazać) ani nawet lewackie, no i trwa całe 12 minut jeden epizod i całe 5 odcinków w "sezonie". Wątpię, że spodoba się młodemu narybkowi i zachęci do sięgnięcia po oryginał. Raczej w drugą stronę i zrobi komiksom niedźwiedzią przysługę. Powiedziałbym nawet, że lekka profanacja.

Serial wydaje się być w miarę wierną adaptacją komiksów. Nazywanie tego gównem? Gruuuuba przesada. Tak czy inaczej o wielkie nieba lepszy od tych gówien z Cartoon Network, którymi jest teraz karmione młode pokolenie...

22 godziny temu, Masorz napisał:

 

Uważam, że koleś w fajny prześmiewczy sposób opisuje teraźniejsze trendy. Za pomocą sarkazmu, gdyby ktoś nie zauważył.

Niektórzy sarkazmu by nie poczuli i nie zauważyli nawet jak by stanął z tyłu i kopnął ich w d.pę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...