Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

DON’T LOOK UP

Reżyseria: Adam McKay
Scenariusz: Adam McKay
Produkcja: Adam McKay, Kevin Messick
Obsada: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Tyler Perry,
Timothee Chalamet, Ron Perlman with Cate Blanchett and Meryl Streep.


W filmie wystąpią także: także Ariana, Kid Cudi, Melanie Lynskey, Himesh Patel, Matthew Perry i Tomer Sisley.

 

Don’t Look Up to historia dwóch astronomów, którzy mimo swojej niskiej pozycji w naukowej hierarchii są zmuszeni przeprowadzić olbrzymią medialną kampanię, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą asteroidą.

 

:obama:

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, mcp napisał:

DON’T LOOK UP

Reżyseria: Adam McKay
Scenariusz: Adam McKay
Produkcja: Adam McKay, Kevin Messick
Obsada: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Tyler Perry,
Timothee Chalamet, Ron Perlman with Cate Blanchett and Meryl Streep.


W filmie wystąpią także: także Ariana, Kid Cudi, Melanie Lynskey, Himesh Patel, Matthew Perry i Tomer Sisley.

 

Don’t Look Up to historia dwóch astronomów, którzy mimo swojej niskiej pozycji w naukowej hierarchii są zmuszeni przeprowadzić olbrzymią medialną kampanię, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą asteroidą.

 

:obama:

 

 

Armagedon anyone? :D Kiedy premiera?

Odnośnik do komentarza
On 1/12/2021 at 9:59 PM, krupek said:

A które VOD tak mocno idzie w jakość?

 

Apple TV +

 

Ogladalem kilka odcinkow dokumentu o najgorszych wiezieniach na swiecie. Ciekawe jest jak funkcjonuja wiezienia w Grenlandii i Norwegii. Ogladalem odcinek o Polskim wiezieniu i jest ciekawy a na pewno bardzo bezpieczny, nawet dla Polakow. Dokument fajnie nakrecony i ciekawy, moge polecic

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Nowy fillm N pod tytułem W Strefie Wojny robi z widza debila.

 

Począwszy od ujęć, scen akcji, relacji pomiędzy bohaterami, kończąc na efektach, ten film mówi - jeśli dobrze się bawisz to jesteś tak mało wymagający, jak Twój pies któremu głównie zależy na wyjściu na dwór żeby sie wysrać oraz dobrze zjeść - najlepiej regularnie. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2021 o 01:11, LiŚciu napisał:

Nowy fillm N pod tytułem W Strefie Wojny robi z widza debila.

 

Począwszy od ujęć, scen akcji, relacji pomiędzy bohaterami, kończąc na efektach, ten film mówi - jeśli dobrze się bawisz to jesteś tak mało wymagający, jak Twój pies któremu głównie zależy na wyjściu na dwór żeby sie wysrać oraz dobrze zjeść - najlepiej regularnie. 

 

 

Zgadzam się w całej rozciągłości. Liściu obejrzał i się naciął, ja obejrzałem (z wielkim trudem) i się naciąłem. Wy nie musicie się nacinać, bo mam nadzieję, że czujecie się ostrzeżeni. W strefie wojny to najgorszy sort przegadanej, nudnej, kosmopolitycznej typowej netflixowej spyerdoliny. Omijać to jak najszerszym łukiem, bo jeszcze Netflix zobaczy Wasze kliki i zrobi część drugą...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2021 o 01:11, LiŚciu napisał:

Począwszy od ujęć, scen akcji, relacji pomiędzy bohaterami, kończąc na efektach, ten film mówi - jeśli dobrze się bawisz to jesteś tak mało wymagający, jak Twój pies któremu głównie zależy na wyjściu na dwór żeby sie wysrać oraz dobrze zjeść - najlepiej regularnie.

 

Toż to cecha 90% produkcji ze znaczkiem jakości Netflix Originals.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czezare napisał:

Zgadzam się w całej rozciągłości. Liściu obejrzał i się naciął, ja obejrzałem (z wielkim trudem) i się naciąłem. Wy nie musicie się nacinać, bo mam nadzieję, że czujecie się ostrzeżeni. W strefie wojny to najgorszy sort przegadanej, nudnej, kosmopolitycznej typowej netflixowej spyerdoliny. Omijać to jak najszerszym łukiem, bo jeszcze Netflix zobaczy Wasze kliki i zrobi część drugą...

 

Filmy Netflix originals to przecież głównie raczysko. Ale doceniam oglądanie w służbie społeczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Hubert249 napisał:

Jestem po dwóch odcinkach Night Stalker i polecam. Dobre tempo, pojebana historia i na deser klimacik LA 1985 :obama:

Większość true crime mnie nudzi, bo są rozwleczone, ale ten jest na prawdę świetny.  Ramirez, to prawdziwy popapraniec. 

 

 

 

Właśnie oglądam. Bardzo fajny i nie przeciągnięty. Tylko 4 odcinki więc dziś pójdzie cały. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...