Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2021 o 22:34, dee napisał:

Coraz bardziej utwierdzam się w podejrzeniu, że Netflix z pełną świadomością i premedytacją wrzuca w swoje nowe produkcje, nieważne czy film czy serial, cringowe i urągające inteligencji scenariusze. Pewnie wyszło im w jakichś badaniach focusowych, że gówniane treści oglądają się lepiej niż te ambitne. Wejdźcie  w zakładkę Top 10 w Polsce, przeważnie jest tam najgorsze gówno. Więc nie sądzę, by kluczowe dla N rynki zachodnie miały pod tym względem bardziej wymagających użytkowników.

 

No ja się już przyzwyczaiłem, że większość tych filmów sci-fi od Netflixa to odpowiednik tego wszystkiego co kiedyś było tylko "straight to torrent". Różnica teraz tylko taka, że teraz dystrybucję tego badziewia przejął Netflix i tyle. ;)

Odnośnik do komentarza

nie subuję tego gooowna od 4 miesięcy. 

 

 

kurfa jak mi z tym dobrze, że nie muszę do obiadu szukać przez godzinę czegoś warte obejrzenia a i tak pada na powtórkę rik i morty

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gekon napisał:

nie subuję tego gooowna od 4 miesięcy. 

 

 

kurfa jak mi z tym dobrze, że nie muszę do obiadu szukać przez godzinę czegoś warte obejrzenia a i tak pada na powtórkę rik i morty

o kurła, a jeszcze się dowiedziałem, że z Netflixa  znika Rik i Morty i całość przechodzi do HBO

 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Koleś88 napisał:


Podobno lekkie sztosiwo.

Łyknąłem cały sezon, bycie na zwolnieniu ma swoje zalety, i czekam na ciąg dalszy. Całkiem składnie wyjaśnione tło historii i bohaterowie, których da się lubić. Żeby Netflix potrafił w filmy, tak jak unię w seriale...

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Castlevania" to prawdziwe popkulturowe złoto w materii seriali anime (o ile to jest anime; jedni mówią, że nie jest to co prawda anime, a drudzy, że tak: jest to serial zrealizowany w konwencji japońskiej animacji). Jest to twór, ,,łej Panie", o dżylion razy lepszy od całych tych "DOTA" i innych etc., które to ściągają z "Castlevania" aż miło!

Szczerze... jestem mega giga zdziwiony faktem, że premiera czwartego sezonu "Castlevania" praktycznie wyłania się zza linii horyzontu: kwestia kilkunastu dni do debiutu pierwszego odcinka 4-tej serii. Mroczna fantastyka, okraszona naturalnym ,,karczmarcznym" humorem. A ta kreska, głębia koloru! 

 

P.S. A jak widzi się Wam "Eden"? Pomysł ciekawy. Gatunek, również. Koegzystencja robotów i... ludzi, w specyficznej adaptacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Kraboburger_SpongeBoba said:

"Castlevania" to prawdziwe popkulturowe złoto w materii seriali anime (o ile to jest anime; jedni mówią, że nie jest to co prawda anime, a drudzy, że tak: jest to serial zrealizowany w konwencji japońskiej animacji). Jest to twór, ,,łej Panie", o dżylion razy lepszy od całych tych "DOTA" i innych etc.,

 

Dragon's Dogma i przyszlosc serialu > Castlevania. Ilu z Was ogladalo Dragon's Dogma wogole? xD

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Truposze nie umierają (2019)" nie jest filmem osadzonym w Uniwersum Zombie, jako tym złym ani przeciętnym. Nie, wręcz przeciwnie. To swego rodzaju show, ale... coś innego: ,,antyshow" - czyli oldschoolowe, nietypowe widowisko, bo mające swój melancholijny klimat. Aktorzy odgrywają role tak, jakby kręcili film na żywo, z dozą improwizacji, i to celowej apatycznej improwizacji. Krytycy, sądzę, przejechali siwy na ,,Truposzach", bo myśleli, że dostaną kolejną perłę z gatunku, a tu otrzymali coś ,, pięknego inaczej", coś naturalnego z dozą grabarcznego humoru. Osobiście oceniłem ten film na: 7/10. 

 

Czekacie na "1899"? Yh, nie wygląda to konkretnie, a jedynie tajemniczo... Nic poza tym! 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...